بلیط قطار تهران مشهد

بلیط قطار تهران مشهد

آشنایی با مشهد

مشهد، شهر زیارت هشتمین امام شیعیان، پس از تهران دومین شهر بزرگ ایران به‌شمار می‌آید. این شهر که به شکل دایره است، بناهای مذهبی در مرکز خود جای داده است و خیابان‌های اطراف آن به محله‌های مانند ملک‌آباد، سجاد، شهرک آزادی، کوی امام‌رضا و سیس‌آباد می‌رسد. شما راه‌های مختلفی برای مقصد مشهد به تهران چون قطار، هواپیما، اتوبوس و ماشین شخصی دارید. به صورت کلی با خرید بلیط قطار مشهد تهران و سفر با ماشین شخصی شما 897 کیلومتر و 10 ساعت در راه خواهید بود. هر چند که نوع قطار و سرعت آن را هم نمی‌توان نادیده گرفت. مشهد شهری چند قومیتی است که شامل فارس‌ها، بلوچ‌ها، دری‌ها، حاجتی‌ها، ترکمن‌ها، ازبک‌ها، تاجیک‌ها، کردها و لرها می‌شود. گروه‌های قومی غالب فارس‌ها و پس از آن ترکمن‌ها و کردها هستند. مشهد را به‌عنوان شهری همیشه بیدار و همیشه شلوغ می‌شناسند. در ۲۴ ساعت شبانه روز به ندرت می توانید ساعت خالی از جمعیت در آن پیدا کنید. با تهیه بلیط قطار تهران مشهد شما راهی یکی از شلوغ‌ترین خطوط ریلی در کشور خواهید شد. این شهر اکنون سالانه پذیرای بیش از 10 میلیون گردشگر است. 

بلیط قطار تهران مشهد
بلیط قطار تهران مشهد
خرید آسان بلیط قطار تهران مشهد از فلایتیو
خرید آسان بلیط قطار تهران مشهد از فلایتیو
سفر تهران مشهد خود را از فلایتیو رزرو کنید
سفر تهران مشهد خود را از فلایتیو رزرو کنید
تجربه‌ای تازه از مشهد
تجربه‌ای تازه از مشهد
از تهران تا مشهد با قطار
از تهران تا مشهد با قطار

مقصد محبوب بلیط قطار

مقصد محبوب بلیط قطار

بلیط قطار
بلیط قطارخرید بلیط قطار
بلیط قطار رجا
بلیط قطار رجاخرید بلیط قطار رجا
بلیط قطار مشهد
بلیط قطار مشهدخرید بلیط قطار مشهد
بلیط قطار زندگی
بلیط قطار زندگیخرید بلیط قطار زندگی
بلیط قطار  بندرعباس
بلیط قطار بندرعباسخرید بلیط قطار بندرعباس
بلیط قطار فدک
بلیط قطار فدکخرید بلیط قطار فدک
بلیط قطار سفیر
بلیط قطار سفیرخرید بلیط قطار سفیر

سوالات متداول بلیط قطار مشهد به تهران

چرا سفر با قطار مشهد تهران را انتخاب کنیم؟

شهرهای تهران، سمنان، شاهرود، نقاب، نیشابور و مشهد ایستگاه های توقف قطار تهران مشهد هستند. پس با خرید بلیط قطار تهران مشهد می‌توانید در صورت تمایل به هریک از این شهرها دسترسی داشته باشید.

قیمت بلیط قطار مشهد به تهران چقدر است؟

سفر با قطار از بسیاری جهات بدون ریسک، راحت‌تر است. شما برای سفر یک طرفه قطار تهران مشهد حداقل 500 هزار تومان باید هزینه کنید.

بهترین زمان برای خرید بلیط قطار مشهد چه زمانی است؟

معمولا مناسبات مذهبی بیشتری تاثیر را در جذب زائر به این شهر دارد. اما به صورت کلی با توجه به اینکه این شهر زیارتی در بین رودخانه کشف رود و دشت‌های میان‌کوه‌های هزار مسجد و بینالود قرار گرفته است، آب‌وهوایی متغیر، اما معتدل و متمایل به سرد و خشک دارد. تابستان‌های مشهد گرم و خشک و زمستان‌های آن سرد و مرطوب است.

چطور بلیط قطار مشهد تهران را خریداری کنیم؟

وبسایت فلایتیو را در بازه زمانی پیش فروش باز کنید و با انتخاب گزینه قطار و سپس مبدا تهران به مقصد مشهد، جستجو را آغاز کنید و بلیط قطار تهران مشهد مورد نظر را خریداری کنید.