بهترین نرخ بلیط رم

درباره سفر به رم

بهترین زمان برای سفر به رم چه زمانی است؟

رم مانند باقی مقاصد اروپایی زمستان‌های نسبتا سردی دارد. اگر سرما اذیتتان می‌کند اواخر بهار تا اوایل پاییز بهترین زمان برای سفر به رم خواهد بود. البته نمی‌توان پاییز‌های زیبای این شهر را نادیده گرفت. با کمی لباس گرم این پاییزهای طلایی هم ارزش دیدن دارد.

هزینه‌های سفر به رم به چه صورت است؟

هزینه‌ها در رم مانند بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی بالاست اما به نسبت اروپای شمالی قیمت‌ها مناسب‌تر است. شما با حدود ده یورو می‌توانید یک تخت در یک هاستل کرایه کنید اما اگر اقامت لوکسی مد نظرتان است این قیمت تا ۲۰۰ یورو در شب قابل افزایش است. متوسط هزینه یک وعده غذا در رم حدود ۲۰ یورو است.

راه‌های حمل و نقل در رم

در رم قیمت تاکسی‌ها به نسبت بسیاری از شهرهای اروپایی بالاست. شبکه حمل و نقل عمومی مانند مترو هم بسیار ضعیف است. به طوری که در این شهر بزرگ تنها سه خط مترو وجود دارد. با این حساب پیاده‌روی و استفاده از اتوبوس شاید گزینه مناسبتری باشد. در این صورت به طور متوسط حدود ۵ تا ۱۰ یورو در روز هزینه حمل و نقل شما خواهد بود

جاذبه‌های گردشگری شهر رم چیست؟

با شنیدن نام رم اولین چیزی که به ذهنمان می‌آید کولسئوم و نبردهای گلادیاتوری دوران باستان است. به جر این پانتئون، آبنمای ترویِ، قلعه سنت آنگرو و بازدید از واتیکان که در نزدیکی رم است، می‌تواند برای اغلب گردشگران با سلیقه‌های مختلف جذاب باشد.

مسافر رم هستید؟

اگر تصمیم دارید به رم سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!