درباره خرید اینترنتی بلیط قطار

چرا با قطار سفر کنیم؟

سفر با قطار برای افرادی که به هر دلیل نمی‌توانند با هواپیما سفر کنند یا حوصله رانندگی طولانی مدت در مسیر را ندارند توصیه می‌شود. برخی از دلایلی که استفاده از قطار را برایتان الزامی می‌کند: امکان لذت بردن از مسیر، هزینه پایین بلیط و امنیت بالای این نوع سفر است. یکی از خدماتی که فلایتیو ارائه می‌کند، خرید اینترنتی بلیط قطارهای رجا، زندگی، فدک و ... است.

چطور بلیط قطار بخرم؟

یکی از جدیدترین خدمات فلایتیو خرید اینترنتی بلیط قطارهای رجا، زندگی، فدک و ... است. جهت خرید بلیط قطار ابتدا در سایت فلایتیو ثبت نام کرده و بلیط مناسب خود را خرید کنید. برای خرید اینترنتی بلیط قطار کافیست اطلاعات شخصی را به درستی مشخص نموده و اقدام به پرداخت اینترنتی هزینه با کارتهای عضو شتاب نمایید.

سفر با قطار به سراسر ایران

ایجاد راه آهن سراسری در ایران همواره یکی از آرزوهای بزرگ و ملی محسوب می‌شد؛ و با اینکه در حدود نیم قرن کوشش‌هایی از طرف اولیای امور در انجام این امر خطیر به عمل می‌آمد، تحقق این آرزوی ملی تا سال ۱۳۰۶ به طول انجامید. اولین خط ریلی ایران از بندر ترکمن تا بندر امام خمینی به صورت مورب یه یکدیگر متصل می‌کرد. رفته رفته این خطوط گسترش پیدا کردند تا اکنون که جمع کل خطوط موجود 13348 کیلومتر است.

قیمت بلیط قطار

یکی از دلایلی که بسیاری از مسافران مقاصد داخلی استفاده از قطار را بیشتر از هواپیما و اتوبوس ترجیح می دهند هزینه مناسب آن است. در بسیاری مواقع در مسیرهای طولانی‌ داخلی، سفر کردن با قطار، راحت‌تر است و ایمن‌تر و اگر این خرید از طریق فلایتیو صورت پذیرد شامل مزایایی می‌شود؛ امکان اطلاع از ظرفیت بلیط قطار کارگزان ریلی کشور، قیمت مناسب بلیط و خرید بلیط با ضمانت از مهم‌ترین دلایلی است استفاده از این سامانه رزرو آنلاین بلیط است.

مسافر هستید؟

اگر تصمیم دارید با قطار سفر کنید، همین حالا بلیط خود را رزرو نمایید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!