۵۱ سال تجربه در گردشگری

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

ضمانت ارائه بهترین قیمت

رزرو رایگان بلیط هواپیما و هتل

درباره سفر به تهران

بهترین زمان برای سفر به تهران چه زمانی است؟

تهران جزو شهرهای چهار فصل ایران زمین است، چرا که در بهار و تابستان سر سبز، ‌و در پایین و زمستان هم رنگارنگ و دیدنی است. در دو فصل ابتدایی می‌توانید از زیبایی‌های طبیعت تهران لذت ببرید، و پاییز و زمستان را هم در پارک‌ها، کوه‌های برافراشته، و پیست‌های اسکی خوش بگذرانید.

هزینه‌های سفر به تهران به چه صورت است؟

تهران پایتخت ایران، و محل تجمع تمامی ادارات دولتی، و دفاتر مرکزی شرکت‌های خصوصی است. با توجه به این دو مورد، با شهری گران قیمت در مقایسه با شهرهای دیگر ایران روبرو هستیم. این گرانی را می‌توانید در مورد اقامت چنیدن برابر شهرهای بزرگ دیگر، و در مورد حمل و نقل و هزینه رستوران‌ها ۲ برابر در نظر بگیرید.

راه‌های حمل و نقل در تهران

تهران را می‌توانید با مترو، اتوبوس، اتوبوس‌های تندرو، تاکسی، و اتومبیل‌های دربست زیر پا بگذارید. تقریبا در تمام میادین و چهارراه‌های بزرگ تهران پایانه تاکسی و اتوبوس وجود دارد. برای رسیدن به تهران نیز می‌توانید از هواپیما، قطار، و اتومبیل استفاده نمایید، که هرکدام جذابیت‌های خودشان را دارند.

جاذبه‌های گردشگری شهر تهران

کافی است جستجویی در ویکی پدیا انجام دهید تا با صدها جاذبه دیدنی تهران آشنا شوید! این جاذبه‌ها را روستاها مثل روستای افجه، محله‌ها مثل دربند، کاخ موزه‌ها مثل کاخ سعدآباد، پارک‌های متعدد مانند پاک آب و آتش یا پل طبیعت، برج‌ها مانند برج میلاد یا آزادی و پاساژهای فراوان تشکیل می‌دهند.

مسافر تهران هستید؟

اگر تصمیم دارید به تهران سفر کنید، همین حالا هتل خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!