با بهترین هتل‌های جزیره قشم آشنا شویم

قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس است. این جزیره زیبا و بی‌نظیر با طبیعت بکر و فرهنگ منحصر به فردش این روزها از مقاصد مهم گردشگری در ایران است. بی شک یکی از سوالاتی که برای گردشگران مطرح می شود این است که کجا اقامت کنیم. هر چند اقامتگاه‌های قشم به هتل‌ها محدود نمی‌شود و انبوهی خانه محلی و اقامتگاه بومگردی در این جزیره مخصوصا در روستاهایش وجود دارد که همگی به نوع خود جذابند اما در این مقاله تعدادی از هتل‌های این جزیره را بررسی می‌کنیم. برای خرید بلیط از هواپیمایی قشم کلیک کنید.

بوتیک هتل ایرمان

این هتل نسبت به بسیاری از هتل‌های قشم کوچکتر است اما به دلیل معماری ترکیبی سنتی و مدرن و خدمات خاصی که ارائه می‌کند از باقی هتل‌ّهای جزیره متمایز است. این بوتیک‌هتل از بهترین و نو ترین هتل‌های قشم است. هر طبقه ایرمان یک جور طراحی و تزیین شده. از امکانات خاص این هتل می‌توان به تلویزیون هوشمند و اینترنت رایگان اشاره کرد.

اگر مسیرهای دسترسی برایتان مهم است از ایرمان تا دریا ۱۰ دقیقه فاصله است و مهمترین پاساژهای جزیره اطراف آن قرار گرفته اند.

هتل ساحل طلایی

این هتل در پلاژ و ساحلی به نام سیمین واقع شده و دوری‌اش از مراکز پر تردد جزیره باعث شده به یکی از هتل‌هایی تبدیل شود که مسافران برای ریلکس کردن و دوری از هیاهو انتخابش می‌کنند. اگر به تفریحات آبی مثل جت اسکی یا قواصی علاقه دارید این هتل تمام این امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

هتل ساحلی آبی کمی از مراکز خرید دور است اما از این نظر هم نگرانی وجود ندارد چون به راحتی می‌توانید با تاکسی به این مناطق دسترسی پیدا کنید.

هتل ساحلی خلیج فارس

این هتل برای افرادی که به دنبال آرامش و آسایش در قشم‌اند مناسب است. این هتل ساحلی با پلاژها مخصوصش امکان شنا، آفتاب گرفتن و سایر تفریحات آبی را برای شما فراهم می‌کند. اگر این هتل را برای اقامت انتخاب می‌کند شبها کنار پنحره اتاقتان بروید و سعی کنید ساحل بندرعباس را از دوردستها ببینید.

هتل کیمیا

هتل کیمیا ۴ آخرین هتل از سری هتل‌های کیمیا در جزیره قشم است. این هتل به دلیل نزدیکی به مراکز خرید و مرکز شهر بسیار مود توجه مسافران قرار می‌گیرد. مخصوصا که برخورد پرسنل در اکثر نظرسنجی‌های این هتل بسیار تایید شده و عالی گزارش شده است.

هتل آپارتمان پلاس

این هتل از هتل‌های ارزان و اقتصادی جزیره محسوب می‌شود. اینجا با قیمتی مناسب می‌توانید اقامت نه چندان لوکس اما آرام و بی‌دغدغه‌ای داشته باشید. هتل پلاس تقریبا نزدیکترین هتل به بازار سنتی قشم است و از این نظر خرید ارزان را هم برایتان مهیا می‌کند.

شما کدام یک از هتل‌های قشم را امتحان کرده‌اید؟ اگر در این زمینه تجربه‌ای دارید با ما درمیان بگذارید. رزرو هتل خارجی را با بهترین قیمت در فلایتیو انجام دهید.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*