با بهترین رستوران های دبی آشنا شوید

سایت تایم اوت دبی، یک سال تمامی رستوران‌های شهر دبی را با دقت برانداز کرد و در پایان، یازدهمین تولد خود را با برگزیدن چندین رستوران به عنوان بهترین رستوران‌های شهر جشن گرفت. در فلایتیو قصد داریم تا این رستوران‌ها را به شما معرفی کنیم تا زمانی که راه‌تان به دبی خورد حتما به این رستوران‌ها سر بزنید.

دبی، شهری است که مدام در حال پیشرفت است و یک لحظه هم از پیشرفت خود کنار نمی‌کشد. پس طبیعی است که رستوران‌های شهر نیز مدام باید پیشرفت کنند و بتوانند مشتری‌های همیشگی خود را نگه ‌دارند و مشتری‌های جدید جذب کنند. رستوران‌های حاضر در این مقاله از بین ۵۰۰ رستوران مختلف شهر دبی انتخاب شده است، پس خیالتان راحت باشد که هر کدام از این انتخاب‌ها رستوران‌هایی درجه یک و فوق‌العاده هستند که حتما باید آنها را تجربه کنید.

برای رزرو بلیط هواپیما دبی به فلایتو مراجعه کنید.

رستوران کویا – رستوران سال دبی

کویا بدون شک بهترین رستوران سال شهر دبی است. نه تنها کویا بهترین غذا در شهر دبی را سرو می‌کند، بلکه برخی از غذاهایش می‌تواند عنوان بهترین غذای عمرتان را از آن خود کند! این رستوران بسیار محبوب است، و از روز اولی که آغاز به کار کرد محبوب بود. پرسنل رستوران به شدت خوش برخورد و معقول هستند، و اگر بخواهید به شما کمک می‌کنند تا بهترین انتخاب غذا را نسبت به ذائقه خود داشته باشید.

بسیاری رستوران‌ها اینکار را می‌کنند، اما در کویا همه چیز حس طبیعی دارد. این رستوران بهترین غذاهای آمریکای لاتین از جمله غذاهای پرویی را سرو می‌کند، و در این بخش نیز می‌توان گفت برنده است. برای سر زدن به این رستوران به مجموعه چهار فصل در جمیرا بروید.

رستوران پلِی – بهترین رستوران تازه تاسیس

پلی به تازگی آغاز به کار کرده و یک تم مدیترانیه‌ای خاص دارد. این رستوران حتی چندین دستور پخت را ممکن است با هم ترکیب کند و یک بشقاب بسیار جذاب و زیبا را برای شما آماده کند. سرآشپز رستوران ریف عثمان از رستوران چینی زوما که چندین شعبه در سراسر دنیا دارد به دبی سفر کرده و پلی را راه‌اندازی کرده است.

اینجا باید انتظار غذاهایی مدیترانه‌ای و آسیایی همچون ساشیمی و سوشی‌های مختلف را داشته باشید و تمامی غذاها بدون نقص سرو خواهند شد و مزه فوق‌العاده‌ای خواهند داشت. برای سر زدن به این رستوران به هتل اچ در خیابان شیخ زاید بروید.

رستوران هاید – بهترین رستوران تازه تاسیس

رستوران‌های تازه تاسیس، رقابت سختی را پیش روی خود دارند و اگر بخواهند موفق شوند باید حتما چیز تازه‌ای را به مشتریان عرضه کنند. هاید نیز یک رستوران تازه کار است و توانسته از پس این مهم بر بیاید. این رستوران، رستورانی است که غذای اصلی‌اش گوشت است، و حس و حالی آمریکایی دارد.

از نوع کباب کردن گوشت‌ها گرفته تا سرو آن‌ها، همگی استایل محشری دارند و با رستوران مدرن و آمریکایی مواجه خواهید شد. تم رستوران نیز تمی معمولی است و برای لذت بردن از یک غذای سنگین حتما پیشنهاد می‌شود.

کیفیت و مزه گوشت‌ها بی‌نظیر است و علاقه و انرژی آشپزهای رستوران مثال زدنی است. در کل اگر به این رستوران بروید با تجربه‌ای خوب مواجه خواهید شد. برای سر زدن به این رستوران به هتل القصر در جمیرا بروید.

رستوران پای‌تای – بهترین رستوران تایلندی

این رستوران تایلندی چندین سال است که در دبی حضور داشته و مکان مورد نظر بسیاری از توریست‌ هاست. ممکن است فکر کنید که فقط مکانی توریستی است و محتوای خاصی ندارد، اما سخت در اشتباه هستید. ابتدا باید سوار یک قایق عبره شوید تا از رود بگذرید و به رستورانی که وسط آب است برسید. بعد از آن یک وعده غذایی بسیار زیبا و خوشمزه منتظر شما خواهد بود. تمام المان‌های پای‌تای سر جای خود هستند و همه چیز از جمله مزه غذا به شدت فوق‌العاده و بی‌نظیر است!

باید آدم سنگ‌دلی باشید که ازین رستوران لذت نبرید. برای سر زدن به این رستوران به هتل القصر در جمیرا بروید.

رستوران نوصرت – بهترین رستوران خاورمیانه‌ای

این رستوران یکی از برترین رستوران‌های دبی و مجموعه چهارفصل است. رستوران نوصرت بخشی از یک سری رستوران زنجیره‌ای با همین نام است که توسط نوصرت گوکچی یا همان سالت بِی معروف تاسیس شد. مطمئنا نوصرت را از ویدئوهای بریدن گوشت و ریختن ادویه روی آن‌ها به خاطر دارید.

این رستوران نیز متعلق به اوست و هر از گاهی هم خود او در آنجا آشپزی می‌کند. این رستوران یک سری از بهترین غذاهای کلاسیک ترکیه‌ای را سرو می‌کند و همانطور که شاید حدس بزنید بهترین گوشت‌ها و برش‌های گوشت را دارد.

پرسنل به شما در انتخاب غذا کمک خواهند کرد و می‌توانید در فضایی مناسب غذایی فوق‌العاده نوش جان کنید. برای سر زدن به این رستوران به مجموعه چهار فصل در جمیرا بروید.

رستوران زوما – بهترین رستوران ژاپنی

در لیست تایم اوت دبی، زوما یکی از برترین رستوران‌هاست. امسال این رستوران عنوان بهترین غذای ژاپنی، بهترین میان‌وعده و بهترین وعده بیزنس را از آن خود کرده است. هر ساله نیز این‌گونه است و زوما سنگ تمام می‌گذارد. زوما هم مانند نوصرت زنجیره‌ای است و چندین شعبه در سرتاسر جهان دارد. نسخه دبی این رستوران تیمی بسیار حرفه‌ای دارد که اهمیت فراوانی به غذاهای خود و کیفیت آن می‌دهند. به تازگی نیز منوی رستوران دوباره تغییر کرده و گزینه‌های جذابی اضافه شده است.

برای سر زدن به این رستوران به فایننشال سنتر دبی بروید.

رستوران سولو – بهترین رستوران ایتالیایی

رستوران‌های ایتالیایی شهر دبی ممکن است کم باشند و کمی رقابت در این بخش راحت‌تر باشد، اما این چیزی از ارزش فوق‌العاده بالای سولو کم نمی‌کند. این رستوران به شدت خوب است و این خوبی را مدیون سرآشپز خود یعنی کورادو پانی است. پانی یک آشپز ماهر و خوش‌ ذوق است که رستوران از ایده‌ها و ذهن او سرچشمه گرفته و یک تیم قوی این ایده‌ها را پشتیبانی می‌کنند.

دکور این رستوران شبیه هیچ‌کدام از رستوران‌های لیست نیست و باعث می‌شود تا دلتان بخواهد پاستا و گوشت‌های رستوران را بارها میل کنید. دسرها و پیش‌ غذاهای بسیار لذیذی نیز در منو قرار دارد و آشپزخانه رستوران همیشه یک سورپرایز هنرمندانه در آستین دارد. سولو دو سال است که تاسیس شده، اما با این حال یکی از برترین رستوران‌های دبی است. برای سر زدن به این رستوران به مجموعه رافلس در عود متا بروید.

رستوران رنگ محل – بهترین رستوران هندی

رستوران‌های هندی شاید چیز تازه‌ای نباشند و دستورهای پخت غذاهای هندی هم در دسترس همه هست، اما در این رستوران و با حضور اتول کوچار به عنوان سرآشپز، همه چیز تغییر می‌کند و غذاهایی که شاید بشناسید به چیزی کاملا تازه با استایلی تازه تبدیل خواهند شد.

اجراهای زنده در این رستوران برگزار می‌شود، و غذاها پر از ادویه‌های نام آشنا هستند. همه چیز به بهترین نحو ممکن کنار هم قرار گرفته تا «رنگ محل» را تبدیل به بهترین رستوران هندی حاضر در دبی کند. برای سر زدن به این رستوران به هتل مریوت مارکیس در بیزنس بی بروید.

رستوران لا پتیت مایسون – بهترین رستوران فرانسوی

رستوران فرانسوی فایننشال سنتر دبی رستورانی است که واقعا رقیبی ندارد و به هیچ‌ وجه نمی‌توان در عنوان بهترین رستوران فرانسوی آن را شکست داد. پرسنل رستوران شاید بهترین پرسنل کل شهر باشد، و غذا نیز به همان اندازه خوب است. این رستوران یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توان در آن غذا خورد.

هر چیزی که از منو انتخاب کنید مطمئنا یک انفجار مزه در دهانتان را به ارمغان خواهد آورد! و مطمئن باشید اگر عاشق گوشت هستید غذاهای این رستوران تجربه‌ای است که هیچگاه باورش نخواهید کرد. برای سر زدن به این رستوران به فایننشال سنتر دبی بروید.

رستوران بوکا – بهترین رستوران اروپایی

بوکا هم تازه تاسیس است و در همین زمان کم بین رقبای خود به عنوان یک رستوران اروپایی توانسته قد علم کند و اسم و رسمی برای خود بسازد. در فایننشال سنتر رقابت سختی بین بوکا و دیگر رستوران‌ها وجود دارد، اما بوکا رستورانی متفاوت است و این تفاوت باعث شده تا بین رقبا پیروز باشد.

این رستوران بهترین مقصد برای غذاهای سنگین و حجیم نیست، و ممکن است حس کنید بشقاب‌های شما کوچک و کم است، اما برای همین بشقاب‌ها نیز، آشپزخانه فوق‌العاده زمان صرف می‌کند. این مکان بهترین مکان برای رفتن و گذران کمی وقت و لذت بردن از نوشیدنی و غذا است. همچنین منوی اسپانیایی رستوران هم بی‌نظیر است. برای سر زدن به این رستوران به فایننشال سنتر دبی بروید.

رستوران هاکاسان – بهترین رستوران چینی

هاکاسان، چندین سال است که در صحنه رستوران‌های دبی بوده و همیشه در این لیست حضور خواهد داشت. بعنوان بهترین رستوران در زمینه غذای چینی این مکان شما را به هیچ وجه نا امید نخواهد کرد. به تازگی، کمی منو تغییر پیدا کرده و برخی غذاهای کلاسیک چینی با تغییراتی سرو می‌شوند که مزه غذا را بسیار لذیذتر می‌کند. طراحی رستوران هم به شدت زیباست و سالن غذاخوری محل مناسبی برای تمرکز روی غذا خواهد بود.

این رستوران همچنین تراس بیرونی جذابی هم دارد. پرسنل هم یکی از بهترین پرسنل‌های شهر است. برای سر زدن به این رستوران به برج امارات در خیابان شیخ زاید بروید.

رستوران میکونگ – بهترین رستوران آسیایی

آنانتارا هتلی زنجیره‌ای آسیایی است که درون خود به میکونگ جای داده است. میکونگ که رستورانی آسیایی است، باعث شده تا اعتبار خود هتل در دبی نیز بالاتر برود و واقعا با رستورانی درجه یک مواجه هستیم. طراحی رستوران با ذوق و سلیقه بوده و بسیار خوش ساخت است، و این ذوق و سلیقه به غذا نیز راه پیدا کرده است. بشقاب‌ها پر از مزه‌ها و طعم‌های درجه یک هستند، و پرسنل این رستوران می‌توانند به خوبی به شما کمک کنند تا بهترین غذا را پیدا کنید و وعده‌ای کاملا خوب میل کنید. برای سر زدن به این رستوران به هتل آنانتارا در پالم جمیرا بروید.

رستوران جِی دابلیو – بهترین استیک هاوس

استیک ‌هاوس جی دابلیو یکی از هوس برانیگزترین رستوران‌ها در کل دبی است، و در این لیست به عنوان بهترین استیک‌ هاوس شهر انتخاب شده است، و تمامی انتظارات شما از یک استیک‌ هاوس را برآورده خواهد کرد. نور کم است، صندلی‌های چرم بزرگ حسی به شما منتقل می‌کنند که انگار یک شخصیت بسیار مهم هستید، و گوشت‌های این رستوران فوق‌العاده هستند. غذاها خوب پخته شده و پر از مزه و ادویه است. پرسنل هم سرزنده و پرانرژی به نظر می‌رسند، و حس خوبی را به شما القا خواهند کرد.

مطمئنا اگر به این رستوران سر بزنید و یک وعده غذا در بشقاب‌های چوبی این رستوران میل کنید، عاشق این مکان خواهید شد و از آن لذت کامل خواهید برد. برای سر زدن به این رستوران به هتل جی‌دابلیو مریوت در منطقه دیرا بروید.

رستوران اوسیانو – بهترین غذای دریایی

اگر پس از کمی قدم زدن در آتلانتیس پالم وارد اوسیانو بشوید، انگار وارد یک دنیای کاملا تازه شده‌اید. از آن فضای شلوغ پر از خانواده آتلانتیس خارج خواهید شد، و خود را درون یک جای آرام، جذاب و درجه یک خواهید یافت. البته این آرامش قبل از طوفان است! منظور از طوفان بهترین غذای دریایی شهر دبی است. پیش‌غذا، غذای اصلی و دسر، همه سرو می‌شود و همگی پر شده‌اند از مزه‌هایی که دل شما را خواهد برد. پخت غذا محشر است، و رفتار پرسنل فوق‌العاده با احترام است، آشپزخانه هم بسیار ماهر و کار بلد است و اجازه داده تا ادویه و مواد غذایی درجه یک کار خود را انجام دهد. برای سر زدن به این رستوران به هتل آتلانتیس در پالم بروید.

رستوران ات.موسفر – بهترین رستوران رمانتیک

ات.موسفر یکی از بهترین رستوران‌های دبی است، و تنها به خاطر غذای آن نیست بلکه به خاطر فضای رمانتیکی است که در آن خلق شده است. این فضا باعث شده تا در این لیست به بهترین رستوران رمانتیک دبی تبدیل شود. اگر شما یا همسرتان یا دوست‌تان ترس از آسانسور و ارتفاع ندارید، پس تجربه این رستوران برای شما فوق‌العاده خواهد بود. انتظارات، همانند طبقه این رستوران به شدت بالاست. ات.موسفر در طبقه ۱۲۲ بزرگ‌ترین برج دنیا یعنی برج خلیفه واقع شده، و همین باعث می‌شود که غذای شما با یک نمای جذاب از شهر، لذتی چند برابر داشته باشد.

قرار گرفتن در این طبقه باعث شده تا ات.موسفر تنها رستورانی در جهان باشد که در چنین ارتفاعی بنا شده است، و بالاترین رستوران دنیا نام گرفته است. اگر در دبی هستید، حتما لازم است که به این رستوران سر بزنید چون عاشق فضا خواهید شد. برای سر زدن به این رستوران به مرکز شهر و برج خلیفه بروید

رستوران ریفورم – بهترین پاب

ریفورم، بعنوان بهترین رستوران/پاب در این لیست قرار گرفته است. فضای بار مانند و ساده این رستوران از همان لحظه اول شما را جذب خواهد کرد، و به قولی مشتری آن خواهید شد. در کنار این رستوران یک باغ زیبا نیز وجود دارد که می‌توانید در این باغ هم غذای خود را میل کنید.

از کیک تا برگر تا استیک همه چیز در منو وجود دارد. هنگامی که باربیکیو رستوران هم روشن شده باشد صحنه زیبایی برایتان خلق خواهد شد. ریفورم، بهترین پاب دبی است و به جرأت می‌توان گفت رقیبی در این زمینه برای او وجود ندارد. برای سر زدن به این رستوران به ویلاهای امارات در الفردا بروید.

رستوران تام و سرگ – بهترین کافه

تاگ و سرگ به عنوان بهترین کافه، دو سال پشت هم در این لیست قرار گرفت و کافه‌ای است که ترند روز در دستش است، و هیچوقت از پیشرفت نمی‌ایستد. تیم این کافه اهمیت فراوانی به دانه قهوه می‌دهند، و تلاش دارند تا بهترین قهوه و مشتقات آن را ارائه دهند. کیفیت غذاها و اسنک‌ها هم فوق‌العاده است. منوی این کافه هر چند وقت یک بار عوض می‌شود و مدیریت تصمیم دارد تا همیشه یک سری آیتم محبوب را نگه‌ دارد و چندین چیز جدید را امتحان کند.

با وجود کافه‌های فراوان، این مکان شاید شلوغ‌ترین کافه شهر باشد که در نوع خود بی‌نظیر است. طی مدت اخیر هم چندین شعبه از این کافه در قسمت‌های دیگر شهر شروع به کار کرده‌اند، اما بهترین تام و سرگ در القوز است. برای سر زدن به این کافه به منطقه القوز بروید.

رستوران بوقطیر – بهترین بودجه محور

رستوران بوقطیر متفاوت‌تر از دیگر رستوران‌هاست، چون بعنوان بهترین رستوران بودجه محور انتخاب شده است. بوقطیر سال پیش در فضایی کاملا ساده‌تر فعالیت می‌کرد، و اگر به سردر رستوران نگاه می‌کردید ممکن بود با یک غذاخوری معمولی آن را اشتباه بگیرید.

اما امسال این رستوران به جایی بهتر و چشم‌ نوازتر نقل مکان کرده و از مکان قبلی فاصله کمی دارد. غذا همچنان خوب و لذیذ است و قیمت‌ها کاملا قابل پرداخت و مناسب جیب شما هستند. اگر با یک بودجه مشخص به دبی سفر می‌کنید این رستوران گزینه بسیار مناسبی است. برای سر زدن به این رستوران به جمیرا بروید.

رستوران بیسترو – بهترین صبحانه

بیسترو بعنوان بهترین رستوران که صبحانه سرو می‌کند در این لیست قرار گرفته است. با وجود بسیاری از کافه‌ها رقابت سختی پیش روی بیسترو وجود دارد، اما همچنان این رستوران سنگ تمام گذاشته است. این رستوران مکان مناسبی برای جمع شدن خانواده است و مکان مخصوصی هم برای کودکان در نظر گرفته شده است، بدین ترتیب اگر با کودکان خود به این رستوران بروید راحت خواهید بود و اگر بدون فرزند هم سر بزنید نیازی نیست که نگران سر و صدای بچه‌ها باشید!

قهوه فوق‌العاده است، و انتخاب‌های مغذی و خوشمزه هم موجود است. شیرینی‌ها نیز در وسط رستوران قرار گرفته و صحنه جذابی را خلق کرده‌اند. شیرینی شکلات عسلی را امتحان کنید، چون عاشق آن خواهید شد. برای سر زدن به این رستوران به خیابان شیخ زاید بروید.

رستوران تریبکا – بهترین بار

تریبکا نیز مانند ریفورم فضایی بار مانند دارد. به همین خاطر بهترین غذای بار امسال برای این رستوران است. یک تم نیویورکی خاصی نیز در دکور و طراحی داخلی این رستوران موج می‌زند. همه چیز این مکان دوست داشتنی است و اکثر انتخاب‌های منوی رستوران کاملا طبیعی و ارگانیک هستند. چه برگر سفارش دهید چه سالاد، با انتخابی خوشمزه روبرو خواهید شد. برای سر زدن به این رستوران به هتل جی‌ای ویو در منطقه مارینا بروید.

آیا شما هم رستورانی را در دبی تجربه کرده‌اید که بخواهید آن را به دیگران پیشنهاد دهید؟ حتما نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*