معرفی بهترین هتل‌ های ایران؛ برای شما که اهل سفر هستید

ایران به عنوان کشوری چهارفصل، هرساله میزبان تعداد زیادی گردشگر از خارج از مرزهای خود است. دلیل این جذابیت، جاذبه‌های بی‌شمار طبیعی و تاریخی است که برای هر فردی می‌‌تواند خیره کننده باشد؛ از جنگل‌های سرسبز شمال گرفته تا بنای تخت جمشید در شیراز. علاوه‌بر حضور گردشگران خارجی، مسافرت‌های داخلی نیز باعث ساخت هتل‌‌‌‌‌‌‌های زیاد …

بیشتر بخوانید

بهترین هتل های قطر ؛ از لوکس‌ترین تا اقتصادی‌ترین اقامتگاه‌ها

هتل‌های قطر به واسطه‌ی زیرساخت‌های مناسب و امکانات درخشان‌‌شان از سفر به این کشور تجربه‌ای منحصر به فرد می‌سازند. فضای بزرگ، امکانات مدرن و اتاق‌های دلباز همگی از جمله ویژگی‌های مشترک هتل‌های لوکس قطر هستند. اما این مقاله تنها به هتل‌های لوکس خلاصه نمی‌شود. در انتها به هتل‌های اقتصادی هم خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید

راهنمای جامع رزرو هتل : نکاتی که هنگام اجاره‌ی اتاق باید در نظر بگیرید

انتخاب هتل مناسب برای اقامت در طول سفر یک دردسر شیرین و در عین حال حیاتی است. در این مقاله به نکاتی اشاره خواهیم کرد که به شما در انتخاب یک هتل درجه یک کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید

لیست بهترین هتل های آلمان برای سفر

آلمان کشوری پیشرفته همراه با فرهنگی غنی است. این مدرنیزه و فرهنگ اروپایی خود را در ساختمان‌ها هم نمایش می‌دهد. ساختمان‌های که برخی از بهترین هتل های آلمان را تشکیل می‌دهند. پس کلیک کنید و بهترین هتل های آلمانی را کشف کنید.

بیشتر بخوانید

۱۰ هتل کوچک اما معروف جهان را بشناسید

هتل‌ها همیشه دارای ساختمان‌هایی عظیم با صدها اتاق و پرسنل فراوان نیستند. بسته به این‌که با چه هدفی سفر می‌کنید، مثلا اگر طرفدار مکان‌های بکر و دور از شهرهای بزرگ توریستی باشید، ممکن است دوست داشته باشید در یک هتل نقلی و کوچک اقامت داشته باشید. در این مقاله با چند مورد از این هتل‌های کوچک اما معروف جهان آشنا می‌شویم.

بیشتر بخوانید