راهنمای پیش‌خرید بلیط قطار

از ۱۴ بهمن پیش‌فروش بلیط‌ها نوروزی آغاز شده. از همین تاریخ می‌توانید بلیط قطار را برای سفر نوروزی پیش‌ رو تهیه کنید. روند خرید بلیط قطار روندی بسیار آسان است. اما برای آسان‌تر شدن این روند، ما آموزش کامل نحوه رزرو بلیط قطار داخلی را در ادامه برای شما تهیه کرده‌ایم. با استفاده از این راهنما، بلیط خود را رزرو کنید و سفری جذاب و خاطره‌انگیز کنار عزیزان خود داشته باشید.

جستجوی بلیط قطار

ابتدا به صفحه اصلی وبسایت فلایتیو بروید. گزینه قطار و سپس قطار داخلی را انتخاب کنید. مبدا، مقصد، زمان حرکت (در صورت رفت و برگشت بودن بلیط می‌توانید تاریخ بازگشت را هم انتخاب کنید) و تعداد مسافران و ویژگی مسافران را انتخاب کنید. سپس دکمه «جستجو» را بزنید.

انتخاب بلیط قطار

در این بخش یک لیست جامع از تمامی بلیط‌های موجود به شما نمایش داده خواهد شد. از ستون سمت راست می‌توانید محدوده جستجو را کوچک‌تر کنید. همچنین می‌توانید از ستون بالایی تاریخ سفر را تغییر دهید. اگر بلیط مورد نظر را یافتید، گزینه «خرید بلیط» را بزنید.

ورود اطلاعات

در این مرحله باید اطلاعات خود را وارد کنید. اگر پیش از این در وبسایت ما ثبت‌نام کرده‌اید، به حساب خود وارد شوید. پس از ورود به حساب، گزینه «افزودن از لیست مسافران» را بزنید و اطلاعات شما سریعا وارد خواهد شد.

می‌توانید بدون ورود به حساب هم اطلاعات خود از جمله ایمیل و شماره تماس را وارد کنید.

پس از ورود این اطلاعات، گزینه «رزرو قطار» را بزنید.

پیشنهاد مجله فلایتیو:

رزرو و پرداخت

حالا بلیط قطار شما در مرحله رزرو اولیه است. بلیط شما ۱۰ دقیقه در رزرو اولیه خواهد ماند تا شما پرداخت را انجام دهید. تمامی اطلاعات را بررسی کنید. قوانین را مطالعه کنید و هنگامی که از شرایط سفر مطمئن بودید، وارد مرحله پرداخت شوید.

پس از پرداخت، بلیط شما صادر خواهد شد. اگر اشتباهی رخ داده بود حتما با پشتیبانی ما به شماره ۰۲۱۴۱۵۰۱ تماس بگیرید. پس از بررسی پایانی، بلیط خود را دانلود کنید. هنگامی که به ایستگاه راه‌آهن مراجعه می‌کنید، حتما یک نسخه فیزیکی و یک نسخه مجازی همراه خود داشته باشید.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*