بهترین هتل‌ های اهواز کدامند؟

اهواز مرکز استان خوزستان است. استانی که از نظر تاریخی و گردشگری اهمیت بسیار زیادی دارد و پنجمین استان پرجمعیت کشور محسوب می‌شود.

این شهر که هفتمین شهر پرجمعیت ایران است، محل قرارگیری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب که بزرگترین تولیدکننده نفت ایران به شمار می‌آید نیز است.

علاوه بر این، رودخانه کارون، پرآب‌ترین رودخانه ایران نیز از میان این شهر می‌گذرد.

با بهترین‌ هتل‌های این شهر دیدنی بیشتر آشنا شوید و برای رزرو هتل می‌توانید از اپ و سایت فلایتیو استفاده کنید.

هتل پارس

هتل پارس تنها هتل پنج ستاره شهر اهواز است که در سال 1347 تأسیس شده و در سال 1352 به بهره‌برداری رسیده است.

این هتل با 10129 متر مربع مساحت، 5 طبقه دارد و در کنار رود کارون و پل سفید اهواز قرار گرفته است. به همین خاطر تعدادی از اتاق‌های آن رو به رود کارون است و منظره زیبایی از آن را به نمایش می‌گذارد.

این هتل که 136 باب اتاق دارد، دارای امکاناتی چون سالن بيليارد، دارت، اسنوکر، ايت بال و … است. هتل پارس همچنین دارای یکی از بهترین رستوران‌های شهر، یعنی رستوران کارون است که می‌توانید در آن غذاهای خوشمزه جنوبی را امتحان کنید.

همچنین مطالعه کنید:

هتل نیشکر

هتل توسعه نیشکر اهواز حدود سال 1375 بنا شده است. این هتل با رستوران، سالن چند منظوره و 51 باب اتاق مجهز، هتلی 4 ستاره در اهواز است که سرویس دهی و امکانات مناسبی برای اقامت دارد.

این هتل که در سال 1390 بازسازی شده است، در منطقه مرکزی اهواز، نزدیک به دانشگاه آزاد قرار دارد و دسترسی آسانی به مراکز مهم شهر دارد.

از دیگر امکانات این هتل می‌توان به رستوران 130 نفری، استخر سرپوشیده، ترانسفر فرودگاه و … اشاره کرد.

هتل اکسین

هتل اکسین اهواز یکی از هتل‌های خوب 3 ستاره اهواز است که در مرکز شهر و نزدیک به مراکز خرید و تفریحی قرار گرفته است. هتل اکسین امکان استفاده از فضای پارک مقابل درب هتل را به عنوان پارکینگ فراهم کرده است و با ارائه امکانات رفاهی خوب و درخور مسافران توانسته اقامتی خوش و آرام را برای مهمانان خود مهیا کند.

این هتل در بلوار پاسداران اهواز واقع شده است.

هتل نادری

هتل نادری یکی از هتل‌های وابسته به گروه هتل‌های نادری و یکی از قدیمی‌ترین هتل‌های شهر اهواز است که توسط حسن نادری در سال 1342 تاسیس شده.

این هتل قدیمی و زیبای سه ستاره دارای 115 باب اتاق است و در نزدیکی رود کارون و پل سفید واقع شده است.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*