بهترین نرخ بلیط تفلیس

درباره سفر به گرجستان

بهترین زمان برای سفر به گرجستان چه زمانی است؟

شهرهای گرجستان آب و هوای متفاوتی دارند. این کشور در مناطق جنوبی تابستانهای نسبتا گرم و در عین حال در مناطق کوهستانی زمستان‌های سردی دارد. در تفلیس پایتخت گرجستان میانگین دما در زمستان ی۱ درجه و در تابستان ۲۱ درجه است. و در برخی روزها گرمای هوا تا ۳۸ درجه هم می‌رسد.

هزینه‌های سفر به گرجستان به چه صورت است؟

به طور کلی گرجستان در میان کشورهای گران‌قیمت دسته‌بندی نمی‌شود. برای کاهش هزینه‌های اقامت می‌توانید از سرویسهایی مانند AirBNB که بسیار رایج‌اند استفاده کنید. غذاها هم در عین تنوع قیمت مناسبی دارند و شما اغلب با مبلغی بین ۱۰ تا ۳۰ لاری می‌توانید غذای دلخواهتان را میل کنید.

راه‌های حمل و نقل در گرجستان

از نظر حمل و نقل عمومی گرجستان کشور پیشرفته‌ای محسوب نمی شود. اما هزینه‌های جا‌به‌جایی در این شهر بسیار مناسب است. هزینه‌ی حمل و نقل حتی با تاکسی‌ها حدود پنج تا ده لاری و با وسایل نقلیه‌ی عمومی مانند اتوبوسها کمتر از پنج لاری است.

جاذبه‌های گردشگری شهر گرجستان چیست؟

هر کدام از شهرهای گرجستان به دلیلی زیبایند. تفلیس برای قدم زدن در خیابان‌های قدیمی و سنگفرش، کلیساهای زنده و زیبا، اپرا و موزه‌هایش جذاب است. باتومی و باقی شهر‌های ساحلی برای علاقه‌مندان به تفریحات آبی هیجان‌انگیز است و مناطق کوهستانی‌اش مناسب کوهنوردان و ورزشکاران است.

مسافر گرجستان هستید؟

اگر تصمیم دارید به گرجستان سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!