درباره سفر به بندرعباس

بهترین زمان برای سفر به بندرعباس چه زمانی است؟

نظر به گرمای سوزان هوا در بندرعباس، بهترین زمان سفر زمستان و اواخر پاییز است. رطوبت هوا در این بندر بسیار بالاست و همین روزهای گرم تابستان را گرمتر می‌کند. اگر در طول زمان سفرتان خوش‌شانس باشید و یک روز پاییزی یا زمستانی بارانی را در بندر‌عباس تجربه کنید، سفر خاطره‌انگیزی تجربه خواهید کرد.

هزینه‌های سفر به بندرعباس به چه صورت است؟

بندرعباس شهر گرانی نیست. هزینه‌ی غذا و حمل و نقل در این شهر مانند باقی شهرهای جنوبی ایران پایین است. در مورد هتل‌ها چندان گزینه‌های زیادی ندارید. معدود هتل‌های این شهر در بیشترین حالت ۴۰۰ هزار تومان و در کمترین حالت ۱۲۰ هزار تومان قیمت دارند.

راه‌های حمل و نقل در بندرعباس

بندر عباس شهر بزرگی نیست و رفت و آمد در آن چندان پیچیدگی ندارد. شما تمام مسیرها را به سادگی می‌توانید با تاکسی طی کنید. اگر قصد سفر دریایی از این بندر به قشم یا هرمز را دارید می‌توانید به وسیله اتوبوسهای دریایی که هر یک ساعت بندر را ترک می‌کنند سفر خود را انجام دهید.

جاذبه‌های گردشگری شهر بندرعباس چیست؟

حمام گله‌داری، چشمه آبگرم گنو، معبد هندوها، عمارت کلاه‌فرنگی، سواحل خلیج فارس و برکه‌های باران از جاذبه‌های این استان‌اند. شما می‌توانید زمان‌هایی در روز را در کوچه‌پس‌کوچه ها یا بازارهای محلی بندر عباس قدم بزنید و از دیدن سبک زندگی بندری و پوشش زیبای مردم محلی لذت ببرید.

مسافر بندرعباس هستید؟

اگر تصمیم دارید به بندرعباس سفر کنید، همین حالا بلیط قطار خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!