با بهترین پارک‌های آبی کالیفرنیا آشنا شوید

یک هات‌داگ بخرید و پس از گرفتن حمام آفتاب در کنار آب، خودتان را به جریان رودخانه‌ای آرام در یکی از پارک‌های شگفت‌انگیز آبی کالیفرنیا بسپارید.

ایالت طلایی آمریکا به خاطر چشم‌اندازهای متنوع، خط ساحلی شگفت‌انگیز و پارک‌های تفریحی خود در کلاس جهانی شهرت فراوانی دارد. در میان این پارک‌ها، چند پارک آبی بسیار شناخته‌شده نیز به چشم می‌خورد که تابستان شما را فراموش‌نشدنی می‌کنند. فلایتیو نگاهی به برخی از بهترین پارک‌های آبی کالیفرنیا انداخته است.

آب‌های خروشان لس‌آنجلس

پارک آبی «آب‌های خروشان لس‌آنجلس» به‌عنوان بزرگ‌ترین پارک آبی تمام ایالت شناخته می‌شود. این پارک مشهور بیش از ۲۰۰ هزار مترمربع وسعت داشته و ده‌ها وسیله سرگرمی آبی دارد. اگرچه این پارک دارای سرگرمی‌های آبی حیرت‌انگیزی است، اما رویدادهای موزیکال برگزارشده در آن نیز موجب می‌شود تا نسبت به پارک‌های دیگر سرآمد باشد. می‌توان خوراکی‌های فراوانی در آب‌های خروشان لس‌آنجلس پیدا کرد. هات‌داگ مشهور صورتی‌رنگ و دونات‌ها از جمله خوراکی‌های محبوب در این پارک هستند.

Six Flags Hurricane Harbor Concord

پارک آبی Six Flags Hurricane Harbor Concord اساسا به‌عنوان «دنیای آبی» شناخته شده و دارای ۳۵ وسیله سرگرمی آبی است که در هیچ پارک دیگری یافت نمی‌شود. سقوط آزاد در آب و گردابی به ارتفاع یک ساختمان ۶ طبقه بخشی از جاذبه‌های این پارک را تشکیل می‌دهند. علاوه بر این تفریحات شوکه کننده، پارک دارای چندین سرگرمی آرامش‌بخش نیز است. این پارک آبی اخیر اعلام کرده که قصد دارد اولین جزیره آبی برای کودکانی از هر سن را بسازد.

همچنین مطالعه کنید:

پارک آبی Wet’n’Wild | پالم اسپرینگز

شهر پالم اسپرینگز در کالیفرنیا شاید یک صحرای خشک و بی‌آب‌وعلف باشد، اما پارک آبی آن دنیایی متفاوت را رقم زده است. اگر به هنگام مراجعه کرم ضد آفتاب خود را فراموش کردید، نگران نباشید؛ در این پارک تمامی امکانات برای رفاه شما مهیا شده است. شاید آفتاب در این منطقه صحرایی کمی برای برخی از مراجعین تند باشد، پس بهتر است تا قبل از مراجعه به وب‌سایت پارک سر زده و بلیت روزهای ابری را رزرو کنند.

Knott’s Soak City

سرسره‌های آبی این پارک بسیار ترسناک هستند. شناگران در فضایی بسته در ارتفاع بالا ایستاده و منتظر می‌مانند تا درپوش سرسره‌ها در زیر پایشان باز شود. پس از باز شدن این درپوش، افراد همراه با آب به‌طرف پایین سقوط آزاد می‌کنند. این پارک به مساحت ۶۰ هزار مترمربع در کنار پارک تفریحی Knott’s Berry Farm واقع شده و محل مناسبی برای عاشقان هیجان است. پارک از ماه مه تا سپتامبر فعال بوده و محل مناسبی برای آفتاب گرفتن در زیر نور خورشید تابستانی است. فرقی نمی‌کند که به دنبال یک نوشیدنی یا تفریح با تفنگ‌های آب‌پاش باشید، این پارک تمامی تفریحات خانوادگی مدنظر شما را فراهم می‌آورد.

منطقه تفریحی Great Wolf Lodge Garden

منطقه تفریحی Great Wolf Lodge در نزدیکی آناهایم چیزی فراتر از تصور است. این منطقه همچنین خانه یک پارک آبی پرشور محسوب می‌شود. در این پارک چندین سرسره آبی با سرعت بالا، ماشین‌های آب‌پاش و استخرهای آبی وجود دارد. این پارک گزینه‌ای ایده آل برای خانواده‌های پرجمعیت به شمار آمده و وسایل سرگرمی فراوانی دارد.

پارک آبی Splash Kingdom

این پارک آبی که مدت دو دهه از قدمت آن می‌گذرد، سال‌هاست که برای مردم کالیفرنیا یک قطب تفریحی مهم به شمار می‌آید. این پارک چیزی فراتر از یک پارک آبی بوده و محلی برای بالا و پایین پریدن بر روی یک ترامپولین بزرگ، صخره‌نوردی و جنگ توپ‌ها بر روی یک ترامپولین سه‌بعدی است. اگر با خودرو به این منطقه مراجعه کنید، مجسمه بزرگی از یک فرعون با عینک آفتابی به‌سرعت شما را متوجه این پارک می‌کند.

خلیج بومرنگ

خلیج بومرنگ که بخشی از پار ک تفریحی «آمریکای بزرگ» در کالیفرنیا است، اسباب‌بازی‌های آبی فراوانی برای کودکان دارد. پارک در منطقه سانتا کلارا واقع شده و مناسب تمامی خانواده‌ها است. می‌توان سوار بر یکی از سرسره‌های آبی آن با سرعت وحشتناک شد یا با اجاره یک تیوب در رودخانه‌های آرام اطراف شناور ماند. اگر می‌خواهید تا از زمان خود حداکثر بهره را ببرید و در صف‌های طویل نایستید، بلیت‌های مخصوص پارک را رزرو کنید.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*