بلیط هواپیما سیستمی

بلیط هواپیما سیستمی

رزرو بلیط سیستمی

بلیط سیستمی داخلی

خرید بلیط هواپیما سیستمی

رزرو پرواز داخلی

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

بلیط سیستمی هواپیما خارجی

پرواز سیستمی خارجی

رزرو پرواز خارجی

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

درباره بلیط هواپیما سیستمی

راهنما بلیط سیستمی

بلیط هواپیما سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما سیستمی اگر به صورت مستقیم توسط شرکت هواپیمایی آن به فروش برسد و در اختیار مشتری قرار بگیرد، بلیط سیستمی است. در این نوع از بلیط‌ها، شرکت‌های هواپیمایی پروازهای مشخصی را به صورت طولانی مدت برنامه‌ریزی می کنند.

استرداد بلیط هواپیما سیستمی امکان‌پذیر است؟

بلیط هواپیما سیستمی به دلیل اینکه توسط ایرلاین صادر می‌شود در اکثر مواقع به راحتی استرداد می‌شود اما بلیط چارتر تنها توسط چارترکننده امکان استرداد دارد.

قیمت بلیط سیستمی چقدر است؟

بلیط سیستمی عموما با نرخ‌های مصوب سازمان هواپیمایی و ایرلاین‌ها تغییر می‌کند. به همین خاطر اطمینان بالاتری نسبت به نرخ آن خواهید داشت.

چرا بلیط سیستمی بهتر از چارتر است؟

بلیط چارتر ممکن است در مواردی ارزان‌تر باشد اما بلیط سیستمی به خاطر قوانین مشخص خود همیشه مورد استقبال کاربران بوده. اگر از اطلاعات و شرایط سفر خود کاملا اطمینان دارید حتما سیستمی خریداری کنید.

ایرلاین محبوب بلیط هواپیما

از کجا بلیط بخریم؟

هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی ایران ایرخرید بلیط ایران ایر
هواپیمایی ترکیش
هواپیمایی ترکیشخرید بلیط ترکیش
هواپیمایی قطر
هواپیمایی قطرخرید بلیط قطر
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ماهانخرید بلیط ماهان
هواپیمایی امارات
هواپیمایی اماراتخرید بلیط امارات
هواپیمایی اتریشی
هواپیمایی اتریشیخرید بلیط اتریشی

چرا باید همین امروز بلیط هواپیما سیستمی رزرو کنیم؟

بلیط هواپیما سیستمی در واقع به بلیط عادی هواپیما گفته می‌شود که شرکت‌های هواپیمایی آن را برای مقصدهای داخلی و خارجی صادر می‌کنند . شما زمانی که از چندین هفته قبل از سفرتان، از تاریخ برنامه خود مطمئن هستید یا می‌خواهید سفرتان را قطعی کنید. هم‌چنین بلیط سیستمی شما را از نگرانی‌های کنسل‌شدن سفرتان خلاص می‌کند! چون امکان کنسل‌کردن آن با استرداد وجه بلیط وجود دارد. قابلیت خرید بلیط سیستمی از چند ماه قبل برای افرادی که می‌خواهند به کشور خارجی با اخذ ویزا سفر کنند بسیار مناسب است چون سفارتخانه‌ها بلیط شما را از چند هفته قبل بررسی می‌کنند..

رزرو بلیط پروازهای خارجی مناسب چه افرادی است؟

رزرو بلیط هواپیما آنلاین از فلایتیو برای سه دسته از مسافران مناسب است.

دسته اول: افرادی که از زمان دقیق آماده شدن ویزا خود اطلاع نداشته و برای اینکه بتوانند کمترین هزینه و بهترین پرواز خارجی را انتخاب کنند، بهتر است قبل از دریافت ویزا بلیط خود را رزرو کنند.

دسته دوم: افرادی که به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما بوده و برای سفر خود از هفته‌ها قبل برنامه ریزی نموده اند.

دسته سوم: افرادی که منتظر قطعی شدن برنامه سفر خود میباشند و قصد دارند بلیط خود را به منظور حفظ قیمت مناسب، از پیش نگه دارند.

آیا کیفیت خدمات بلیط سیستمی هواپیما متفاوت است؟

بله؛ بر اساس مقررات حوزه هواپیمایی نرخ بلیط پرواز سیستمی برای کودکان زیر ۲ سال (نوزادان) ۱۰ درصد نرخ همان بلیط برای بزرگسالان است. همچنین در هنگام خرید بلیط برای کودکان بین ۲ الی ۱۲ ساله، شما بسته به کلاس پرواز، بین ۵۰ الی ۷۵ درصد نرخ بزرگسال را پرداخت می‌کنید. فلایتیو توصیه می‌کند در شرایط برابر، اگر کودک به همراه دارید، بلیط سیستمی تهیه کنید تا مبلغ کمتری پرداخت نمایید.

در پرواز سیستمی چقدر بار مجاز است؟

در تمامی انواع بلیط، میزان بار مجاز به مقررات شرکت هواپیمایی و کلاس بلیط هواپیما بستگی دارد و سیستمی بودن یا چارتری بودن بلیط، تفاوتی در مقدار مجاز بار مسافران محترم ایجاد نمی‌کند. یادآوری می‌کنیم طبق مقررات خطوط هوایی در سراسر جهان، بیشترین مقدار وزن مجاز بار ۳۰ کیلوگرم است و امروزه ایرلاین‌های معتبر بین‌المللی این مقدار را به ۵۰ پوند یا ۲۳ کیلوگرم کاهش داده‌اند که این تصمیم در سلامت پروازها و مسافران بسیار موثر بوده است.

آیا اطلاعات شخصی را می‌توان در پرواز سیستمی تغییر داد؟

خیر؛ در صورتی که چاره‌ای جز تغییر نام و نام خانوادگی خود برای بلیط سیستمی ندارید لازم است آن را کنسل کنید، بلیط دیگری به نام صحیح خریداری کنید، و مطابق با مقررات ایرلاین پرواز خود، با کسر درصد جریمه، وجه بلیط اول را دریافت کنید. خوب است بدانید درصد جریمه بستگی به زمان کنسلی دارد. هر قدر به ساعت پرواز نزدیک‌تر، درصد جریمه بالاتر.

بلیط سیستمی چه مزیت‌هایی دارد؟

شما می‌توانید به کمک بلیط سیستمی هواپیما مثل بلیط هواپیما مالدیو یا یک بلیط مثل بلیط هواپیما یزد از چند هفته تا چند ماه قبل از پرواز، سفرتان را به دقت زمان‌بندی و برنامه‌ریزی کنید. پرواز سیستمی به دلیل وابسته نبودن به تقاضای مسافران مسیرهای پرترافیک، برای کلیه مقصدها تعریف و ایجاد می‌شود. این در حالی است که پروازهای چارتر و لحظه آخری همه‌ی مقصدها را در بر نمی‌گیرند. از مهم‌ترین مزیت‌های بلیط سیستمی کنسل‌کردن آن با بازگردانی وجه بلیط به شما با کسر جریمه است. همان‌طور که می‌دانید میزان کسر جریمه به زمان کنسل‌شدن بلیط بستگی دارد.