برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

معرفی و دانلود رایگان برنامه visit a city

اکثر افراد هنگام برنامه‌ریزی برای سفر، ترجیح می‌دهند به شهری سفر کنند که با راه و چاه آن آشنا هستند و یا دوست و آشنایی در آن دارند. چرا که گشتن و پیدا کردن مکان‌های دیدنی در هر شهر، علاوه بر خسته کردن شما، باعث می شود وقت زیادی را در سفر تلف کنید.

visit a city نام یک نرم‌ افزار موبایلی است که می‌ تواند کار شما را در سفر و گردش در شهرهای مختلف دنیا راحت کند. این اپلیکیشن که به صورت رایگان برای کاربران اندروید و آی‌او‌اس قابل استفاده است، تا حد ممکن در سفر شما را راهنمایی و جاذبه‌ های توریستی هر شهر را به شما معرفی می‌ کند.

بلیط هواپیما ارزان

فلایتیو

مهم تر از همه اینکه برای استفاده از این برنامه نیازی به اینترنت ندارید و می ‌توانید به صورت آفلاین به نقشه ‌ها و اطلاعات مورد نیازتان دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن شما می‌ توانید با ثبت برنامۀ سفر خود در سیستم این اپلیکیشن، از راهنمایِ مسیرِ این برنامه (Navigator)، به صورت آفلاین در پیدا کردن مسیرها و مکان‌ های مورد نیازتان استفاده کنید.

از طرف دیگر شما در برنامه visit a city، به صورت رایگان به بیش از هزار راهنمای سفر که توسط افراد حرفه‌ ای طراحی شده است دسترسی دارید و می ‌توانید با استفاده از تجربه ها و توصیه ‌های این افراد، سفر را برای خودتان دلنشین‌ و مفرح ‌تر کنید.

در این اپلیکیشن شما پس از انتخاب شهر مورد نظرتان، می ‌توانید جاذبه ‌های توریستی، مکان‌ های جالب، کارهایی که می‌ توانید در این شهر انجام دهید، نقشه شهر و توصیه ‌های جزئی‌ ای که در بازدید از هر شهر کمکتان می ‌کند را ببینید.

از دیگر ویژگی ‌های دیگر این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اطلاع از قیمت بلیت و ورودی موزه‌ ها
اطلاع از زمان بازگشایی و تعطیلی مکان ‌های دیدنی
اطلاع از تخفیف‌ های ویژه برای بازدید از مکان‌ های توریستی
اطلاع از نحوه استفاده و وسایل حمل‌‌‌ونقل عمومی در شهرها
دانلود نقشۀ شهرهای مختلف
داشتن پروفایل برای ثبت برنامۀ شخصی خودتان در سفر