بلیط هواپیما رم

بلیط هواپیما رم

راهنمای سفر به رم

بهترین قیمت بلیط رم

بلیط چارتر رم

جستجوی پروازهای بیشتر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

آشنایی با رم

پرواز رم تهران

شهری با قدمتی 2500 ساله که در دل خود کشوری جای داده است. کشور واتیکان به عنوان کوچک‌ترین کشور جهان با وسعت ۴۴ هکتاری و جمعیتی یک هزار نفری، در شهر رم قرار گرفته است. هنگام خرید بلیط هواپیما رم باید بدانید که به شهری سفر می‌کنید که با تهران با یکدیگر پیمان خواهرخواندگی دارند. بنیانگذاران شهر رم، مردمانی غیر از ساکنان بومی سرزمین ایتالیا بودند که امروزه قوم و تمدن آن‌ها به نام اتروسکانی شناخته می‌شود. به گفته کارشناسان کسانی  الهام گرفته از تمدن بابل به رم آمدند و شهرنشینی را به آن سرزمین آوردند. در رم 280 چشمه و بیش از 900 کلیسا وجود دارد. در کنار هنر این شهر، نباید تماشای این جاذبه ها را نیز از دست داد. در سال 2019، بیش از 9 میلیون گردشگر از رم دیدن کرده‌اند و این شهر را به پر بازدیدترین شهر ایتالیا قبل از میلان و ونیز تبدیل کرده است.

پرواز تهران رم از فلایتیو
پرواز تهران رم از فلایتیو
خرید امن بلیط هواپیما تهران رم
خرید امن بلیط هواپیما تهران رم
پشتیبانی شبانه روزی پرواز رم
پشتیبانی شبانه روزی پرواز رم
تجربه یک تعطیلات در رم
تجربه یک تعطیلات در رم
لذت از کولوسئوم رم
لذت از کولوسئوم رم

رم کجاست؟

رم پایتخت ایتالیا، یکی از قدیمی‌ترین شهرها در طول تاریخ است. طبق مستندات و گفته‌های کارشناسان،‌ قرن 7 پیش از میلاد مسیح این شهر محل زندگی بشر بوده است. پیش از خرید بلیط هواپیما رم، بهتر است اطلاعاتی درباره این شهر بدانید، رم توسط پادشاه رومولوس (Romulus) بنا نهاده شد. در تاریخ افسانه‌ای این شهر آمده است که اسم آن از واژه‌ی باستانی  (Rhome) به معنای «قدرت» ریشه گرفته است. در سال ۱۸۷۰ رم به عنوان پایتخت ایتالیا نام گرفت؛ تا قبل از آن، فلورانس پایتخت این کشور بود.

رم در کنار رودخانه تِوِره و در نزدیکی دریای مدیترانه قرار گرفته ‌است. در سال 2019، این شهر از نظر جمعیت رتبه اول در کشور و رتبه سوم در اتحادیه اروپا را داشت. جمعیت آن حدود 2.8 میلیون نفر تعیین شده بود. زبان رایج مردم این شهر ایتالیایی و واحد پول نیز برحسب یورو است. با توجه به وجود بیش از 900 کلیسا، دین اکثریت مردم مسیحیت است. شهر رم علاوه بر پایتخت سیاسی، پایتخت اقتصادی ایتالیا هم هست چون اکثر کارخانجات و شرکت های این کشور در این شهر قرار دارند.

پس از از میلان، نیویورک و پاریس رم چهارمین مرکز مهم فشن در جهان به شمار می‌آید. خانه های لوکس و مدرن، دفاتر اصلی فروشگاه های زنجیره ای طلا و جواهرات مثل فندی، لائورا، بریونی، بولگاری و همچنین برندهای بسیار مهمی نظیر شنل، پرادا، ورساچه، دولچه و گابانا در این شهر هستند. رم، پایتخت تاریخی و چند هزارساله‌ ایتالیا، یکی از شهرهای این کشور در بخش مرکزی و غربی است. این شهر همواره در مرکز توجهات جهانی بوده و حالا نیز به آرزوی گردشگران برای سفر بدل شده است. شهرهای کمی در دنیا هستند که به‌ مانند رم هیجان گردشگران را برمی‌انگیزند و آدم را وسوسه می‌کنند تا بلیط هواپیما رم را خریداری کنیم. تاریخ باستانی، هنر متمایز و نمادهای مذهبی در گوشه و کنار شهر همراه با نوشیدن قهوه‌ اسپرسو در یکی از هزاران میدان رم، شگفت‌انگیز هستند. رم با داشتن مکان‌های فراوان برای دیدن، بهترین گزینه برای یک سفر اروپایی است و حتی می‌توانید تجربه اقامت در بهترین هتل های ایتالیا را هم داشته باشید.

شهری با قدمتی 2500 ساله که در دل خود کشوری جای داده است. کشور واتیکان به عنوان کوچک‌ترین کشور جهان با وسعت ۴۴ هکتاری و جمعیتی یک هزار نفری، در شهر رم قرار گرفته است. هنگام خرید بلیط هواپیما رم باید بدانید که به شهری سفر می‌کنید که با تهران با یکدیگر پیمان خواهرخواندگی دارند. بنیانگذاران شهر رم، مردمانی غیر از ساکنان بومی سرزمین ایتالیا بودند که امروزه قوم و تمدن آن‌ها به نام اتروسکانی شناخته می‌شود. به گفته کارشناسان کسانی  الهام گرفته از تمدن بابل به رم آمدند و شهرنشینی را به آن سرزمین آوردند. در رم 280 چشمه و بیش از 900 کلیسا وجود دارد. در کنار هنر این شهر، نباید تماشای این جاذبه ها را نیز از دست داد. در سال 2019، بیش از 9 میلیون گردشگر از رم دیدن کرده‌اند و این شهر را به پر بازدیدترین شهر ایتالیا قبل از میلان و ونیز تبدیل کرده است. راستی برای رزرو هتل خارجی هم می‌توانید از فلایتیو کمک بگیرید.

مقصد محبوب بلیط هواپیما

پیشنهاد فلایتیو

لیست بلیط پرواز پاریس
لیست بلیط پرواز پاریسلیست بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما کیشلیست بلیط هواپیما کیش
بلیط پرواز تورنتو
بلیط پرواز تورنتولیست بلیط هواپیما تورنتو
بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما دبیلیست بلیط هواپیما دبی
بلیط پرواز مشهد
بلیط پرواز مشهدلیست بلیط هواپیما مشهد
بلیط پرواز شیراز
بلیط پرواز شیرازلیست بلیط هواپیما شیراز
بلیط هواپیما استانبول
بلیط هواپیما استانبولپرواز تهران به استانبول
بلیط هواپیما میلان
بلیط هواپیما میلانپرواز میلان

سوالات متداول

بلیط هواپیما رم ایتالیا

قیمت بلیط هواپیما تهران رم چقدر است؟

شما برای تهیه بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران به رم حدود 13 میلیون پول لازم دارید. این رقم نسبت به ایرلاین تغییر می‌کند اما رقمی عمومی است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رم چه زمانی است؟

بهار و زمستان فرصت خوبی برای سفر به رم است. قیمت‌ها ارزان‌تر از تابستان و پاییز خواهد بود. اما بهترین هوا را در اواخر تابستان تجربه خواهید کرد.

برای خرید پرواز رم نیاز به ویزا داریم؟

با اطلاعات پاسپورت خود می‌توانید بلیط تهران رم را رزرو کنید. با این حال برای ورود به ایتالیا و رم نیازمند ویزا (مثل ویزا شنگن)‌ هستید.

میزان بار مجاز پرواز تهران رم چقدر است؟

عموما ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم بار مجاز شما برای هر پرواز خواهد بود. برای خرید بار اضافی هم باید با شماره ۰۲۱۴۱۵۰۱ تماس بگیرید.