اپلیکیشن‌های کاربردی برای سفر مشهد
1397/05/29 - 11:00 راهنمای سفر

اپلیکیشن‌های کاربردی برای سفر مشهد

سفر مشهد از پرطرفدارترین سفرها میان ایرانی‌ها است. اغلب ما بارها برای زیارت امام رضا به مشهد سفر کرده‌ایم. حرم امام رضا اغلب روزهای سال پر از زائر است و شهر مشهد تقریبا هیچوقت از حضور گردشگران خالی نیست. هر چند معمولا شیوه‌های ما در گشت و گذار و سفر به مشهد همان شیوه‌ّی کلاسیک است اما امروزه برای این شهر پر گردشگر انواع و اقسام راه‌های مدرن طراحی شده که هر کدام می‌توانند سفر ما را راحت‌تر و بی‌دردسر‌تر کنند. یکی از این راه‌ّها اپلیکیشن‌هایی هستند که خوب است قبل از سفر به مشهد روی گوشی‌هایمان نصب کنیم.

این اپلیکیشن‌ها هر کدام به نوعی به کارمان خواهد آمد. اگر دوست دارید آنها را بشناسید با فلایتیو همراه باشد.

 برای خرید بلیط هواپیمای مشهد به فلایتیو مراجعه کنید.

رضوان

این اپلیکیشن تقریبا جامع‌ترین اپلیکیشنی است که توسط آستان قدس و مشهدی‌ّها طراحی شده است. اگر برای رفتن به زیارت و گشتن در صحن‌ها همیشه دچار مشکل هستید یا اگر نمی‌توانید مسیرتان را به درستی تشخیص دهید، کافی است از نقشه جامع این اپلیکیشن استفاده کنید.

حتی پیش از سفرتان به مشهد و یا بعد از آن هم می‌توانید از رضوان برای پرداخت نذورات خود استفاده کنید. یا اگر روزی در شهر و روستای خودتان هوس زیارت کردید و به هر دلیلی برای رفتن به مشهد شرایط مهیا نبود می‌توانید از طریق این اپلیکیشن حرم و ضریح را به صورت زنده ببینید.

راستی فراموش نکنید که اگر از آن علاقه‌مندان به غذای حضرتی هستید می‌توانید برای دریافت غذا از قبل در رضوان ثبت نام کنید. از این طریق به راحتی و بدون ایستادن در صف یا معطلی می‌توانید زمان سفر خود را از قبل اطلاع داده و برای غذا ثبت نام کنید.

 

اپلیکیشن شارژ من یا مشهد کارت

با این اپلیکیشن می‌توانید کارت‌های مربوط به مترو و پرداخت‌های الکترونیکی خدمات شهری در مشهد را شارژ کنید و از پکیج‌های ویژه‌ای بهره‌مند شوید.

 

نقشه جامع و ترافیک شهر مشهد

با استفاده از این نرم‌افزار انواع نقشه‌های این شهر در اختیارتان خواهد بود و شما می‌توانید به سادگی وضعیت ترافیک در مسیرهای روزانه خود را چک کنید.

 

اپلیکیشن واقعیت افروده مشهد

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید اطلاعاتی از مکان‌های دیدنی شهر مشهد و طریقه دسترسی به آنها به دست آورید.

 

شما تا به حال از چه اپلیکیشن‌هایی در سفر مشهد استفاده کرده‌اید؟ هیچ‌کدام از این اپلیکیشن‌ّهای بالا را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط