جاذبه های قطر: خرید، گردش، ماجراجویی!

مهم نیست چه‌جور گردشگری هستید، ماجراجویید و یا طبیعت‌گرد ، اهل ورزش‌اید و یا دوست دارید تن به آب بزنید! جاذبه‌ های قطر هیچ کس را دست خالی راهی خانه نمی‌کند. آن‌ها روحِ هزاران ساله‌ی خاورمیانه را می‌گیرند، با رویکردهای مدرن ترکیب می‌کنند و یک تجربه کم‌نظیر از سفر به این سرزمین کوچک می‌سازند. خوب …

بیشتر بخوانید

ایرانگردی در زمستان | چهار پیشنهاد جذاب برای سفر در زمستان !

بعضی‌ها در زمستان خودشان را لای صد لا پتو می‌پیچند و بعضی‌ها ترجیح می‌دهند بستنی یخی بخورند.
بعضی‌ها دوست دارند برای سفر در زمستان به شهرهای گرمسیری بروند و برخی دیگر دلشان هوای سرمای کوهستان‌ها را می‌کند. آدم‌ها طبع‌های گوناگونی دارند بالاخره. ما در این مقاله چند پیشنهاد جذاب برای این هر دو طیف مسافران داریم.

بیشتر بخوانید

جاهای دیدنی کیش کجاست؟

تمامی ندارد! می‌شود تا صبح نشست و از جاهای دیدنی کیش حرف زد، از تفریحات آبی تا جاهای تاریخی و تفریح شبانه و کنسرت موسیقی. ما در این مقاله اما کوشیدیم چندین جای دیدنی از بهترین جاهای کیش را بهتان معرفی کنیم.

بیشتر بخوانید

بهترین مقاصد گردشگری خارجی برای سفر در زمستان

خیلی‌ها زمستان را برای یک ماجراجویی جذاب در کشورهای خارجی انتخاب می‌کنند؛ عده‌ای می‌روند به مکان‌های گردشگری گرمسیری و عده‌ای دیگر می‌روند دنبال مکان‌های گردشگری زمستانی.
ما در این مقاله پیشنهاداتی از هر دو داریم، پیشنهاداتی که نمی‌توانید آن‌ها را رد کنید.

بیشتر بخوانید

همه‌ی کارهایی که باید در سفر به کیش انجام دهید!

آدم حیران می‌ماند که در سفر به کیش از میان همه‌ی تفریحات، بازارهای مدرن برای خرید و بازی‌های هیجان‌آور و رستوران‌های رنگین و بناهای تاریخی، کدام یکی را برای خوش‌گذرانی انتخاب کند. ما در این مقاله از بهترین جاذبه‌های کیش نوشته‌ایم.

بیشتر بخوانید

سفر داخلی در تعطیلات نوروز | دور تا دور ایران در یک چشم به هم زدن!

می‌گویند هیچ‌جا ایرانِ خودمان نمی‌شود، با این همه تنوع در اقلیم و فرهنگ و جاذبه‌ی گردشگری کجا برویم جز شهرهای داخل کشور؟! پر بیراه هم نمی‌گویند.در این مقاله با مناطق گردشگری گوناگون در ایران آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

برای سفر نوروزی1401 کجا بریم؟ | بهترین کشورهای خارجی برای تعطیلات نوروز

گشت و گذار در یک کشور خارجی، آن هم حالا که دیگر موج سنگین کرونا آرام گرفته و محدودیت‌های کم‌تر شده است، یک گزینه وسوسه‌انگیز برای سفر نوروزی1401 به شمار می‌رود.
در این مقاله لیستی از مقاصد گوناگون گردشگری در خارج از کشور را پیش روی شما گذاشتیم. انتخاب با شماست.

بیشتر بخوانید

سفر به استانبول + شرایط و قیمت سفر در سال 1401

دو و یا سه روز زمان برای بازدید از همه‌ی جاذبه‌های شهر توریستی استانبول کافی نیست. دست‌کم دو هفته فرصت لازم دارید تا بتوانید به خوبی از این شهر کهن و در عین حال مدرن دیدن کنید. یک برنامه‌ی دقیق چهارده روزه برای گردش در سطح شهر استانبول، از این سفر یک تجربه شگفت‌انگیز برایتان خواهد ساخت.

بیشتر بخوانید

کشف‌کردن ادویه‌ی هر سفر است

هر سفر نغمه‌ای دارد، مثل آن موسیقی که اولین بار در یک سفر می‌شنوی و بعد که برگشتی خانه، هر بار با شنیدن دوباره‌اش خاطره‌بازی می‌کنی. هر سفر عطری هم دارد؛ رایحه‌ای که می‌توان با هر بار بوییدن‌اش، یاد همسفری را زنده کرد.

بیشتر بخوانید

بهترین کشورهای جهان برای عاشقان استیک

استیک یکی از غذاهایی است که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد و به دلیل نکات متفاوت در زمان پخت این غذا در رستوران و کشورهای مختلف، طعم و دستور پخت متفاوتی نیز در هر آشپزخانه پیدا کرده است. بنابراین پیش از سفارش حتما نوع و میزان پخت دلخواه گوشت خود را به سرآشپز بگویید و حتی بررسی کنید که رستوران معمولا از چه قسمتی از گوشت و یا چه سسی برای پخت استفاده می‌کند.

بیشتر بخوانید