خرید اینترنتی بلیط قطار

 

 

خرید اینترنتی بلیط قطار

 

یکی از جدیدترین خدمات فلایتیو خرید اینترنتی بلیط قطارهای رجا، زندگی، فدک و ... است. جهت خرید بلیط قطار ابتدا در سایت فلایتیو ثبت نام کرده و بلیط مناسب خود را خرید کنید.

برای خرید اینترنتی بلیط قطار کافیست اطلاعات زیر را به درستی مشخص نموده و اقدام به پرداخت اینترنتی هزینه بلیط نمایید.

1- بلیط رفت و برگشت یا یکطرفه

2- مشخص کردن مبدا و مقصد سفر

3- تاریخ رفت و برگشت سفر

4- نوع مسافر (معمولی،آقایان و بانوان)

5- تعداد مسافران

6- انتخاب نوع قطار

7- نوع کوپه و درجه آن

8- ساعت حرکت مسیر رفت و برگشت

چرا با قطار سفر کنیم؟

سفر با قطار برای افرادی که به هر دلیل نمی‌توانند با هواپیما سفر کنند یا حوصله رانندگی طولانی مدت در مسیر را ندارند توصیه می‌شود. برخی از دلایلی که استفاده از قطار را برایتان الزامی می‌کند:

1- امکان لذت بردن از مسیر

2- سفر دسته جمعی با خانواده و دوستان

3- درجه بندی قطار و هزینه پایین بلیط

4- امنیت بالای این نوع سفر

یکی از خدماتی که فلایتیو ارائه می‌کند، خرید اینترنتی بلیط قطارهای رجا، زندگی، فدک و ... است. جهت خرید بلیط قطار ابتدا در سایت فلایتیو ثبت نام کرده و بلیط مناسب خود را خرید کنید. برای این کار کافی است اطلاعات زیر را به درستی مشخص کرده و اقدام به پرداخت اینترنتی هزینه بلیط نمایید.

1- بلیط رفت و برگشت یا یکطرفه

2- مشخص کردن مبدا و مقصد سفر

3- تاریخ رفت و برگشت سفر

4- نوع مسافر (معمولی،آقایان و بانوان)

5- تعداد مسافران

6- انتخاب نوع قطار

7- نوع کوپه و درجه آن

8- ساعت حرکت مسیر رفت و برگشت

قیمت بلیط قطار

یکی از دلایلی که بسیاری از مسافران مقاصد داخلی استفاده از قطار را بیشتر از هواپیما و اتوبوس ترجیح می دهند هزینه مناسب آن است. در بسیاری مواقع در مسیرهای طولانی‌ داخلی، سفر کردن با قطار، راحت‌تر است و ایمن‌تر و اگر این خرید از طریق فلایتیو صورت پذیرد شامل مزایایی می‌شود؛ امکان اطلاع از ظرفیت بلیط قطار کارگزان ریلی کشور، قیمت مناسب بلیط و خرید بلیط با ضمانت از مهم‌ترین دلایلی است استفاده از این سامانه رزرو آنلاین بلیط است.

سفر با قطار به سراسر ایران

ایجاد راه آهن سراسری درایران همواره یکی از آرزوهای بزرگ و ملی محسوب می‌شد؛ و با اینکه در حدود نیم قرن کوشش‌هایی از طرف اولیای امور در انجام این امر خطیر به عمل می‌آمد، تحقق این آرزوی ملی تا سال ۱۳۰۶ به طول انجامید. اولین خط ریلی ایران شمال و جنوب ایران را از بندر ترکمن تا بندر امام خمینی به صورت مورب یه یکدیگر متصل می‌کرد. رفته رفته این خطوط گسترش پیدا کردند تا اکنون که جمع کل خطوط موجود در ایران با احتساب خطوط فرعی، ایستگاه‌ها و مانوری‌ها 13348 کیلومتر است.

مسیرها و مسافت‌های قطار

خطوط اصلی: 10459 کیلومتر

خطوط فرعی: 2889 کیلومتر

خطوط برقی: 148 کیلومتر 

خطوط دو خطه: 1900 کیلومتر

قطار تهران کرمان و قطار کرمان تهران

قطار 6 تخته کرمان-تهران ساعت 15:35 دقیقه از کرمان حرکت می‌کند و ساعت 6:15 دقیقه صبح به تهران می‌رسد. این قطار که قیمت بلیط آن 58 هزار و 400 تومان است، ساعت 20:10 دقیقه از تهران به سمت کرمان حرکت می‌کند و ساعت 10:20 دقیقه به این شهر می‌رسد.

دیگر قطار این مسیر، قطار غزال بنیاد است که کوپه‌هایی 4 نفره دارد و ساعت 20:10 دقیقه از کرمان حرکت می‌کند و ساعت 10:05 دقیقه صبح به تهران می‌رسد.

این قطار همچنین ساعت 15:40 دقیقه از تهران به سمت کرمان حرکت می‌کند و 5:20 دقیقه صبح به مقصد می‌رسد.

قطار تهران مشهد و قطار مشهد تهران

ارزان ترین قیمت بلیط قطار تهران مشهد توسط فلایتیو ارایه می شود. انواع بلیط های  قطار رجا، قطار فدک، قطار سفیر، قطار سبز، قطار سیمرغ، قطار بنیاد و... تهیه نمایید.

مسیر تهران_مشهد و مشهد_تهران پرترددترین مسیر ریلی کشور است و به همین خاطر انواع مختلفی از قطار در مسیر آن وجود دارد.

قطارهای سیمرغ، طوس، سبز و فدک از مهم‌ترین قطارهایی است که به مقصد مشهد می‌رود و روزانه هزاران مسافر را بین مشهد و تهران جابه‌جا می‌کند.

قطار تهران بندرعباس و قطار بندرعباس تهران

از آنجا که قطار ایمن‌ترین راه حمل و نقل بین شهری است، مورد استفاده بسیاری از مسافران قرار می‌گیرد. راه آهن استان هرمزگان در شهر بندرعباس  روزانه دو قطار مسافربری به تهران دارد که مسافرین در شهرهای بین بندرعباس و تهران (محمدیه، کاشان، بادرود، زواره، نایین، اردکان، میبد، یزد، بافق، احمدآباد، سیرجان، تزرج، فین) می‌توانند از این قطارها استفاده کنند. از این ایستگاه یک قطار به مقصد اصفهان و دیگری به مقصد مشهد نیز حرکت می‌کند و به جابه‌جایی مسافران می‌پردازد.

قطار غزال بنیاد که کوپه‌هایی با ظرفیت 4 مسافر دارد هر روز ساعت 13 از تهران حرکت می‌کند و ساعت 6:40 دقیقه به بندرعباس می‌رسد.

قطار لوکس 6 نفری نیز ساعت 14:50 دقیقه از تهران به سمت بندرعباس حرکت می‌کند و ساعت 8:45 دقیقه به مقصد می‌رسد.

دیگر قطار بندرعباس قطار 4 تخته البرز است که ساعت 15:40 دقیقه به سمت بندرعباس حرکت می‌کند و ساعت 9:30 به آنجا می‌رسد.

قطار تهران یزد و قطار یزد تهران

قطار تهران یزد و یزد تهران 4 نوع متفاوت دارد که ساعت حرکت هر یک از آنها متفاوت است. قطار پردیس تندرو همه روزه ساعت 6:15 دقیقه از تهران حرکت می‌کند و ساعت 12:15 دقیقه به یزد می‌رسد.

دیگر قطار پردیس تندرو ساعت 17:00 از تهران حرکت می‌کند و ساعت 23:30 به مقصدش یزد می‌رسد.

قطار لوکس 4 نفری غدیر نیز ساعت 21:40 دقیقه از تهران حرکت می‌کند و ساعت 5:20 دقیقه صبح به یزد می‌رسد.

قطار شش تخته مهتاب هم همه روزه ساعت 21:40 دقیقه حرکت می‌کند و ساعت 5:20 دقیقه صبح به یزد می‌رسد.

 

 

با عضویت در خبرنامه فلایتیو از تخفیف­ های شگفت­ انگیز ما با خبر شوید