بلیط هواپیما زوریخ

بلیط هواپیما زوریخ

راهنمای سفر به زوریخ

بهترین قیمت بلیط زوریخ

بلیط چارتر زوریخ

جستجوی پروازهای بیشتر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

آشنایی با زوریخ

پرواز زوریخ تهران

زوریخ شهر شیرینی و شکلات با چشم‌اندازی از کوهستان آلپ سوئیس قدمت طولانی در تاریخ دارد. اولین خانه‌ها در کنار رودخانه به دوران ماقبل تاریخ برمی‌گردد. زوریخ، قلب اقتصاد سوئیس لقب گرفته، این شهر ۶۵ بانک ملی و بین‌المللی دارد. مردم زوریخ شادترین مردم دنیا هستند. برای سفر به این کشور زیاد نگران زبان نباشید زیرا که بیشتر زبان‌های رایج از جمله انگلیسی، ایتالیایی و فرانسوی صحبت می‌شود.

طبقه اشراف سوئیس بیشتر به زبان لاتین صحبت می‌کنند. بلیط هواپیما زوریخ را که تهیه کردید برای انتخاب هتل ۱۱۰ انتخاب دارید. فرودگاه این شهر یکی از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های دنیا است که سالانه ۲۰ میلیون مسافر در آن جابه‌جا می‌شود. زوریخ شهری است که در دانشگاه‌های آن افرادی چون ویلهلم رونتگن، آلبرت انیشتین درس خوانده‌اند، رونتگن و انیشتین پایان‌نامه‌های درسی خود را در دانشکده زوریخ ارائه کردند.

بلیط هواپیما زوریخ
بلیط هواپیما زوریخ
پرواز زوریخ
پرواز زوریخ
پرواز تهران زوریخ
پرواز تهران زوریخ
بلیط زوریخ
بلیط زوریخ
خرید آسان و امن پرواز زوریخ از فلایتیو
خرید آسان و امن پرواز زوریخ از فلایتیو

زوریخ کجاست؟

زوریخ که یکی از گران قیمت‌ترین شهرهای جهان به شمار می‌رود، بزرگ‌ترین و پر جمعیت‌ترین شهر در کشور سوییس هم است. زوریخ در شمال مرکزی سوییس در دامنه کوه‌های آلپ قرار دارد. با اینکه پایتخت سوییس شهر برن است اما زوریخ قطب اقتصادی و پایتخت فرهنگی این کشور محسوب می‌شود. اگر بلیط هواپیما زوریخ گرفتید، قبل از سفر بهتر است کمی هم درباره تاریخ این شهر بدانید. حدود ۱۵ قبل از میلاد ریشه‌های زوریخ پایه‌گذاری شد. زوریخ شهری امن است که در آن هیچ منطقه ممنوعه وجود ندارد. این شهر در زمان فتح رومیان به یک دژ کوچک ارتش تبدیل شد.

طبق روایت تاریخ پس از فروپاشی روم این جامعه ابتدا به دست آلمانی‌ها یک قوم ژرمن‌نشین از شمال و بعدها به دست فرانک‌ها افتاد که آن را به عنوان اقامتگاه سلطنتی تبدیل کردند. در حال حاضر هم که این شهر هتل‌های جدیدی ساخت، موزه‌ها و تئاترها را بازسازی کرد و نقاط دیدنی را در تلاش برای تبدیل شدن به یک مقصد برتر گردشگری ساخته است.

بلیط هواپیما زوریخ

سفر کاری در زوریخ

در زوریخ شما شرایط کاری با کیفیت و با حقوقی بالاتر از بقیه کشورهای جهان را تجربه خواهید کرد. باید بدانید که رقابت برای یافتن شغل در این کشور بسیار زیاد است و فرصت‌های محدودی برای کسانی که از خارج اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند، وجود دارد. کارهایی مانند حسابداری و مشاغل زیرمجموعهIT جزو مشاغلی هستند که نسبت به دیگر مشاغل دارای فراوانی بیشتری هستند. شرایط کار مهندسی و کار فنی در سوئیس نسبت به دیگر رشته‌ها مناسب‌تر است. به طور کلی دانشجویان پس از اخذ پذیرش و اقامت تحصیلی می‌توانند اجازه کار تمام وقت یا اجازه کار نیمه وقت را در کنار تحصیل خود داشته باشند.

تحصیل در زوریخ

در این دانشگاه شرایط تحصیل در مقاطعی هم چون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری وجود دارد. کشور سوئیس سیستم آموزش متمرکز ندارد و شرایط برای هر دانشگاه متفاوت است. نوع مدرک قبلی دانشجو بسیار مهم بوده و دانشجو باید با گذراندن یک دوره که به نام (بلوغ کامل)، مدرک قبلی خود را معادل سازی کند سپس می‌تواند وارد مقطع کارشناسی ارشد شود. سالیانه تعداد محدودی از دانشجویان برای تحصیل دکتری در دانشگاه زوریخ سوئیس پذیرفته می‌شوند. هزینه تحصیل در دانشگاه زوریخ سوییس نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بسیار پایین است. شهریه دانشگاه برای دانشجویان داخلی و دانشجویان عضو اتحادیه اروپا تنها ۷۳۰ فرانک است. همچنین دانشجویان بین‌اللملی برای تحصیل در این دانشگاه هر ترم حدود ۱۲۳۰ فرانک سوییس باید پرداخت کنند.

سفر تفریحی به زوریخ

در سفر به زوریخ پس از رفتن به دریاچه زوریخ به پیاده‌روی که ادامه دهید، به مکانی به نام اوتلیبرگ می‌رسید که بر فراز آن یک هتل کوچک و دو دکل مخابرات وجود دارد. اگر که قصد خرید داشتید حتما به مغازه بانهوف سر بزنید. در این خیابان شما طراحان و خیاط‌های مشهوری را خواهید دید. رفتن به کلیسای فرامونستر که به اسم کلیسای زنان هم شناخته می‌شود با پنجره‌های بلند سراسر شیشه‌ای هم خالی از لطف نیست. با رفتن به موزه ملی سوئیس که در آن هنر، تاریخ و فرهنگ سوئیس به خوبی به نمایش داده می‌شود، می‌توانید مهم‌ترین آثار نظامی، آثار حکاکی کهن و آثار هنری نقاشی را ببینید و لذت ببرید. اگر هم که به تاریخ، فرهنگ و معماری علاقه دارید حتما به کلیسای گروس‌مونستر که بر اساس روایت‌ها توسط کارلوس ماگنوس ساخته شده بروید. دو برج بلند این کلیسا از سمبل‌های اصلی شهر زوریخ به شمار می‌آید.

مقصد محبوب بلیط هواپیما

پیشنهاد فلایتیو

بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما پاریسلیست بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما کیشلیست بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما تورنتو
بلیط هواپیما تورنتولیست بلیط هواپیما تورنتو
بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما دبیلیست بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما مشهدلیست بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما شیراز
بلیط هواپیما شیرازلیست بلیط هواپیما شیراز
پرواز تهران استانبول
پرواز تهران استانبولبلیط هواپیما استانبول

سوالات متداول

بلیط هواپیما زوریخ سوییس

بهترین فصل برای خرید پرواز زوریخ چه زمانی است؟

زمستان و تابستان زوریخ زیباست. بعد از کریسمس حتما قیمت‌ها کاهش دارد. اواخر تابستان هم فرصت مناسبی برای لذت بردن از تنوع اقلیمی زوریخ است.

برای خرید بلیط زوریخ نیاز به ویزا داریم؟

برای خرید بلیط زوریخ نیاز به ویزا ندارید و پاسپورت کافی است. اما برای ورود به این شهر حتما باید ویزا مناسب داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما زوریخ چقدر است؟

بلیط یک طرفه تهران به زوریخ نزدیک به ۸ میلیون تومان است. پرواز رفت و برگشت زوریخ نزدیک به ۲۵ میلیون تومان است.

چقدر می‌توانیم در پرواز زوریخ بار مجاز همراه داشته باشیم؟

حتما ۲۰ کیلوگرم در قسمت بار هواپیما و ۵ کیلوگرم کیف دستی در قسمت کابین همراه خود داشته باشید. قسمت بار مجاز بلیط خود را برای عدد دقیق چک کنید.