هتل ارم در کیش

4 ستاره

کیش،بلوار خیام

هتل ارم

امکانات

facility-icon-elevator.svgآسانسور
facility-icon-sandogh_amanat.svgصندوق امانات
facility-icon-shop.svgفروشگاه و غرفه
facility-icon-atm.svgدستگاه ATM
facility-icon-rozname.svgروزنامه
facility-icon-jabe_komak_haye_avalie.svgجعبه های کمکهای اولیه
facility-icon-otagh_chamedan.svgاتاق چمدان
facility-icon-capsol.svgکپسول آتش نشانی در راهروها

لیست اتاق های موجود

نظافت هتل
4
خدمات هتل
3.5
محل هتل
6.2
امکانات هتل
3.3
ارزش نسبت به هزینه
3.2

اطلاعات هتل

درباره هتل

هتل ارم کیش از آن هتل‌ّهاست که هم دل طرفداران سفر لوکس را به دست می‌آورد و هم دل طرفداران سفرهای اقتصادی را. این هتل نه به اندازه پنج ستاره‌ها گران است و نه به اندازه هتل‌های ارزان بی‌ستاره بی کیفیت. در عین رعایت استاندارهای هتلداری قیمت مناسبی بابت خدماتش دریافت می‌کند و اغلب مسافران را به خاطر این انتخاب راضی به خانه بر می‌گرداند.

رزرو هتل ارم کیش از فلایتیو

انتخاب نام ارم برای این هتل بهترین تصمیم صاحبان هتل بوده است. به این دلیل که هتل ارم محوطه‌ای بسیار سرسبز دارد و بیشتر از یک هتل به یک باغ شباهت دارد. آنقدر که مسافران ترجیح می‌دهند بیشتر مدت اقامتشان را در حیاط هتل و در کنار نخل‌های بلند و درختان سبزی بگذرانند که در هر زمانی از سال هوای جزیره را تصویه و مطبوع می‌کنند. فرقی نمی‌کند در زمستان مهمان این هتل باشید یا در تابستان، محوطه باغ همیشه شما را به وجد خواهد آورد. این سرسبزی و آرامش را با صدای موج‌ّهای دریا و نسیمی که از روی آبهای آزاد گذشته ترکیب کنید. آنوقت است که هیچ چیز شما را به عنوان یک مسافر راضی به دل کندن از محوطه بیرونی هتل ارم نمی‌کند.

درست است آرزوی هر مسافری در کیش داشتن اتاقهای رو به دریا است اما نباید از اتاق‌های رو به جزیره هتل ارم هم غافل شد. اتاق‌هایی که نمای بسیار زیبایی از جزیره و زندگی روزمره مردمش نشانتان می‌دهد. مخصوصا شب‌ها که دریا دیگر نوری ندارد این اتاق‌ها جذابیت خودشان را دارند. آپارتمان‌ها چراغ‌هایشان را روشن کرده‌اند و نورپردازی زیبایشان نمای متفاوتی از کیش می‌دهند. در واقع برای انتخاب نوع اتاقتان باید به این فکر کنید که شب‌ها بیشتر در هتل می‌مانید یا روزها. اگر اهل گشتن در روز باشید و شبها به اتاقتان برگردید برای شما اتاق های رو به جزیره مناسب است. اما اگر ترجیح می‌دهید روزها تا ظهر در اتاقتان استراحت کنید و شبها به گشت و گذار و تفریح بروید، برای شما اتاق‌ها رو دریا جذابیت زیادی دارند.

توضیحات تکمیلی هتل

برای میهمانان با اقامت دو شب به بالا عکس و بلیط جُنگ ارم‌شو رایگان است.

قوانین هتل

 • قوانین کنسلی

  در ایام نوروز، ایام خاص، تعطیلات و دوره های پیک به هیچ عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد، همچنین با توجه به اینکه نرخ کنسلی در ایام مختلف و هتل های مختلف متفاوت می باشد، مبلغ دقیق کنسلی بعد از استعلام از هتل مشخص و اعلام میگردد. و تمامی قوانین و میزان جرایم توسط هتل ها تعیین میگردد و فلایتیو در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت. با توجه به قوانین تامین کننده، در صورت کنسل کردن واچر هتل، علاوه بر هزینه جریمه قید شده ، مبلغ 10% هزینه خدمات (service fee ) نیز از مبلغ کل کسر می گردد
 • ساعت ورود و خروج

  ساعت تحویل اتاق 14 ساعت تخلیه اتاق 14
 • قانون پذیرش کودک

  کودکان زیر 3 سال رایگان (در صورت عدم استفاده از سرویس) اقامت برای کودکان بالای 3 سال هزینه یک نفر بزرگسال محاسبه خواهد شد.
 • شرایط پذیرش عمومی

  همراه داشتن شناسنامه عکس دار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی، محرمیت و مقررات هتل الزامی است.
 • شرایط پذیرش خانم های تنها

  با ارائه مدارک شناسایی معتبر
 • شرایط پذیرش صیغه نامه

  پذیرش صیغه نامه رسمی به صورت دفترچه ای با مهر برجسته محضرامکان پذیر است.
 • نرخ میهمان خارجی

  یکسان با نرخ نامه

رستوران و کافی شاپ

رستوران رویال

ساعت سرو صبحانه08:00 الی 09:30
ساعت سرو ناهار13:00 الی 14:30