خرید بلیط قطار

 

 

خرید بلیط قطار

براساس آمار به طور متوسط سالانه 30 میلیون نفر از سراسر کشور از قطار برای سفرهای داخلی استفاده می‌کنند امنیت بالای حمل و نقل ریلی و ارایه خدمات مناسب باعث شده است هر ساله به تعداد مسافران افزوده شود.

اگر جز آن دسته از افرادی باشید که در روزهای شلوغ و اوج سفر مانند ایام نوروز و روزهای پایانی تابستان قصد سفر دارید، حتما با مشکلاتی زیادی برای خرید بلیط قطار مواجه شده اید. اما سرعت جستجوی بالای فلایتیو این امکان را به شما می‌دهد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بلیط قطار را تهیه نمایید.

 

چرا با قطار سفر کنیم؟

 

سفر با قطار برای افرادی که به هر دلیل نمی‌توانند با هواپیما سفر کنند و یا حوصله رانندگی طولانی مدت در مسیر را ندارند توصیه می‌شود. برخی از دلایلی که استفاده از قطار را برایتان الزامی می‌کند:

1- امکان لذت بردن از مسیر

2- سفر دسته جمعی با خانواده و دوستان

3- درجه بندی قطار و هزینه پایین بلیط

قیمت بلیط قطار

 

یکی از دلایلی که بسیاری از مسافران مقاصد داخلی استفاده از قطار را بیشتر از هواپیما و اتوبوس ترجیح می دهند هزینه مناسب آن است. در بسیاری مواقع در مسیرهای طولانی‌ داخلی، سفر کردن با قطار، راحت‌تر است و ایمن تر است. شاید مهم ترین یکی از مهم ترین مقاصد گردشگران داخلی برای استفاده از قطار مشهد مقدس است.

مناسب ترین قیمت بلیط قطار تهران مشهد توسط فلایتیو به کاربران ارایه می شود و علت آن نیز کاملا مشخص است، فلایتیو نمایندگی رسمی قطار رجا، قطار فدک، قطار سفیر، قطار سبز، قطار سیمرغ، قطار بنیاد و دیگر کارگزاران ریلی در کشور است و به همین دلیل بهترین قیمت بلیط قطار را می توانید از طریق آن تهیه کنید.

خرید آنلاین بلیط قطار

 

خرید اینترنتی بلیط قطار از طریق فلایتیو دارای مزایایی است. امکان اطلاع از ظرفیت بلیط قطار کارگزان ریلی کشور، قیمت مناسب بلیط و خرید بلیط با ضمانت از مهم ترین دلایلی است استفاده از این سامانه رزرو آنلاین بلیط است.

سفر با قطار به سراسر ایران

ایجاد راه آهن سراسری درایران همواره یکی از آرزوهای بزرگ و ملی محسوب می‌گردید؛ و با اینکه در حدود نیمقرنکوشش‌هایی از طرف اولیای امور در انجام این امر خطیر به عمل می‌آمد، تحقق این آرزوی ملی تا سال ۱۳۰۶ به طول انجامید.جمع کل خطوط با احتساب خطوط فرعی، ایستگاه‌ها و مانوری‌ها 13348 کیلومتر در پایان سال 1394 می باشد.

مسیرها و مسافت‌های قطار

خطوط اصلی: 10459 کیلومتر

خطوط فرعی: 2889 کیلومتر

خطوط برقی: 148 کیلومتر 

خطوط دو خطه: 1900 کیلومتر

بلیط قطار تهران مشهد

ارزان ترین قیمت بلیط قطار تهران مشهد توسط فلایتیو ارایه می شود. انواع بلیط های  قطار رجا، قطار فدک، قطار سفیر، قطار سبز، قطار سیمرغ، قطار بنیاد و ... تهیه نمایید. رزرو بلیط قطار برای مسیرهای زیر نیز از طریق فلایتیو  قابل انجام است. 

1- بلیط قطار تهران یزد

2- بلیط قطار تهران ساری

3- بلیط قطار تهران کرمان

4- بلیط قطار تهران اصفهان

5- بلیط قطار تهران شیراز

6- بلیط قطار تهران خرمشهر

 

 

اگر قصد خرید اینترنتی بلیط قطار را دارید از سامانه رزرو آنلاین فلایتیو اقدام نمایید. فلایتیو بهترین قیمت را ارایه داده و خدمات خود را گارانتی می‌کند.

 

 

با عضویت در خبرنامه فلایتیو از تخفیف­ های شگفت­ انگیز ما با خبر شوید