با پادکست‌های مرتبط با سفر آشنا شوید

پادکست از جمله واژگانی است که بر سر زبان‌ها افتاده است و به مجموعه مطالب و خاطراتی گفته شده که در موضوعات بسیار متنوع به‌شکل صوتی تهیه می‌شود و افراد با دانلود و گوش دادن به آن می‌توانند از مطالب سودمندی با سرعت بالا استفاده کنند.

برای عاشقان سفر و گردشگری پادکست‌های مرتبط با سفر تولید شده‌اند که با گوش دادن به آن‌ها می‌توانید در مورد جاهای دیدنی مختلف در سراسر جهان اطلاعات مهم و ارزشمندی را کسب کنید. در این مقاله سایت بلیط هواپیما فلایتیو قصد داریم تا این پادکست‌ها را مورد بررسی قرار دهیم.

رادیو جولون

بی‌گمان یکی از بهترین پادکست‌های ایرانی سفر و گردشگری رادیو جولون است. هر یک از اپیزودهای این پادکست درباره یکی از جاها و یا موضوعات مربوط به سفر و گردشگری بحث می‌کند.

در این پادکست شما می‌توانید به هر جایی که علاقه دارید به آن جا سفر کنید اطلاعات ارزشمندی را به دست آورید. در اپیزودهای این پادکست  قصه های مربوط به مسافرت و گردش افراد برجسته‌ای را گوش می‌کنید که برایتان خاطره‌انگیز و جذاب است.

دوستداران سفر از شنیدن پادکست رادیو جولون لذت بسیاری می‌برند زیرا در این پادکست کسانی که شیفته سفر هستند با شنیدن اپیزودهای آن هرگز خسته نمی‌شوند و باز هم دلشان می خواهد گوش دهند.

اپیزود ۲۳ رادیو جولون، سمفونی دانوب

جالب است بدانید در اپیزود بیست‌وسوم رادیو جولون، فلایتیو و هواپیمایی اتریشی اسپانسر بوده‌اند. در این اپیزود تجربه‌های وین‌گردی «غزاله غفاری» را می‌شنویم. شما همچنین می‌توانید سفرنامه غزاله از وین را این‌جا بخوانید.

رادیو آهنگ سفر

با شنیدن نام پادکست آهنگ سفر حتما ممکن است پیش خود فکر کنید که در این پادکست موسیقی سفر و گردش را گوش خواهید کرد. این را بدانید هر سفری موسیقی خاص خود را دارد و با گوش دادن به اپیزودهای این پادکست به جاهای دیدنی و نقاط بکری سفر خیالی خواهید داشت؛ به گونه‌ای که می‌ارزد یک بار هم شده به این پادکست گوش دهید.

در این پادکست می‌توانید از روش های سفر راحت و ارزان اطلاعات بسیار مفیدی را کسب کنید که برای سفرهای آتی خود بسیار راهگشا باشد. توصیه می‌شود این پادکست را به منظور سفر راحت و بدون مشکل گوش دهید.

رادیو ماجرا

اگر اهل ماجراجویی و شنیدن داستان‌های مهیج از سفر به جاهای ناشناخته و کشف سرزمین‌های جدید هستید، به شما توصیه می‌شود پادکست رادیو ماجرا را گوش کنید.

در این پادکست شما روایت‌ها و داستان‌های را گوش می‌کنید که آن‌ها می‌تواند جرقه ای در ذهنتان روشن کند تا برای کشف ناشناخته‌ها و تجربه امور جدید انگیزه‌های زیادی پیدا کنید. در بعضی از قسمت‌های این پادکست پای صحبت‌های جهانگردان و ایرانگردان حرفه‌ای می‌نشینید و از تجربیات آن‌ها در سفرهای ماجراجویانه و جذاب استفاده می‌کنید.

شاید به هنگام خواندن این مقاله فرصت و شرایط مسافرت را نداشته باشید اما با کمک این پادکست می‌توانید سفری خیالی به یکی از نقاط دیدنی و شگفت‌انگیز داشته باشید که با روحیات خودتان سازگار باشد و از آن لذت بسیاری ببرید.

رادیو دال

شاید در آینده قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را داشته باشید. به کمک پادکست رادیو دال تجربه مهاجرت به کشورهای دیگر و هر آن چه را درمورد مهاجرت است بشنوید. شاید در مورد مهاجرت به کشورهای دیگر سوالات زیادی در ذهنتان باشد اما در اپیزودهای این پادکست می‌توانید پای صحبت های فردی بنشینید که به کشوری مهاجرت کرده است و در مورد تجارب خودش از تحصیل، کار و زندگی در آن کشور برایتان صحبت می‌کند.

این پادکست می‌تواند برای کسانی که قصد مهاجرت دارند اطلاعات بسیار مفیدی را ارائه دهد تا افراد پس از مهاجرت به یک کشور خاص دچار مشکل نشوند.

کلام آخر

بی‌گمان هر فردی که بخواهد به سفر و گردش برود نیازمند کسب اطلاعات موثق و کامل از جایی است که قصد سفر به آن را دارد. از این رو پادکست‌ها امروزه به کمک مردم آمده‌اند و با محتواهای جذاب و شنیدنی خود در عین جالب‌بودن، اطلاعات سودمندی را در مورد سفر و گردش به نقاط مختلف جهان در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

پادکست‌های معرفی شده مهم‌ترین پادکست‌های فارسی در زمینه سفر و گردشگری هستند که با شنیدن اپیزودهای آن بی‌تردید اطلاعات ارزشمندی از نقاط مختلف جهان کسب خواهید کرد. از این رو توصیه می‌شود برای افرادی که زیاد به سفر می‌روند به این پادکست‌ها گوش دهند.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*