بهترین نرخ بلیط پاریس

درباره سفر به پاریس

بهترین زمان برای سفر به پاریس چه زمانی است؟

پاریس شهری با دمای هوای میانگین ۱۵ درجه در سال است. این شهر به باران‌های ناگهانی‌اش مشهور است. به ندرت پیش میآید در پاریس برف ببارد و اگر این اتفاق هم بیافتد بیش از یک روز دوام نمی‌آورد. با این اوصاف تمام فصلها برای سفر به پاریس مناسب است. اما گل این فصل‌ها بهار است.

هزینه‌های سفر به پاریس به چه صورت است؟

پاریس مقصد ارزانی نیست. شما برای اقامت در یک اتاق شش تخته در یک هاستل معمولی باید شبی ۳۰ یورو پرداخت کنید. این هزینه در هتل‌ها از شبی ۸۰ به بالاست. قیمت غذا در یک رستوران بین ۱۵ تا ۵۰ یورو و در مورد غذاهای خیابانی کمی پایینتر است.

راه‌های حمل و نقل در پاریس

حمل و نقل عمومی در پاریس شبکه گسترده‌ای دارد. شما با ۲ یورو می‌توانید بلیط اتوبوس و متروی تک سفره خریداری کنید. شما می‌توانید کارتهای حمل و نقل عمومی یک و چند روزه هم خریداری کنید که به مراتب ارزانترند. در بسیاری از موارد هم تاکسی‌های آنلاین مانند اوبر قیمت خوبی ارائه می‌کنند.

جاذبه‌های گردشگری شهر پاریس چیست؟

اولین نماد پاریس برای همه ما برج ایفل و خیابان شانزلیزه است. موزه‌ی لوور و بسیاری موزه و گالری دیگر که هر کدام در بردارنده مهمترین آثار هنری جهان‌اند پاریس را تبدیل به بهشتی برای علاقه‌مندان به هنر کرده‌اند. در میان کلیساهای پاریس هم نوتردام به خاطر نفوذش در قصه‌ها و کارتون‌های کودکیمان شهرت ویژه‌ای دارد.

مسافر پاریس هستید؟

اگر تصمیم دارید به پاریس سفر کنید، همین حالا بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!