دیوالی چیست و جشن دیوالی چطور برگزار می‌شود؟

دیوالی فستیوال نور و چلچراغ است! هندوها هر سال آب دست‌شان باشد، زمین می‌گذارند، به تعطیلات می‌روند و پیروزی خیر بر شر را با غذاهای خاص و شیرینی‌ها خوشمزه جشن می‌گیرند. این جشنواره سال گذشته چهارم نوامبر برگزار شد. اگر چه این فستیوال ریشه‌ی مذهبی دارد، اما امروز دیگر در تار و پود فرهنگ آمریکای …

بیشتر بخوانید

یوگا و سفر: دوست داران یوگا به این شهرها سفر کنند

هیچ جایی وجود ندارد که کم و بیش برای تمرین یوگا مناسب باشد. این بدان دلیل است که تمرین یوگا یک تمرین داخلی و شخصی است که برای همه مناسب است. تعطیلات یوگا نه تنها برای دوست داران یوگا بلکه برای دوستداران مسافرتی که دوست دارند تجربه­ای از یوگا داشته باشند نیز می‌تواند مناسب باشد. خوشبختانه تعداد بی‌شماری از کلاس­ها و لوکیشن­های یوگا در دیدنی‌ترین مکان‌های سراسر جهان وجود دارد.

بیشتر بخوانید

جاهای دیدنی مسکو که در اولین سفرتان به مسکو باید ببینید

مسکو دارای موزه‌هایی بسیار جذاب و با قدمت بالا است. بناهای تاریخی چشم نوازی نیز در مسکو وجود دارد که هر بیننده‌ای را به خود مجذوب می‌کند. شما هم اگر می‌خواهید طعم لذت بردن از یک سفر بیاد ماندنی را تجربه کنید، مسکو را به عنوان مقصد گردشگری خود فراموش نکنید.
به دلیل نوع جاذبه‌های گردشگری مسکو در تمام فصول سال در این شهر گردشگر در رفت و آمد است.

بیشتر بخوانید

چگونه سلامت روانی خود را در طول سفر حفظ کنیم؟

سفر به دور دنیا می‌تواند تجربه‌ای جذاب باشد؛ اما این کار می‌تواند برای افراد با اختلالات روحی و روانی کمی چالش‌برانگیز به نظر برسد. ایوِت کستر، روزنامه‌نگاری است که مبتلا به بیماری دوقطبی بوده و آموخته است که چگونه در طول سفر سلامت روانی خود را حفظ کند. او تجربیات خود را با ما به اشتراک می‌گذارد.

بیشتر بخوانید