هتل پارسیان استقلال در تهران

5 ستاره

تهران، تقاطع بزرگراه شهيد چمران و ولی عصر

هتل پارسیان استقلال

امکانات

facility-icon-elevator.svgآسانسور
facility-icon-ramp.svgرمپ
facility-icon-shop.svgفروشگاه و غرفه
facility-icon-shop.svgفروشگاه صنایع دستی
facility-icon-foroshgah_lebas_mardane.svgفروشگاه لباس مردانه
facility-icon-atm.svgدستگاه ATM
facility-icon-rozname.svgروزنامه
facility-icon-bank.svgبانک

لیست اتاق های موجود

نظافت هتل
6.2
خدمات هتل
6.4
محل هتل
8.6
امکانات هتل
5.9
ارزش نسبت به هزینه
5.3

هتل روی نقشه

تهران، تقاطع بزرگراه شهيد چمران و ولی عصر

اطلاعات هتل

درباره هتل

رزرو هتل پارسیان استقلال تهران

هتل پارسیان استقلال با روی هم رفته 522 اتاق و سوئیت مجلل و امکانات رفاهی و لوکس، رستوران‌های ایرانی و فرنگی دائمی و فصلی و همچنین سالن‌های برگزاری همایش از جمله بهترین هتل‌های 5 ستاره‌ی تهران است. از دیگر فرصت‌های رفاهی هتل استقلال می‌شود به مراکز تجاری و امکانات ورزشی و پیشخدمت‌های مجرب اشاره کرد.

هتل پارسیان استقلال دو برج دارد؛ یکی شرقی و دیگری غربی. هر طبقه از برج شرقی شامل 20 اتاق می‌شود و هر طبقه از برج غربی 18 اتاق دارد. هر کدام از این برج‌ها 315 اتاق دو تخته، 5 سوئیت بزرگ و 35 سوئیت کوچک را در بر می‌گیرند.

معرفی هتل پارسیان استقلال

هتل استقلال در منطقه باغشهر تهران بر روی دامنه کوه البرز بنا شده است. هنگامی که پشت میزهای رستوران رز در هتل می‌نشینید می‌توانید رشته کوه را از پشت پنجره رستوران به تماشا کنید. این رستوران همچنین منوی متنوعی از غذاهای سنتی و بین‌المللی با اردوِ سرد و گرم دارد. دیگر رستوران هتل پارسیان استقلال رستوران فصلی سرسبز نام گرفته است. این رستوران سرسبز با ظرفیتی نزدیک به 60 نفر میزبان شما خواهد بود. در کنار این دو، کافی‌شاپ لابی هتل پارسیان استقلال بهترین دسرها و نوشیدنی‌ها را عرضه می‌کند.

مسافرانی که خسته از راه دراز و طولانی و یا یک روز کاری شلوغ‌اند، می‌توانند تنی به آب گرم هتل پارسیان استقلال بزنند و بعد به سونا و جکوزی ویژه‌ی هتل استقلال بروند و عضلات و ماهیچه‌های بدن‌شان را در معرض بخار قرار دهند تا خستگی از تن در برود. سالن ماساژ و اسپا نیز یکی دیگر از امکانات مثال‌زدنی هتل استقلال است. اگر هم که اهل ورزش هستید به کلوپ ورزشی هتل بروید و از امکانات سالن بدنسازی بهره بگیرید.

هتل پارسیان استقلال یک مرکز تجاری هم دارد که در آن جواهرات و فرش و خشکبار و لوازم هنری و دستی به فروش می‌رسد. در یک کلام: هتل استقلال یکی از نمادهای تهرانِ مدرن به شمار می‌رود.

توضیحات تکمیلی هتل

رستوران فصلي آبشار گيله وا و رستوران مطبح در حال راه‌اندازی است.
استفاده از استخر هتل برای کودکان زیر ۱۲ سال مجاز نیست.

قوانین هتل

 • قوانین کنسلی

  در ایام نوروز، ایام خاص، تعطیلات و دوره های پیک به هیچ عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد، درخواست کنسلی تا 20 روز قبل از ورود میهمانان مشمول هیچگونه جریمه نیست، از 20 تا 11 روز قبل از ورود میهمان 20% هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق، 10 تا 6 روز قبل از ورود میهمان 30% هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق، 5 روز تا 48 ساعت قبل از ورود میهمان 50% هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق، از 48 ساعت قبل تا زمان ورود میهمان 70% هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق و درصورت عدم مراجع میهمان مشموله 100% جریمه خواهد شد. تمامی قوانین و میزان جرایم توسط هتل ها تعیین میگردد و فلایتیو در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت با توجه به قوانین تامین کننده، در صورت کنسل کردن واچر هتل، علاوه بر هزینه جریمه قید شده ، مبلغ 10% هزینه خدمات (service fee ) نیز از مبلغ کل کسر می گردد
 • ساعت ورود و خروج

  ساعت تحویل اتاق 14 ساعت تخلیه اتاق 12
 • قانون پذیرش کودک

  کودکان زیر 6 سال رایگان (در صورت عدم استفاده از سرویس) اقامت برای کودکان بالای 6 سال هزینه یک نفر بزرگسال محاسبه خواهد شد.
 • شرایط پذیرش عمومی

  همراه داشتن شناسنامه عکس دار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی، محرمیت و مقررات هتل الزامی است.
 • شرایط پذیرش خانم های تنها

  با ارائه مدارک شناسایی معتبر
 • شرایط پذیرش صیغه نامه

  پذیرش صیغه نامه رسمی به صورت دفترچه ای با مهر برجسته محضرامکان پذیر است.
 • نرخ میهمان خارجی

  متفاوت با نرخ نامه

رستوران و کافی شاپ

رستوران مطبح با ظرفیت 150 نفر

نوع سرو غذاترکی، بین المللی

رستوران رز با ظرفیت 78 نفر

نوع سرو غذاایرانی، فرنگی
ساعت سرو ناهار11:00 الی 16:00
ساعت سرو شام18:30 الی 2:00

رستوران فصلي آبشار گيله وا با ظرفیت 170 نفر

رستوران سر سبز

ساعت کاری17:00 الی 5:00
نوع سرو غذاایرانی، فرنگی، فست فود