معرفی مجموعه هتل های بست وسترن

بست وسترن نام یکی از مجموعه هتل‌های معروف و قدیمی جهان است که در حال حاضر با 4100 هتل و مُتل در سراسر دنیا فعالیت می‌کند. با فلایتیو همراه باشید تا با این هتل آشنا شوید. برای رزرو هتل خارجی و بین‌المللی با کارت شتاب  می‌توانید همیشه از سایت و اپ فلایتیو کمک بگیرید.

تاریخچه هتل Best Western

ایده اولیه این هتل در زمان جنگ جهانی دوم و در کالیفرنیا مطرح شد. در آن زمان هتل‌های مختلف یک شبکه زنجیره‌ای تشکیل داده بودند و از طریق تماس با یکدیگر به افراد اسکان می‌دادند. این سیستم در نهایت و در سال 1946 به بنیانگذاری مجموعه هتل‌های زنجیره‌ای بست وسترن به دست «مک گرتین» منتهی شد. نام بست وسترن از آن‌جا ریشه می‌گرفت که بیش‌تر این هتل‌ها در غرب میسی‌سی‌پی واقع شده بودند. در سال 1963 بست وسترن به بزرگترین مجموعه مُتل‌های زنجیره‌ای تبدیل شد و در 1981 قاره استرالیا را نیز تحت پوشش قرار داد.

این مجموعه در سال 2011 پا را به قاره اروپا و آسیا گذاشت و زیرمجموعه بست وسترن پریمیر را در آن‌جا تشکیل داد. این هتل هم اکنون با سه بخش بست وسترن، بست وسترن پلاس و بست وسترن پریمیر در جهان با شعار «بزرگترین خانواده هتل‌ها» فعال است.

ویژگی های بست وسترن

این هتل‌ها درواقع مجموعه‌ای از هتل‌ها و مُتل‌های مستقل هستند که تحت عنوان بست وسترن فعالیت می‌کنند. به همین سبب هرکدام از هتل‌ها هویت اختصاصی خود را دارند و سرویسی متفاوت از دیگری ارائه می‌دهند.

این هتل همچنین در زمینه کمک به محیط زیست فعال است و بخشی از درآمدش را صرف این موضوع می‌کند.

رویکرد بست وسترن در زمینه غذا این‌چنین است که هر هتل موظف است از مواد غذایی ارگانیک و محلی همان منطقه استفاده کند و آن‌ها را به طور مستقیم از کشاورزان و دامداران آن‌جا تهیه کند و بعضی از شعبات این هتل خود دارای مزرعه هستند.

بیشتر هتل‌های تحت پوشش بست وسترن سه یا چهار ستاره هستند.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*