با بهترین مراکز خرید قشم آشنا شویم

درست است که قشم آنقدر دیدنی دارد و آنقدر طبیعتش شگفت‌انگیز است که اختصاص دادن وقت زیاد به خرید کردن می‌تواند سفرمان را حیف کند و فرصت دیدن چیز‌هایی را ازمان بگیرد که امکان ندارد در هیچ‌کجای دیگر ایران پیدایشان کنیم، اما با این حال خرید کردن در این جزیره به دلیل ارزان بودن اجناس، بسیاری را وسوسه می‌کند و حتی اگر به قصد خرید هم به قشم نرفته باشید حتما با دستان و چمدان‌هایی پر به خانه باز‌خواهید گشت. برای خرید بلیط از هواپیمایی قشم کلیک کنید.

در این یادداشت قصد داریم تعدادی از مراکز خرید و پاساژ های جزیره قشم را با هم بررسی کنیم تا بهتر بتوانید بهترینشان را انتخاب کنید و بدون سر زدن به همه آنها و هدر دادن زمانتان، بیشتر به طبیعتگردی بپردازید.

بازار قدیم قشم

بازار قدیم قشم از آن جاهایی است که بیشتر از اینکه به عنوان یک مرکز داد و ستد ارزشمند باشد به خاطر فرصتی که برای مواجهه با مردم بومی و فرهنگشان برایتان ایجاد می‌کند اهمیت دارد. جایی که در آن می‌توانید بی‌واسطه با فروشنده‌های مهربان و خونگرم رو‌به‌رو می‌شوید با آنها گفتگو کنید و به عمق‌ترین لایه‌های فرهنگی‌شان نفوذ کنید.

برای خرید برقع، شلوارهای محلی و چادرهایی که زنان قشمی به سر می‌کنند این بازار بسیار مناسب است.

آدرس: میدان امام خمینی، خیابان شهید منتظری، جنب بانک کشاورزی

سیتی‌سنتر قشم

اگر می‌خواهید از قشم برند‌ها را بخرید شاید سیتی‌سنتر بهترین انتخاب برای شما باشد. تقریبا اغلب برند‌ّهای مطرح را با قیمتی مناسب می‌توانید اینجا پیدا کنید.

به جز خرید کردن می‌توان در این پاساژ قدم زد و از فضای مدرن و زیبای آن هم لذت برد. فاز یک و دو سیتی‌سنتر را یک پل هوایی به هم متصل می‌کند و میان آنها دریا قرار دارد. منظره نخل‌های خرما هم جذابیت خودشان را دارد و حال و هوای ویژه ای به مجموعه می‌دهد.

آدرس: خیابان ولیعصر، به طرف بلوار دریا

مرکز خرید دو دلفین، درگهان

درگهان از مناطقی در قشم است که بیشتر برای خرید مورد استقبال قرار می‌گیرد. از بین مراکز خرید درگهان دو‌دلیفین محبوبیت بیشتری بین مسافران دارند. در این مرکز خرید می‌توان انواع لوازم منزل، پوشاک و حتی پارچه‌های سنتی جزیره مانند زری‌دوزی‌ها را هم خریداری کنید.

بازار ستاره

وقتی در قشم هنوز انواع و اقسام مراکز خرید قد الم نکرده بودند بازار ستاره از بهترین‌ها و معدود پاساژهای جزیره بود. در این بازار می‌توانید لوازم منزل، لباس و پوشاک و خوراکی بخرید.

شما در سفر قشمتان از کدام پاساژ خرید کرده‌اید؟ کدام یک از نظر شما بهترین‌ها بوده‌اند و کدام را به بقیه پیشنهاد می‌کنید؟ نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*