۵۱ سال تجربه در گردشگری

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

ضمانت ارائه بهترین قیمت

رزرو رایگان بلیط هواپیما و هتل

درباره سفر به کیش

بهترین زمان برای سفر به کیش چه زمانی است؟

کیش یکی از گرمسیرترین مناطق ایران است. از اواسط پاییز تا اواخر بهمن بهترین زمان برای سفر به این جزیره است. تابستان‌ها دمای جزیره تا ۵۵ درجه بالا می‌رود و همین تحملش را برای بسیاری افراد سخت می‌کند. اما اگر هدف شما از سفر آفتاب‌گرفتن باشد می‌توانید این فصل را برای رفتن به کیش انتخاب کنید.

ویژگی های هتل ترنج کیش چیست؟

هتل ترنج دارای انواع سوییت‌های ۴۰، ۶۰ و ۱۲۰ متری است که همگی یک ویژگی مشترک دارند. این ویژگی مشترک کف‌های شیشه‌ای است که شما را در طول اقامتتان به محیط زیر دریا متصل می‌کند. تصور کنید که تختتان روی آبها شناور باشد و صبح‌ها وقتی بیدار می‌شوید کنار تختتان ماهی‌ها و مرجان‌ها را ببینید که همراه شما یک روز جدید را شروع کرده‌اند.

ویژگی های اقلیمی جزیره کیش چیست؟

آب و هوای کیش به طور عموم گرم و مرطوب است. میانگین دما در طول سال ۲۹ درجه است اما کمتر پیش می‌آید که در روزهای گرم این میانگین بالاتر از ۴۰ درجه برسد. همینطور دمای هوای پایین‌تر از ۱۰ درجه هم به جز در برخی روزهای زمستان به هیچ‌وجه قابل مشاهده نیست.

جاذبه‌های گردشگری شهر کیش چیست؟

کمتر کسی برای دیدن جاذبه‌های تاریخی به کیش سفر می‌کند با این حال این جزیره تاریخی غنی دارد. شهر باستانی حریره شاهدی برای این ماجراست. کشتی یونانی که امروزه تبدیل به نماد جزیره شده و پارک دلفین‌ها از دیگر جاذبه‌های این جزیره‌اند. البته سواحل زیبا و خلیج همیشه فارس هم دلیل اصلی سفر به کیش‌اند.

مسافر کیش هستید؟

اگر تصمیم دارید به کیش سفر کنید، همین حالا هتل خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!