سیم‌کارت رایگان ترکیه با خرید بلیط از مبدا تهران

بلیط هواپیمایی ترکیش

بلیط هواپیمایی ترکیش

ترکیش ایرلاین | Turkish Airline

پرواز به استانبول با ترکیش ایرلاینز

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

پرواز به قبرس با ترکیش ایرلاینز

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

پرواز به استرالیا با ترکیش ایرلاینز

با عوارض خروج رایگان

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

هواپیمایی ترکیش

هواپیمایی ترکیش (Turkish Air) از قدیمی‌ترین شرکت‌های هواپیمایی خاورمیانه و از بزرگ‌ترین ناوگان‌های هوایی دنیا است که بیش از صد‌ها پرواز به مقاصد مختلف در دنیا دارد.

ترکیش ایر، عضو یاتا و چندین انجمن بین‌المللی پرواز ازجمله Star Alliance است که در سال ۱۹۳۳، مصطفی کمال آتاتورک رهبر مشهور ترکیه، دستور تاسیس آن را صادر کرده و در حال حاضر، هواپیمایی ترکیش ایرلاین، ناوگانی متشکل از حدود ۴۰۰ هواپیمای مسافربری و ۲۰ هواپیمای باربری دارد و با کسب جوایز متعدد در سال‌های اخیر مثل بهترین ایرلاین اروپایی در سال 2011 و 2014، برترین ایرلاین در سال 2013 و ...توانسته شهرت جهانی به دست اورد و به یکی از مطرح‌ترین ایرلاین‌های جهان تبدیل شود.

کلاس‌های پروازی ترکیش ایر

ایرلاین ترکیش سه کلاس پروازی کامفورت، بیزنس و اکونومی دارد که خدمات متفاوتی دارند. خدمات پذیرایی در ترکیش‌ ایر یکی از بهترین‌ها در دنیا است و بهترین دستور‌های غذایی مدرن و سنتی ترکیه را سرو می‌کند.

کلاس اکونومی

پرواز ترکیش با کلاس اکونومی نسبت به دو کلاس پروازی دیگر کمترین قیمت را داشته و صندلی‌های راحت آن عرضی حدود 77 سانتی‌متر و پشتی صندلیِ 15سانتی‌متری دارد که مجهز به مانیتور، پورت usb و درگاه‌ه شارژ تلفن همراه و لپ‌تاپ هستند.

کلاس پروازی کامفورت

کلاس پروازی کامفورت ترکیش خدماتی مشابه با کلاس اکونومی دارد ولی صندلی‌های آن بزرگ‌تر و با فاصله بیشتری نسبت به صندلی‌های کناری است.

بیزینس کلاس پرواز ترکیش

صندلی‌های تاشوی این کلاس پروازی 2 متر طول دارند و مجهز به امکانات صوتی و تصویری هستند. ورود و خروج آن از مسافران اکونومی و کامفورت جدا است و لباس راحتی، دمپایی، منوی غذایی متنوع‌تر و اینترنت پرسرعت از امکانات ویژه آن هستند.

مقاصد پروازی پرسفر هواپیمایی ترکیش

 • تهران - استانبول
 • استانبول - تهران
 • تهران - قبرس
 • تهران - آنکارا
 • تهران - آنتالیا
 • تبریز - استانبول
 • تهران - آمستردام
 • تهران - تورنتو
 • تهران - پاریس
 • تهران - ونکوور

خريد بليط تركيش ايرلاين

 ترکیش ایرلاینز یکی از بهترین شرکت‌های هواپیمایی در دنیاست و قیمت بلیط‌های آن نسبتا گران است و این اختلاف قیمت با ایرلاین‌های دیگر برای پرواز‌های بیزنس کلاس این شرکت بیشتر است. اما به طور کلی قیمت بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین به عوامل مختلفی مثل کلاس پروازی، مقصدی که قصد سفر به آن را دارید، زمان سفر و ... بستگی دارد.

خرید بلیط هواپیما ترکیش از فلایتیو

اگر قصد خرید بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین را دارید می‌توانید به سادگی از فلایتیو بلیط پرواز خود را به مقصد دلخواهتان پیدا کنید. برای این کار کافی است در صفحه پرواز خارجی فلایتیو مبدا، مقصد و تاریخ سفر  خود را مشخص کرده و بعد از میان فیلترهای موجود برای ایرلاین، «ترکیش ایرلاینز» را انتخاب کنید.

با این کار بلیط‌های پرواز ترکیش برای مقصد مورد نظرتان نمایش داده می‌شود و می‌توانید برای ساعت و روز دلخواه‌ خود بلیط ترکیش را بخرید و علاوه بر یک پرواز امن و راحت از پشتیبانی 24 ساعته فلایتیو برخوردار شوید.

شرایط Stopover ترکیش ایرلاین

توقف بیش از ۲۰ ساعت در استانبول = اقامت رایگان

Stopover یک نوع اقامت کوتاه‌مدت در یک شهر ترانسفر است. ترکیش ایرلاین خدمات Stopover خود را برای مسافران ایرانی فراهم کرده و هر مسافر ایرانی که از مبدا تهران پرواز کند و مقصدی نهایی به جز استانبول را دارد اما بیش از ۲۰ ساعت در استانبول توقف دارد، می‌تواند از شرایط Stopover که شامل هتل رایگان است بهره‌مند شود. مسافران اکونومی Stopover می‌توانند ۱ شب و مسافران Business می‌توانند ۲ شب در هتل‌های مشخص شده توسط ترکیش ایرلاین اقامت داشته باشند.

لازم است مبدا پرواز رفت ایران و مقصد آن منطقه آمریکا، شرق دور آسیا، اروپای شرقی، شمال اروپا، منطقه بالکان، پادشاهی متحد بریتانیا، آفریقا، اتریش، فرانسه، آلمان، مجارستان، ایتالیا، هلند، اسپانیا و قطر بوده  و مقصد پرواز برگشت هم ایران باشد.

هتل‌های موجود Stopover ترکیش ایرلاین

Armada Hotel
Armada Hotelبرای مسافرین اکونومی
Grand Yavuz Hotel
Grand Yavuz Hotelبرای مسافرین اکونومی
Sheraton Istanbul Atakoy Hotel
Sheraton Istanbul Atakoy Hotelبرای مسافرین بیزنس
Renaissance Polat Istanbul Hotel
Renaissance Polat Istanbul Hotelبرای مسافرین بیزنس
Dedeman Hotel
Dedeman Hotelبرای مسافرین بیزنس

دیگر ایرلاین‌های محبوب

به جز ترکیش با کدام ایرلاین پرواز کنیم؟

هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی قطر
هواپیمایی قطر
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی امارات
هواپیمایی امارات
قشم ایر
قشم ایر
ایرفرانس
ایرفرانس
هواپیمایی اتریش
هواپیمایی اتریش

میزان بار مجاز در پرواز ترکیش

 • حداکثر بار مجازی که هر مسافر می‌تواند در پرواز ترکیش همراه داشته باشد به کلاس‌ پروازی او بستگی دارد:
 • در پروازهای داخلی ترکیه هر مسافر بزرگسال می‌تواند 20 کیلوگرم بار داشته باشد
 • در کلاس پروازی اکونومی و کامفورت ترکیش تا 25 کیلوگرم در بخش بار و یک کیف دستی تا وزن ۸ کیلوگرم داخل کابین، مجاز است.
 • در پروازهای بیزینس کلاس میزان بار مجاز داخل کابین 2 کیف دستی تا وزن 8 کیلوگرم و در بخش بار هواپیما 2 چمدان تا وزن 30 کیلوگرم است.
 • در تمام کلاس‌های پروازی والدین نوزادان تا 2 سال می‌توانند علاوه بر میزان بار مجاز ذکر شده در بالا، یک کیف دستی تا وزن 8 کلیوگرم در کابین با خود حمل کنند و یک چمدان تا وزن 10 کیلوگرم هم به بخش بار تحویل بدهند.

هزینه اضافه بار ترکیش

حتما در زمان تهیه بلیط، به مقررات محدودیت بار شرکت هواپیمایی توجه کنید. درصورتی که حجم بار از میزان مجاز بیشتر شود باید هزینه اضافه بار بپردازید.

هر چمدان‌ شما نباید وزنی بیشتر از ۳۲ کیلوگرم داشته باشد، در غیر این صورت لازم است که آن را به دو یا چند بسته کوچک‌تر دیگر تقسیم کنید. هزینه‌های اضافه ‌بارایرلاین ترکیش به ازای یک بسته ۲۳ تا ۳۲ کیلوگرمی معادل ۸۰ دلار آمریکا است.

لازم به ذکر است ترکیش ایرلاین گزینه Demy Fare را برای افراد آکادمیک، فراهم کرده است. استادان دانشگاه و معلم‌ها به همراه خانواده می‌توانند از بار رایگان اضافه استفاده کنند. بار این دسته از افراد در کلاس اکونومی ۴۰ کیلوگرم یا ۲ بسته ۲۳ کیلوگرمی و در کلاس بیزنس تا ۵۰ کیلوگرم یا ۲ بسته ۲۳ کیلوگرمی است. برای دریافت این اضافه  بار همراه با مدارک لازم با شماره ۰۲۱۴۱۵۰۱ تماس بگیرید.