بهترین نرخ بلیط تبریز

درباره سفر به تبریز

بهترین زمان برای سفر به تبریز چه زمانی است؟

بهترین زمان برای سفر به تبریز تابستان و اواخر بهار است. این شهر زمستان‌هایی سخت و اغلب همراه با بارش برف دارد. در ماه اول پاییز با وجود سرما همچنان هوا مطبوع و اگر با بارش باران همراه باشد طراوت و تازگی شاعرانه‌ای دارد.

هزینه‌های سفر به تبریز به چه صورت است؟

تبریز از کلانشهر‌های ایران است و قیمت‌ها به نسبت بسیاری شهر‌های کوچک بیشتر است. برای اقامت در یک مسافرخانه ارزان باید شبی ۳۰ هزار تومان بپردازید. این قیمت برای هتل‌های رده بالا به ۷۰۰ هزار تومن برای هر شب می‌رسد. ارزان‌ترین فست‌فودها در این شهر از ۲۰۰۰ و گران‌ترین غذاها تا حدود ۵۰۰۰۰ تومان است.

راه‌های حمل و نقل در تبریز

تبریز شبکه گسترده‌ای از خطوط اتوبوس و تاکسی دارد. به عنوان یک مسافر شاید تاکسی‌ها گزینه‌ی مناسب‌تری برای رفت و آمد باشند. چون آنها همه جا حضور دارند و به راحتی شما را به مقصد دقیقتان می‌رسانند. با این حال اتوبوس‌ها بسیار ارزان‌ترند و برای سفرهای اقتصادی توصیه می‌شوند.

جاذبه‌های گردشگری شهر تبریز چیست؟

اولین و زیباترین جاذبه‌ی تبریز که هم برای عاشقان خرید و هم دوست‌داران هنر و معماری جذاب است، بازار بزرگ تبریز است. این بازار بزرگترین بازار سرپوشیده جهان است و در اطرافش تعداد زیادی مساجد و مدارس علمیه بزرگ دارد. مسجد کبود، ایل گلی و میدان ساعت از دیگر جاذبه‌های این شهرند.

مسافر تبریز هستید؟

اگر تصمیم دارید به تبریز سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!