این سفر ترکیه، سیم‌کارت رایگان داره!

این سفر ترکیه، سیم‌کارت رایگان داره!

سیم‌کارت رایگان با 2 گیگ اینترنت کشور ترکیه، با خرید بلیط از فلایتیو

بلیط تهران استانبول

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

سفر ترکیه با سیم کارت رایگان آپتل

با خرید بلیط پرواز ترکیه از فلایتیو، می‌توانید سیم‌کارت رایگان آپتل دریافت کنید و قبل از سفر خیالتان از داشتن سیم‌کارت در ترکیه راحت باشد. استفاده از سیم‌کارت رایگان آپتل در کاهش هزینه‌های سفر شما تاثیرگذار است و این امکان را می‌دهد که بتوانید از لحظه ورود به ترکیه به اینترنت دسترسی داشته باشید، با عزیزان خود تماس آنلاین بگیرید و از نقشه‌ها و اپلیکیشن‌های آنلاین استفاده کنید و بدون دردسر از سفر خود لذت ببرید. پشتیبانی شبانه‌روزی به زبان فارسی از دیگر مزایای سیم‌کارت آپتل است. این سیم کارت 100% رایگان است و با خرید پرواز ترکیه از فلایتیو، بدون نیاز به قرارداد و بدون کارمزد؛ یک سیم کارت در فرودگاه امام خمینی به شما تحویل داده می‌شود.

چطور می‌توانم سیم کارت رایگان آپتل را دریافت کنم؟

با خرید بلیط پرواز ترکیه از فلایتیو، به فاصله چند ساعت کد تخفیف 100 درصدی سیم کارت آپتل که قابل استفاده در کشور ترکیه است را دریافت می‌کنید. توجه داشته باشید در فرایند خرید سیم کارت خود حتما گزینه تحویل در «فرودگاه امام خمینی» را انتخاب کنید تا کد تخفیف 100 درصدی، روی خرید شما اعمال شود.

در چه مسیرهایی به کشور ترکیه می‌توانم سیم کارت رایگان تحویل بگیرم؟

کد تخفیف 100 درصدی سیم کارت آپتل برای پروازهای از مبدا تهران (فرودگاه امام خمینی) به مقصد تمامی شهرها و فرودگاه‌های کشور ترکیه، فعال است.

آیا می‌توانم برای هر خرید یک سیم‌کارت رایگان داشته باشم؟

بله، شما به ازای هر خرید از فلایتیو، یک سیم‌کارت رایگان دریافت می‌کنید.

اگر از CIP فرودگاه امام خمینی استفاده کنم، چطور می‌توانم سیم‌کارت رایگان خود را تحویل بگیرم؟

در صورتی که پرواز business class دارید یا می‌خواهید از خدمات CIP استفاده کنید، برای هماهنگی تحویل سیم کارت رایگان خود در محل CIP با پشتیبانی فلایتیو تماس بگیرید.

چگونه می‌توانم سیم‌کارت خود را به صورت حضوری تحویل بگیرم؟

شما می‌توانید سیم کارت رایگان خود را در سالن‌های بوردینگ شرقی و غربی فرودگاه امام خمینی و از غرفه‌های آپتل، تنها در چند دقیقه و با ارائه کارت ملی هوشمند خود، تحویل بگیرید.

آیا می‌توانم برای دریافت سیم‌کارت رایگان خود به صورت حضوری و در فرودگاه امام خمینی ثبت نام کنم؟

بله، اگر شما مسافر فلایتیو از مبدا تهران به هر کدام از شهرهای ترکیه باشید، می‌توانید قبل از پرواز خود با مراجعه به غرفه آپتل، ارائه کد تخفیف و اصل کارت ملی هوشمند، سیم کارت آپتل خود را 100% رایگان بخرید.

با خرید بلیط از فلایتیو کدام یک از سیم کارت‌های آپتل را می‌توانم رایگان دریافت کنم؟

کد تخفیف 100% رایگان فلایتیو، تنها برای سیم کارت آپتل با ارزش 250 هزارتومان با 2 گیگ اینترنت قابل استفاده در کشور ترکیه، فعال است. برای اطلاعات بیشتر به سایت آپتل مراجه کنید.