6 شهر توریستی برای سفر خانوادگی

در سفر خانوادگی انتخاب مکان مناسب برای سفر ممکن است دغدغه‌ی خانواده های بسیاری باشد. معمولا سه مساله هزینه، راحتی در سفر و خاص بودن مکان سفر برای خانواده هایی که دارای کودک و نوجوان هستند از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین قبل از خرید بلیط هواپیما و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما با ۶ مقصد گردشگری مناسب برای سفر خانوادگی آشنا شوید.

شهرهای توریستی سفر خانوادگی در جهان

سفر خانوادگی به برایان بی – استرالیا

این شهر ساحلی کوچک مکان بسیار مناسبی برای خانواده هایی است که دارای نوجوان هستند چرا که آنها می توانند در اقیانوس موج سواری کرده و زندگی پنگوئن های بومی جنوب استرالیا را از نزدیک ببینند. فضای جذاب و پر از شور و هیجان این منطقه ساحلی می تواند مکانی مناسب برای سفرهای خانوادگی باشد.

سفر خانوادگی به کانبرا – استرالیا

کانبرا شهری پر از موزه های سرگرم کننده و تفریحات جذاب در مسافرت تمام اعضای خانواده است همچنین می توان با اقامت در هتل ها و یا هاستل های محلی در هزینه ها صرفه جویی کرد. وجود مکان های تفریحی و سرگرم کننده برای نوجوانان می تواند سفر به این شهر را تبدیل به یک سفر ماجراجویانه و علمی کند.

سفر خانوادگی به کویینز تون – نیوزلند

نیوزلند مکانی فوق العاده برای ماجراجویی های نوجوان هاست، اگر لذت بردن فرزندانتان برای شما در اولیت قرار دارد، کویینز تون مکانی فوق العاده برای سفرهای خانوادگی است. بلند ترین بانجی جهان، جنگل های انبوه استوایی و لذت شنا در دریاچه های زلال میان دره ای از جاذبه های سفر به این شهر است.

سفر خانوادگی به لس آنجلس – آمریکا

انتخاب سفر به لس آنجلس آمریکا می تواند شما را تبدیل به بهترین پدر و مادر دنیا کند. دیزنی لند، هالیوود، یونیورسال استودیو و ده ها جاذبه گردشگری در لس آنجلس سفر خانوادگی شما را تبدیل به سفری ماجراجویانه و پر از خاطره می کند.

سفر خانوادگی به پاریس – فرانسه

وجود موزه های تاریخی و آشنا کردن فرزندانتان با تاریخ افراد مشهور و تاریخ جهان بزرگترین مزیت سفر به این شهر است. تمام مکان های تاریخی پاریس دارای کتاب صوتی مخصوص نوجوان ها هستند. همچنین با داشتن مراکز خرید می توانید علاوه بر دیدن بناهای تاریخی از خرید کردن در کنار خانواده لذت ببرید.

سفر خانوادگی به مراکش – المغرب

ساحل الصویره، تماشای اقیانوس اطلس، تجربه حضور در صحرا و شترسواری و بازدید از شهر آبی شفشاون می تواند تجربه ی بی نظیری برای تمام اعضای خانواده باشد.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*