چرا فلایتیو دیگر بلیط اتوبوس ارائه نمی‌دهد؟

بلیت اتوبوس

مدتی پیش خدمات رزرو و صدور بلیط اتوبوس از وبسایت فلایتیو حذف شد. ما سال‌ها این خدمات را به تمامی کاشفان فلایتیو ارائه دادیم. با این حال خدمات‌رسانی باکیفیت دغدغه اصلی ما در صنعت گردشگری است. ما در ابتدا با هدف تجمیع پروازهای خارجی وارد صنعت گردشگری شدیم و در ادامه دید خود را بر روی ارائه تجربه سفری جامع و کامل متمرکز کردیم. با توجه به مسیری که صنعت در حال طی کردن است و همچنین تغییراتی که در زمینه پروازها چه داخلی و چه خارجی پس از کرونا به وجود آمده، ترجیح دادیم تا تمرکز خود، دید خود و اهداف خود را بر روی ارائه خدمات بهتر در زمینه بلیط پرواز، هتل و بلیط قطار قرار دهیم.

تمرکز بر روی هتل و پرواز

فلایتیو به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده پرواز خارجی در کشور تلاش دارد تا در کنار ارائه بهترین خدمات پرواز، مسبب ایجاد تجربه‌ای کاملا تازه برای مسافرین باشد. در حال حاضر فلایتیو تبدیل به مرجعی در زمینه پرواز و هتل خارجی شده و می‌توانید هر مقصد و هر مسیری را در فلایتیو جستجو کنید و پرواز و هتل دلخواه خود را رزرو کنید.

فراتر از خدمات

دید فلایتیو محدود به خدمات سفر از جمله پرواز، هتل و قطار نیست. ما به دنبال کشف شیوه‌ای تازه از سفر هستیم. مسافرین برای ما یک کاشف محسوب می‌شوند و همه را توصیه می‌کنیم به شعار اصلی فلایتیو یعنی: «دنیات رو کشف کن». این دید به ما آینده و بخشی از هویت فلایتیو است. پس ما را دنبال کنید تا مسیری تازه برای گردشگری ایران ایجاد کنیم.

راهنمای سفر فلایتیو:

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*