بهترین نرخ بلیط زوریخ

درباره سفر به زوریخ

بهترین زمان برای سفر به زوریخ چه زمانی است؟

تابستان‌های زوریخ نسبتاً گرم است اما به‌هیچ‌وجه این گرما آزاردهنده نیست. حتی در بسیاری از روزها هوا بهاری و مطبوع است. در زمستان اغلب روزها زوریخ برف و سرمای شدیدی دارد بنابراین برای کسانی که به تفریحات زمستانی علاقه‌مند نیستند این فصل زمان مناسبی برای سفر نیست.

هزینه‌های سفر به زوریخ به چه صورت است؟

زوریخ شهر گرانی است. هزینه‌ی اقامت در این شهر مانند لند و بسیاری دیگر از شهرهای گران جهان بالاست. در یک هاستل متوسط با شبی ۴۵ فرانک می‌توانید اتاقی کرایه کنید و این رقم در هتل‌ها به ۶۰۰ فرانک هم می‌رسد. در مورد غذا اوضاع بهتر است و با ۱۰ تا ۴۰ فرانک می‌توانید غذای مناسبی بخورید.

راه‌های حمل و نقل در زوریخ

تاکسی‌های فرودگاه تا شهر بین ۶۰ تا ۸۰ فرانک، تاکسی‌های داخل شهر به ازای هر سه کیلومتر بین ۱۵ تا ۲۵ فرانک، تراموا و قطار بین ۳ تا ۶ فرانک هزینه دارند. البته راه‌هایی برای پایین آوردن این هزینه‌ها هم وجود دارد. شما می‌توانید با خرید کارت‌های حمل‌ونقل عمومی این هزینه‌ها را گاهی تا نصف کاهش دهید.

جاذبه‌های گردشگری شهر زوریخ چیست؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به بخش قدیمی زوریخ بروید. قدم زدن در آن کوچه‌پس‌کوچه‌ها بسیار لذت‌بخش است. کلیسای سنت پتر، دریاچه زوریخ، موزه بومی و فروشگاه‌های مختلف و متنوعی که در سراسر زوریخ وجود دارد از بهترین جاذبه‌های این شهر اند.

مسافر زوریخ هستید؟

اگر تصمیم دارید به زوریخ سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!