لذت آرامش در کافه کتاب های تهران

شهرکتاب مرکزی

شهرکتاب مرکزی یکی از بهترین و کامل‌ترین شهرکتاب‌های سطح تهران است که بخش‌های مختلفی چون بخش کتاب بزرگسال، کودک و بین‌الملل دارد.

این شهرکتاب که برنامه‌های مختلفی از جمله رونمایی کتاب، آلبوم موسیقی، بزرگداشت، برنامه‌های کودک و … برگزار می‌شود، کافه کوچکی در بخش کتاب بزرگسال خود دارد که می‌توانید در آنجا به خواندن کتاب و معاشرت بپردازید.

کافه کتاب اکباتان

کافه کتاب اکباتان در فاز دوم شهرک اکباتان، بین بلوک پانزدهم و سیزدهم قرار دارد. این کافه که در گوشه‌ای از یک کتابفروشی بزرگ قرار گرفته، محیط دنج و آرامی دارد و می‌توانید هر چند ساعت که دلتان می‌خواهد در آن بنشینید و کتاب بخوانید.

این کافه کتاب که گه گداری نشست‌های متنوعی هم در آن برگزار می‌شود، پاتوق افراد اهل کتاب شهرک اکباتان است و محیط بسیار صمیمی‌ای دارد.

شهرکتاب فرشته

شهرکتاب فرشته که ابتدا در خیابان فرشته قرار داشت، در حال حاضر به خیابان شریعتی، کمی پایین‌تر از پل صدر منتقل شده.

این شهرکتاب یک کافه مدرن و دوست داشتنی در حیاط دارد که می‌توانید انواع نوشیدنی‌ها و غذاها را در آن سفارش دهید.

از ویژگی‌های مهم این شهرکتاب دسترسی آسان به آن از طریق مترو، تاکسی و اتوبوس است.

کافه کتاب فراموشی

کافه کتاب فراموشی در خیابان خردمند جنوبی در کریمخان قرار دارد و محیط کوچک و راحتی برای معاشرت‌های دوستانه و جمع‌های کوچک دارد.

این کافه کتاب که سیگار کشیدن در آن آزاد است، حدودا دو سال است که تأسیس شده.

کافه کتاب آمه

کافه کتاب نشر آمه در تقاطع بلوار کشاورز و خیابان کارگر قرار دارد و داخل آن همه چیز برای آرامش و جدا شدن شما از خیابان‌های شلوغ مرکز شهر مهیاست.

در قسمت فروشگاه، می توانید تعدادی از کتاب های نشر آمه را مطالعه کنید و اگر به آن علاقه مند بودید، بخرید. در قسمت کافه هم کتاب هایی وجود دارد که نیاز به خرید ندارند و می توانید به طور رایگان از آن استفاده کنید. در این کافه محدودیت زمانی برای استفاده از میزها ندارید و می توانید ساعت ها با دوستانتان در فضای این کافه بحث و گفت‌وگو کنید.

(فلایتیو امکان خرید بلیط چارتر، بلیط قطار را برای شما فراهم کرده است.)

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*