معرفی مجموعه هتل های مونپیک (Mövenpick Hotels & Resorts)

مجموعه هتل ها و اقامتگاه های مونپیک، یک شرکت بین­المللی هتلداری پیشرفته است که بیش از 16 هزار کارمند در 24 کشور جهان دارد و تعداد شعبه­های آن به 83 عدد می‌­رسد.

علاوه بر این 80 شعبه، این هتل بین­المللی در حال ساخت 20 هتل دیگر در عربستان سعودی، تایلند، کنیا و … است.

این شرکت که تمرکز اصلی خود را بر به دست آوردن بازارهای اصلی اروپا، آفریقا، خاورمیانه و آسیا گذاشته است، هتل­های تخصصی و مراکز کسب و کار خود را به اندازه استراحتگاه­ها و دیگر هتل­های خود گسترش داده است.

علاوه بر این، دیگر ویژگی مهم این مجموعه هتل این است که هنگام ساخت هتل تمرکز خود را بر احترام به جامعه و بافت محلی می­گذارد و سعی دارد تا آسیبی به محیط زیست نرساند.

به خاطر همین حمایت از توسعه پایدار و حفظ محیط زیست، این مجموعه هتل به عنوان سبزترین هتل بین­المللی در بین دیگر هتل­های جهان شناخته می­شود. چرا که تا سال 2015، 56 هتل آن موفق به دریافت گواهی Green Globe شدند.

پیشنهاد مجله فلایتیو:

هتل مونپیک که با افتتاح دو شعبه در زوریخ کار خود را آغاز کرد، با افتتاح هتل در قاهره، حوزه فعالیت خود را به بیرون از مرزهای اروپا گسترش داد.

مجموعه هتل­ و استراحتگاه­ مونپیک از زمان تأسیس در سال 1973 به یک مجموعه بسیار موفق در زمینه مدیریت هتل تبدیل شد و امروزه یکی از 50 مجموعه هتل برتر دنیا محسوب می­شود.

این هتل پذیرای بیش از 5 میلیون مسافر در سال است و در سال 2003 به عنوان سریع­ترین هتل زنجیره­ای خاورمیانه از نظر رشد و توسعه انتخاب شد.

هتل مونپیک که در شهرهای زیارتی چون مکه و مدینه نیز شعبه دارد، یکی از مناسبترین گزینه­ها برای اقامت در سفر است.

از طریق سایت فلایتیو می­توانید به راحتی به رزرو هتل خارجی و شعبه های مختلف هتل مونپیک بپردازید.

فلایتیو همچنین امکان خرید بلیط چارتر را برای شما فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *