بهترین نرخ بلیط شیراز

درباره سفر به شیراز

بهترین زمان برای سفر به شیراز چه زمانی است؟

شیراز به فصل بهارنارنج‌هایش یعنی اردیبهشت مشهور است. در این فصل می توانید در خیابان‌های قدم بزنید و از عطر شکوفه‌ها مست شوید. کمی بعد با شروع تابستان گرمای هوای آزاردهنده است اما به زودی با شروع پاییز دوباره طراوت به شهر بازمی‌گردد. زمستان‌ها هم برای سفر به شیراز گزینه‌ی بدی نیست.

هزینه‌های سفر به شیراز به چه صورت است؟

شیراز شهر بزرگی‌است و مانند تمام کلان‌شهر‌ها قیمت‌هایی بیشتر از شهرهای کوچک دارد. برای هر شب اقامت در این شهر از ۷۰ هزار تومان در یک هتل ارزان تا یک میلیون تومان در هتل‌های رده بالا باید هزینه کنید. هزینه‌ی غذا در این شهر به نسبت تهران کمی ارزان‌تر است.

راه‌های حمل و نقل در شیراز

تقریبا همه نوع وسایل نقلیه عمومی در شیراز فعال است. متروی این شهر با آنکه هنوز پوشش خوبی در سطح شهر ندارد اما در بسیاری مسیرها می‌تواند بهترین گزینه باشد. شما می‌توانید از تاکسی‌های بی‌سیم و یا تاکسی‌های گذری که در تمام سطح شهر وجود دارند به راحتی استفاده و به مقصد برسید.

جاذبه‌های گردشگری شهر شیراز چیست؟

شیراز پر از مکانهای دیدنی است. ارگ کریمخانی، بازار و حمام وکیل، مسجد نصیر‌الملک یا مسجد صورتی، حافظیه و دروازه قرآن فقط تعداد کمی از صدها دیدنی این شهر هستند. می‌توانید در یک سفر نیم روزه برای دیدار از تخت جمشید و پاسارگاد به مرو دشت بروید و تاریخ پر شکوه کشور را از نزدیک لمس کنید.

مسافر شیراز هستید؟

اگر تصمیم دارید به شیراز سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!