برگزاری نمایشگاه بین‌ المللی بسته بندی در استانبول

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی بسته‌بندی اوراسیا در تاریخ 25 تا 28 اکتبر (3 تا 6 آبان) در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه تولیدکنندگان و صاحبان صنعت بسته‌بندی و چاپ گرد هم می‌آیند و تولیدات و ایده‌های خود را برای عرضه به اشتراک می‌گذارند. در نمایشگاه بسته‌بندی که  یکی از مهم‌ترین‌ها در نوع خود است تولیدات بسته‌بندی، متریال بسته‌بندی، وسایل طراحی مربوطه، ماشین‌های بسته‌بندی، ماشین‌های چاپ، به روزترین تکنولوژی‌های بسته‌بندی غذا با توجه به سلامت، سیستم‌ها و انبارهای خنک‌کننده برای خرید و فروش وجود خواهند داشت.

با شرکت در این نمایشگاه می‌توان از آخرین دستاوردهای این صنعت با قیمت‌های مناسب بهره‌مند شد و همچنین نمایشگاه بین‌المللی بسته‌بندی فرصتی است که با صاحبان و بزرگان این عرصه در یک مکان روبه‌رو شد و کانال‌های مناسبی را برای عرضه یا ارتقای محصولات مربوطه پیدا کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام در این نمایشگاه می‌توانید به سایت packagignfair مراجعه کنید. نمایشگاه بین‌المللی بسته‌بندی در تاریخ مذکور و در محل نمایشگاه تویاپ استانبول برگزار خواهد شد. برای شرکت در این نمایشگاه همچنین می‌توانید به راحتی و از طریق فلایتیو بلیط هواپیما بخرید و هتل مورد نظر خود را در استانبول رزرو کنید.

رزرو بلیط و هتل استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *