بهترین شهرهای جهان برای دوچرخه سواری را بشناسید

بهترین شهرها برای دوچرخه سواری

در دنیای امروز که جمعیت شهرها چند برابر شده است یکی از دغدغه های اصلی شهروندان چگونگی رفت و آمدشان در سطح شهر است. چرا که خیلی از افراد ترجیح می دهند از وسایل حمل و نقل عمومی چون مترو و اتوبوس به خاطر شلوغی یا کند بودن آنها استفاده نکنند.

در این میان دوچرخه یکی از وسایل حمل و نقل است که به دلیل شخصی بودن و آسیب زا نبودن برای محیط زیست، طرفداران زیادی دارد. این شما و این بهترین شهرهای جهان برای دوچرخه سواری!

کپنهاگ

این شهر که به عنوان یکی از استانداردترین شهرهای جهان برای دوچرخه سواری شناخته می شود، درتمام خیابان هایش، مسیرهایی را به دوچرخه سواران اختصاص داده است.

با وجود سرد بودن هوای این شهر، تعداد دوچرخه ها از ساکنان آن بیشتر است و بیشتر مردم شهر با دوچرخه خودشان را به مقصدشان می رسانند.

آمستردام

آمستردام نیز یکی از شهرهای هلند است که تعداد دوچرخه سوارهای آن بسیار زیاد است. این شهر پر از پل های زیبا و کانال های آب است که دوچرخه سواری روی آنها بسیار لذت‌بخش است.

قیمت بلیط هواپیما

فلایتیو

نیویورک

با وجود اینکه شهرهای آمریکایی به اندازه شهرهای اروپایی برای دوچرخه سواران ایدآل نیستند، نیویورک از جمله شهرهایی است که فرهنگ دوچرخه سواری از گذشته در آن وجود داشته است. چرا که داشتن سیستم Citi Bike shareدر این شهر، دوچرخه سواری را برای مردم بسیار آسان کرده است.

پاریس

یکی از اولین شهرهای اروپایی که سیستم به اشتراک گذاری دوچرخه در آن راه اندازی شد، شهر پاریس است. به همین خاطر از سال 2007 به بعد حدود 1200 ایستگاه دوچرخه سواری در این شهر تأسیس شد که هم شهروندان و هم توریست ها می توانستند از آن استفاده کنند.

بلیط هواپیما خارجی

فلایتیو

شیکاگو

این شهر که در امتداد دریای میشیگان واقع شده، بیش از 200 مایل مسیر دوچرخه سواری دارد که قرار است تا سال 2020 به شبکه ای 645 مایلی افزایش پیدا کند.

استکهلم

استکهلم به عنوان شهری برای دوچرخه سواری تناقضات زیادی دارد. چرا که این شهر از تعدادی از جزایر مختلف تشکیل شده است.

با این وجود دولت سوئد چندین مایل مسیر و پل را به دوچرخه سواری اختصاص داده و سیستم های به اشتراک گذاری دوچرخه را برای این شهر فراهم کرده است.

مینیاپولیس

مینیاپولیس چهاردهمین شهر بزرگ ایالات متحده و یکی از شهرهای بزرگ ایالت مینه سوتا است. این شهر که در دو سوی رودخانه میسیسیپی واقع شده، دارای دریاچه ‌های متعدد، آبشار، و آبگیر است و مسیرهای متنوعی برای دوچرخه سواری دارد.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*