دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران

هر ساله در تمامی کشورهای صاحب صنعت نمایشگاهی دنیا، نمایشگاههایی با هدف ترویج صنعت سفر و گردشگری برگزار می شود که به عنوان ابزاری مناسب برای نمایش دادن داشته های فرهنگی، تاریخی، طبیعی یا صنعتی آن کشور به کار گرفته می شود.

این نمایشگاه ها فرصتی برای شناساندن ظرفیت های توریستی هر کشور هستند و منافع مادی و معنوی زیادی برای آن کشور به ارمغان می آورند.

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تنها رویداد رسمی نمایشگاهی کشور ما در حوزه صنعت گردشگری و هتل داری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری WTOبه ثبت رسیده و مورد تأیید و توجه این سازمان قرار گرفته است. و علاوه بر آن، تنها نمایشگاه در حوزه صنعت گردشگری و هتل داری در تهران است که مجوز قانونی سازمان توسعه تجارت را دارد.

حالا دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۱۸
تا ۲۱بهمن با حضور شرکت ها و بخش خصوصی گردشگری ۲۱کشور در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

این نمایشگاه که فرصتی برای گردهمایی و شناخت فعالان عرصه گردشگری با یکدیگر است، با شعار «ایران را متفاوت ببینیم» برگزار خواهد شد.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، وزرای گردشگری کشورهای عراق، افغانستان، لبنان، زیمباوه، آفریقای جنوبی و هیأت هایی از کشورهای ترکیه و روسیه حضور خواهند داشت. همچنین ممکن است هیأت هایی نیز از کشورهای سوئیس و قزاقستان در مراسم افتتاحیه شرکت کنند.

در این دور از نمایشگاه بیش از ۶۰شرکت خارجی از ۲۱کشور حضور دارند که در ۱۰سالن با بیش از ۵هزار متر مربع به ارائه محصولات خود می پردازند.

آشنایی و معرفی امکانات و ظرفیت های کشور در دو حوزه گردشگری و هتل داری، شناسایی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این حوزه ها، ایجاد زمینه مناسب برای بهره گیری از ظرفیت های گردشگری و ارتقاء جایگاه صنعت توریسم و ایجاد فرهنگ پذیرش گردشگر در جامعه از مهمترین اهداف این نمایشگاه است.

نمایشگاه گردشگری در یک نگاه

دوره برگزاری: دهمین دوره

نوع نمایشگاه: بین المللی تخصصی

زمــان برگـزاری: ۱۸الی ۲۱بهمن ١٣٩۵برابر ۶الی ٩ فوریه ٢٠١۷

مـحـل برگـزاری: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

برگزارکننده: شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و با حمایت و همکاری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور

ایمیل: info@titexgroup.com

سایت اینترنتی: www.ttexhibition.com , www.titexgroup.com

!به کانال تلگرام فلایتیو بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *