راهنمای سفر با کودکان به پاریس

کشور فرانسه و پایتخت زیبای آن پاریس مقصد بسیاری از گردشگران و به خصوص زوج‌های جهان در سراسر دنیا است. شاید شلوغی پاریس برای خانواده‌هایی که فرزندان کوچک دارند دلیلی باشد تا سفرشان را به تعویق بیاندازند یا مقصد دیگری را برای تفریح انتخاب کنند، اما باید بگوییم که پاریس تنها شهر عشاق جوان نیست و بدون شک برای خانواده‌ها نیز جذابیت بسیاری دارد. ما در فلایتیو از چگونگی سفر به پاریس با کودکان برای شما خواهیم گفت.

اگر قصد سفر به پاریس را دارید می‎‌توانید برای خرید بلیط هواپیما پاریس و رزرو هتل خارجی با کارت شتاب به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

جاذبه‌ های پاریس برای کودکان

دیزنی لند

بدون شک مهم‌ترین جاذبه پاریس برای بچه‌ها و حتی بزرگ‌ترها دیزنی لند است. شما با کودکان‌تان می‌توانید ساعت‌ها بی آن که خسته شوید در آن‌جا وقت بگذرانید و از تم‌های مختلف آن لذت ببرید.

برج ایفل

بالا رفتن از پله‌های ایفل، ایستادن روی کف شیشه‌ای آن و تماشای منظره پاریس از بالای برج برای هر سنی جالب توجه است.

گالریز لافایِت

یک مرکز خرید بزرگ و معروف در پاریس است که که در طبقه بالای آن فضایی برای بازی و سرگرمی وجود دارد که می‌توان کودکان را برای ساعاتی به امانت در آن‌جا گذاشت.

دوچرخه سواری

بعضی از گشت‌های شهری در پاریس با دوچرخه انجام می‌شوند که برای کودکان هم با دوچرخه‌های مخصوص خودشان یا دوچرخه‌های دو نفره ممکن است.

فستیوال‌ ها

در فصول توریستی فستیوال‌های مختلفی در پاریس و به خصوص در اطراف رود سن برگزار می‌شوند که برای کودکان بسیار جالب توجه هستند.

قصر ورسای

ورسای کاخ و موزه‌ای است که برای بچه‌ها نیز بسیار جذاب و آموزنده است و اگر می‌خواهید با کودکان به اماکن تاریخی بروید آن‌جا را پیشنهاد می‌کنیم. همچنین موزه‌ها و گالری‌هایی که تمرکز آن‌ها بر نقاشی است می‌تواند برای کودکان جذابیت داشته باشد.

مرکز فرهنگی پومپیدو

 معماری عجیب این مرکز بسیار چشم‌گیر است و لوله‌ها و تهویه‌ها در نمای ساختمان به وضوح دیده می‌شوند. این مرکز معمولا برای کودکان برنامه‌های به خصوصی دارد.

موزه حیوانات

این موزه مکانی است که دقیقا با بچه‌ها باید به آن بروید. اغلب کودکان آشنایی با انواع حیوانات از اعصار مختلف را دوست دارند.

پارک‌ ها

پاریس پارک‌های بزرگ زیادی دارد که اکثر آن‌ها زمین بازی برای کودکان دارند. پارک ویلِت یکی از معروف‌ترین آن‌ها است.

آسایش در سفر

پاریس مقصد توریست‌های زیادی از سراسر دنیا است بنابراین طبیعی است که صف موزه‌ها، برج ایفل و دیدنی‌های دیگر بیش از حد طولانی و شلوغ باشند و کودکان شما گذراندن وقت در صف را تاب نیاورند. وبسایت‌هایی وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها بلیط بگیرید و بدون صف از موزه‌ها بازدید کنید.

پاریس شهری شلوغ و بزرگ و البته کمی هم ناامن است. در طول سفر مراقب کودکان‌تان باشید. پاریس شهر پر سر و صدایی است بنابراین در هتل اتاقی را انتخاب کنید که رو به خیابان نباشد و سر و صدا مزاحم خواب بچه‌ها نشود تا در زمان سفر خسته نباشند. هوای پاریس غیر قابل پیش‌بینی است. لباس مناسب برای بچه‌ها همراه داشته باشید. اگر کودک‌تان داروی خاصی مصرف می‌کند آن را همراه خود ببرید چون قوانین تهیه دارو در کشورهای مختلف با هم متفاوت است.

فلایتیو شما را برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما چارتر و خرید بلیط چارتر راهنمایی می‌کند.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*