بهترین نرخ بلیط آمریکا

درباره سفر به آمریکا

بهترین زمان برای سفر به آمریکا چه زمانی است؟

زمستان به دلیل سرمای شدید کم سفر‌ترین فصل نیویورک است. در بهار هوا رو به گرمی می‌گذارد با این حال بارش‌های پیش‌بینی ناپذیر این فصل را هم تا حدودی از لیست مسافران نیویورک حذف می‌کند. با آغاز تابستان زیبایی و رونق در شهر بیش از پیش دیده می‌شود و تا اوایل پاییز بیشترین گردشگر را به نیویورک می‌کشاند.

هزینه‌های سفر به آمریکا به چه صورت است؟

نیویورک به هیچ‌وجه شهر ارزانی نیست. هزینه اقامت در این شهر در کمترین حالت پنجاه دلار در یکی از هاستل‌های ارزان خواهد بود. اگر توقع هتل بهتری دارید باید برای هر شب میانگین ۱۵۰ دلار در نظر بگیرید. در مورد غذا طیف وسیع‌تری از قیمت‌ها وجود دارد و شما با بودجه محدود هم می‌توانید غذای مناسبی میل کنید.

راه‌های حمل و نقل در آمریکا

هزینه‌ی مترو و اتوبوس‌های عادی در نیویورک حدود ۲ دلار است. اگر از خط ویژه اتوبوس استفاده کنید حدود ۶ دلار هزینه دارد که شما با خرید کارت مترو و اتوبوس می‌توانید این هزینه‌ را تا حدودی کاهش دهید. اگر قصد دارید از تاکسی‌های بیرون شهری استفاده کنید کرایه آنها بسته به مسافت از ۱۵ دلار شروع می‌شود.

جاذبه‌های گردشگری آمریکا چیست؟

اگر اهل هنرید موزه‌ی گوگنهاین و مترو پولیتن نیویورک می‌تواند بهترین مقصد برای شما باشد. اگر معماری مدرن شما را هیجان زده می‌کند حتما باید بر فراز ساختمان امپایر استیت بایستید و منظره نیویورک را مخصوصا در شب از آن بالا ببینید. فراموش نکنید حتما سری به مجسمه معروف آزادی در بندر نیویورک هم بزنید.

مسافر آمریکا هستید؟

اگر تصمیم دارید به آمریکا سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!