یوگا و سفر: دوست داران یوگا به این شهرها سفر کنند

هیچ جایی وجود ندارد که کم و بیش برای تمرین یوگا مناسب باشد. این بدان دلیل است که تمرین یوگا یک تمرین داخلی و شخصی است که برای همه مناسب است. تعطیلات یوگا نه تنها برای دوست داران یوگا بلکه برای دوستداران مسافرتی که دوست دارند تجربه­ای از یوگا داشته باشند نیز می‌تواند مناسب باشد. خوشبختانه تعداد بی‌شماری از کلاس­ها و لوکیشن­های یوگا در دیدنی‌ترین مکان‌های سراسر جهان وجود دارد.

بیشتر بخوانید

جاهای دیدنی مسکو که در اولین سفرتان به مسکو باید ببینید

مسکو دارای موزه‌هایی بسیار جذاب و با قدمت بالا است. بناهای تاریخی چشم نوازی نیز در مسکو وجود دارد که هر بیننده‌ای را به خود مجذوب می‌کند. شما هم اگر می‌خواهید طعم لذت بردن از یک سفر بیاد ماندنی را تجربه کنید، مسکو را به عنوان مقصد گردشگری خود فراموش نکنید.
به دلیل نوع جاذبه‌های گردشگری مسکو در تمام فصول سال در این شهر گردشگر در رفت و آمد است.

بیشتر بخوانید

چگونه سلامت روانی خود را در طول سفر حفظ کنیم؟

سفر به دور دنیا می‌تواند تجربه‌ای جذاب باشد؛ اما این کار می‌تواند برای افراد با اختلالات روحی و روانی کمی چالش‌برانگیز به نظر برسد. ایوِت کستر، روزنامه‌نگاری است که مبتلا به بیماری دوقطبی بوده و آموخته است که چگونه در طول سفر سلامت روانی خود را حفظ کند. او تجربیات خود را با ما به اشتراک می‌گذارد.

بیشتر بخوانید

سفر به آذربایجان چقدر هزینه دارد؟

زمانی نه چندان دور آذربایجان در مسیر تبدیل شدن به دبی دوم بود. تا اینکه با افت قیمت‌ نفت این کشور در سال ۲۰۱۴، آذربایجان از جایی گران به مقصد سفری تبدیل شد که به طرز ناباورانه‌ای مقرون‌به‌صرفه است. در ادامه با فلایتیو همراه باشید تا متوجه شوید که سفر به آذربایجان برای یک تعطیلات خاطره‌انگیز در سال ۲۰۱۸ چقدر برایتان آب می‌خورد.

بیشتر بخوانید

راهنمای بازدید از جاذبه‌های فرهنگی باکو برای عاشقان هنر و فرهنگ

کشور آذربایجان دارای سنت طولانی فرهنگی است، از دانشمندانی که در قرون تاریک وسطی روشنگر راه علم بوده‌اند گرفته تا شاعرانی که با تصویرسازی در اشعارشان، چیزی بین شعر و نمایشنامه می‌نویسند

بیشتر بخوانید

با معماری حیرت‌انگیز تفلیس آشنا شوید

معماری تفلیس ویژگی جالبی دارد که آن سبک‌های کاملا متضاد معماری است. بخشی قدیمی همچنان مخروبه است، درحالی‌که بقایایی به‌عنوان یک جمهوری سابق اتحاد جماهیر شوروی با ساختمان ۱۸ طبقه بانک مرکزی گرجستان به سبک پسا ساختارگرایانه همراه شده و یک پل بسیار مدرن نیز در مقابل این نماهای قدیمی به چشم می‌خورد. هم‌جواری معماری‌های قدیمی و جدید در تفلیس موجب پدید آمدن چشم‌اندازی عجیب در شهر شده است. فلایتیو سری به جاذبه‌های معماری تفلیس زده تا شما را با آن‌ها آشنا کند.

بیشتر بخوانید