بهترین نرخ بلیط بانکوک

درباره سفر به تایلند

بهترین زمان برای سفر به تایلند چه زمانی است؟

تایلند به دلیل نزدیکی به خط استوا در اغلب روزهای سال آب و هوای یکسانی را تجربه می‌کند. این آب و هوای نسبتا استوایی با رطوبت زیادی همراه است و این رطوبت و باران‌های مداوم حال و هوای شهرها را مدام تازه می‌کند. برای سفر به تایلند تقریبا هیچ محدودیت فصلی وجود ندارد.

هزینه‌های سفر به تایلند به چه صورت است؟

تایلند کشور چندان گرانی‌نیست و با هر نوع بودجه‌ای می‌توان سفری راحت به این کشور برنامه‌ریزی کرد. شما با حداقل پنج دلار و حداکر ۲۵۰ دلار برای هر شب می‌توانید در این کشور اقامت کنید. هزینه‌ی غذا‌ها هم از کمتر از یک دلار در مورد غذاهای خیابانی و تا ۱۰۰ دلار برای غذاهای لوکس متغییر است.

راه‌های حمل و نقل در تایلند

هر سه کیلومتر جا‌به‌جایی با تاکسی بین ۳۰ تا ۷۰ بات، با اتوبوس و مترو بین ۲۰ تا ۲۵۰ بات، با توک‌توک بین ۵۰ تا ۲۰۰ بات و با ترن هوایی بین ۲۰ تا ۳۰ بات است. البته این هزینه‌ها برای تاکسی و اتوبوس فرودگاه تقریبا سه برابر داخل شهر است و بسته به اینکه در کدام شهر تایلند هستید ممکن‌است کمی متفاوت باشد.

جاذبه‌های گردشگری شهر تایلند چیست؟

هر گوشه‌ تایلند چیزی برای شگفتزده کردن شما دارد. در میان ایرانیان سواحل این کشور بیش از هر جاذبه‌ی دیگر شناخته شده است. اما جنگل‌های زیبای شمال این کشور در چیانگ ری و چیانگ مای و همچنین معابد بسیار زیبای محلی و توریستی که در تمام شهرهایش یافت می‌شوند از مهمترین جاذبه‌های تایلند هستند.

مسافر تایلند هستید؟

اگر تصمیم دارید به تایلند سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!