سفر با قطار روی ابرها

Traveltrainflightio
  • 1395/05/27

سفر با قطار می تواند بسیار لذت بخش باشد، به ویژه که مسیر سفرتان سر سبز باشد و جذابیت های طبیعی داشته باشد.

حتی ممکن است مسیر سفرتان با قطار سر سبز هم نباشد، کویر باشد و دریاچه نمک! باز هم زیباست و جذاب.

مثلا در مسیر سفر با قطار به شهری مثل یزد، شما کویر و نمک زارهای بسیار زیبایی را می بینید که از فرط درخشندگی و تلالو دانه های نمک زیر نور خورشید دید شما را دچار توهم بصری می کند و این خود تجربه بسیار جالب و جذابی خواهد بود.

اما می توان با قطار سفر کرد و کویر و نمک زار را دید و درنهایت هم به مقصدی بسیار عجیب و جذاب رسید.

منظورم دقیقا سفر با قطار به شاهرود است و رسیدن به جنگل ابر!

برای پرواز روی ابرها کافی است از شاهرود، پنجاه کیلومتر دیگر به سمت شمال شرق حرکت کنید و پس از عبور از آرامگاه بایزید بسطامی و شیخ خرقان البته فکر نمی کنم شما به عبور از آرامگاه بایزید بسطامی و شیخ خرقان کفایت کنید، مطمئنا در آن جا توفقی خواهید و از فضای اسرارآمیز عرفانی آن، سکوت و آرامش حاکم بر آنجا لذت خواهید برد، پس از آن است که می توانید روی ابرها قدم بگذارید و مناظری را تماشا کنید که در هیچ کجای دنیا نظیر آن را نخواهید دید.جنگل افسانه ای و بی مثال ابر در مسیر جاده شاهرود به آزادشهر استان گلستان و در روستای ابر قرار دارد و ادامه جنگل‌های سرسبز شمال کشور است.

اما جنگل ابر چگونه پدید آمده است و ما را از لذت دیدار و گشت و گذار در خودش بهره مند می کند؟

در این منطقه ابرها در اثر انرژی زمین از آسمان به زمین می آیند و علت اصلی این پدیده مجاورت منطقه کم فشار دشت گرگان و منطقه پر فشار جنگل ابر است.

در جنگل ابر احساس و تجربه پرواز روی ابرها را برای همیشه با خودتان حفظ کنید و از یادآوری آن لذت ببرید.

برای خرید بلیط قطار هم نیازی به مراجعه به راه آهن یا هر جای دیگری نیست، می توانید از سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار، یعنی همین فلایتیو که الان در حال خواندن قسمت راهنمای سفر آن هستید، بلیط قطار شاهرود را تهیه کنید. می توانید ساعات حرکت را هم بررسی کنید و قیمت بلیط های قطار را هم همینجا ببینید.

برای خرید اینترنتی بلیط قطار می توانید به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

سفر به ابرها خوش بگذرد.

به کانال تلگرام فلایتیو بپیوندید.