بهترین نرخ بلیط اسپانیا

درباره سفر به اسپانیا

بهترین زمان برای سفر به اسپانیا چه زمانی است؟

بهترین زمان برای سفر به اغلب شهر‌های اسپانیا بهار و پاییز است. این کشور در تابستان گرم و مرطوب می‌شود و باران‌های موسمی در شهرهای اطراف دریا می‌تواند آزار‌دهنده باشد. هرچند زمستان فصل ایده‌آلی برای دیدن بسیاری از شهرها نیست ولی بهترین فصل برای شهرهای جنوبی مانند مالاگا محسوب می‌شود.

هزینه‌های سفر به اسپانیا به چه صورت است؟

اسپانیا به‌طورکلی نسبت به بسیاری از شهرها ارزان‌تر است. هزینه هر شب اقامت در هاستلهای این کشور در ارزان‌ترین حالت حدود شبی ۱۰ یورو و در گران‌ترین حالت شبی ۳۰۰ یورو قیمت دارد. برای بازدید از بناهای تاریخی بهتر است از کارت‌های موسوم به city pass استفاده کنید. این کارت‌ها هزینه بازدید را ۲۰ درصد کاهش می‌دهد.

راه‌های حمل و نقل در اسپانیا

ارزان‌ترین راه حمل‌ونقل عمومی است. شما می‌توانید با ۱ تا ۳ یورو بلیت مترو یا اتوبوس تهیه کنید. البته قطارهای تندرو کمی گران‌اند و بین ۵۰ تا ۱۵۰ یورو هزینه دارد. اگر زمان برایتان مسئله نیست از قطارهای کندتر که بین ۱۵ تا ۴۵ یورو قیمت دارند استفاده کنید.

جاذبه‌های گردشگری شهر اسپانیا چیست؟

اسپانیا سرشار از دیدنی‌های بی‌نظیر است. خیابان‌های شگفت‌انگیز بارسلونا، جاذبه‌های تاریخی سویا، تمدن اسلامی در گرانادا، زندگی پر جنب‌وجوش در شهر سن سباستین، ارتفاعات پیرنه، بیلبائو و موزه‌های هیجان‌انگیزش، جزایر قناری و بسیاری دیگر از جزایر و سواحل زیبا تنها بخشی از این همه زیبایی‌اند.

مسافر اسپانیا هستید؟

اگر تصمیم دارید به اسپانیا سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!