چطور با رمزارزها از فلایتیو خرید کنیم؟

بیت راه در فلایتیو

استاندارد طلایی پرداخت در ایران اتصال به درگاه‌های بانکی شتاب است. اما محدودیت‌هایی وجود دارد. زیرساخت اینترنتی و محدودیت‌هایی که برای IPهای خارج کشور وجود دارد باعث شده که شبکه بانکی کشور تمامی درخواست‌ها را تکمیل نکند. کاربران فلایتیو در خارج از کشور در بازه‌های زمانی مختلف در استفاده از درگاه‌های مرسوم دچار مشکل می‌شوند. به همین خاطر با همکاری بیت‌راه توانستیم درگاه پرداخت رمزارزی را به خدمات خود اضافه کنیم.

رمزارز (Cryptocurrency)‌ ابزاری مناسب برای پرداخت امن و بدون محدودیت است. به صورت روزافزون کاربران بیشتری کیف‌پول دیجیتال تهیه می‌کنند و دارایی در گردش خود را به این کیف‌ها منتقل می‌کنند.

مزایا پرداخت با رمزارز

از طریق این کیف‌پول‌ها توانایی پرداخت در هر نقطه‌ای از جهان را دارید. در فلایتیو تمام تلاش خود را کردیم که در تمام مسیرها بهترین قیمت بلیط هواپیما را فراهم کنیم. همین نکته باعث شده که جامعه کاربران فلایتیو در خارج از مرزهای کشور هم از فلایتیو برای خرید بلیط استفاده کنند.

کاربران خارجی فلایتیو , کاربران ایرانی مقیم خارج از کشور، نیازمند سیستم پرداخت برپایه رمزارز هستند. درگاه پرداخت مشترک فلایتیو و بیت‌راه این چالش را برطرف کرده. همچنین در کنار دسترسی خارج از کشور، امنیت پرداخت شما هم بالاتر خواهد بود. می‌توانید بدون جابه‌جایی دارایی از حساب رمزارز به حساب سنتی، پرواز یا هتل خود را خریداری کنید.

نحوه پرداخت در فلایتیو با رمزارزها

برای سهولت استفاده و امنیت نوسانی بیشتر، درگاه رمزارزها را به حساب کاربری شما منتقل کردیم. می‌توانید از طریق حساب کاربری و گزینه «افزایش اعتبار» رقم مدنظر خود را از طریق بیت‌راه به حساب کاربری فلایتیو منتقل کنید.

درگاه پرداخت بیت راه در فلایتیو

پس از ورود به بخش افزایش اعتبار باید مبلغ را مشخص کنید. حداقل مبلغ شارژ در حال حاضر «دو هزار تومان» است. با این حال محدودیتی در سقف ندارید. تنها لازم است که رقم مورد نظر را وارد کنید و گزینه «استفاده از رمزارز» را انتخاب کنید. سپس «پرداخت» را بزنید.

درگاه پرداخت بیت راه در فلایتیو

سپس به درگاه بیت‌راه منتقل خواهید شد. می‌توانید در این درگاه روند پرداخت را دنبال کنید. پس از بازگشت به فلایتیو، حساب شما شارژ می‌شود و در خرید پرواز، هتل و قطار امکان استفاده از اعتبار کیف پول خود را خواهید داشت.

برای رزرو: هتل مورد نظر خود را از فلایتیو بخرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *