راه حل تمام مشکلات جسمی و روحی هنگام پرواز!

Feel-sick-flight

حتما بارها برایتان پیش آمده که حین پرواز دچار مشکلات جسمی یا روحی شوید که تجربه پروازتان را برای شما تلخ می کند، با فلایتیو همراه باشید تا علل این عوارض را بررسی کنیم و در ادامه به راه حل جلوگیری یا درمان آن بپردازیم.

اول از همه این که اگر بیمار هستید یا به چیزی حساسیت دارید حتما پیش از سوار شدن به هواپیما و پرواز کردن، مسئولان مربوطه را در جریان بگذارید. در این صورت هم به امنیت خودتان کمک کرده اید و هم به امنیت پرواز.

بسیاری از افراد هم در حین ماشین سواری و هم در حین پرواز دچار حالت تهوع می شوند، اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید بهتر از پیش از پرواز، با پزشک درباره مصرف داروی ضد تهوع حین پرواز مشورت کنید و علاوه بر آن سعی کنید چند ساعت قبل از پرواز پرخوری نکنید و معده تان را از نوشیدنی و خوردنی انباشته نکنید.

در اثر تغییرات فشار هوا در ارتفاع، ممکن است گوش های شما حین پرواز، بگیرد یا به اصطلاح عمومی تر، کیپ شود برای حل این مشکل می توانید آدامس بجوید یا شکلات بمکید تا عضلات بلع دهان شما فعالیت کند و این مشکل را حل کند. نوزادان هم اگر دچار چنین مشکلی بشوند با مکیدن پستانک، مشکلشان حل خواهد شد.

هنگام سفر کردن چه با هواپیما و چه با هر وسیله نقلیه دیگری چون مسافران مجبورند مدت طولانی بنشینند حتما دچار گرفتگی عضلات خواهند شد. هنگام پرواز اگر با این مشکل مواجه شدید، حتما در زمان هایی که اجازه رفت و آمد در هواپیما را دارید چند قدم راه بروید یا سرپا بایستید و عضلاتتان را منقبض و منبسط کنید.

تا جای ممکن هنگام پرواز از پوشیدن لباس های تنگ و چسبناک که هم خلق شما را تنگ می کند و هم جریان خون رسانی را کند می کند، خودداری کنید.

اگر هنگام پرواز احساس تنگی نفس می کنید بدانید که حتما دچار استرس شده اید برای رفع این مشکل کافی است در یک کیسه چندین بار دم و بازدم انجام دهید تا احساس تنگی نفس تان از بین برود.

اگر باردار هستید یا یکی از خانم های همراه شما باردار است حتما پیش از پرواز باید و نباید های سفر در دوران بارداری را مطالعه کنید.

اگر قصد سفر دارید می توانید بلیط هواپیما چارتر خود را از فلایتیو خریداری کنید.