درباره سفر به کرمان

بهترین زمان برای سفر به کرمان چه زمانی است؟

کرمان از مناطق کویری کشور است. این شهر تابستان‌هایی گرم و زمستان‌هایی سرد دارد. سرما و گرما در کرمان بسیار آزار‌دهنده است. برای تجربه‌ی یک آب و هوای مساعد بهترین زمان اواخر اسفند تا اردیبهشت و مهر تا آبان‌ماه است.

هزینه‌های سفر به کرمان به چه صورت است؟

هتل‌های دو تا پنج ستاره کرمان قیمتی بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان برای هر شب دارند. شما می‌توانید این مبلغ را با اقامت در مسافرخانه‌ها و مهمان‌پذیرها تا ۳۰ هراز تومان هم کاهش دهید. هزینه غذا در کرمان بالا نیست. مانند تمام شهرهای ایران از ۲ هزار تا بیش از ۱۰۰ هزار تومان قیمتی است که می‌توانید برای غذا در نظر بگیرید.

راه‌های حمل و نقل در کرمان

خطوط اتوبوس کرمان تمام نقاط شهر را پوشش می‌دهند. اگر یک سفر اقتصادی برنامه‌ریزی کرده‌اید می‌توانید از آنها استفاده کنید. تاکسی‌ها هم گزینه‌های راحت و بی‌دردسری هستند که به نسبت تهران قیمت پایین‌تری دارند. این قیمت در مورد تاکسی‌های بی‌سیم کمی بالاتر می‌رود.

جاذبه‌های گردشگری شهر کرمان چیست؟

بازار بزرگ کرمان، پارک جنگلی شهید باهنر، مجموعه گنج‌علی‌خان، گنبد جبلیه، ارگ بم، ارگ راین، باغ شازده در ماهان و بسیاری دیگر فقط تعداد کمی از دیدنی‌های این استان هستند که در خود شهر کرمان و شهرهای اطراف آن واقع شده‌اند و به راحتی با وسایل نقلیه قابل دسترسی‌اند.

مسافر کرمان هستید؟

اگر تصمیم دارید به کرمان سفر کنید، همین حالا بلیط قطار خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!