سیم‌کارت رایگان ترکیه با خرید بلیط از مبدا تهران

بلیط هواپیما آنتالیا

بلیط هواپیما آنتالیا

راهنمای سفر به آنتالیا

بهترین قیمت بلیط آنتالیا

بلیط چارتر آنتالیا

جستجوی پروازهای بیشتر

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

آشنایی با آنتالیا

یکی از جذابیت‌های هر شهری بافت ساختمان‌ها و خیابان‌های آن است که داستان‌های تاریخی هزاران آدم‌ها را برای ما حکایت می‌کند. آنتالیا با حدود یک میلیون جمعیت با اینکه پنجمین شهر بزرگ ترکیه به‌شمار می‌آید اما به‌دلیل زیبایی طبیعت و ویرانه‌های باشکوه رومی آن مانند پل روم باستان امروزه از جذاب ترین شهرهای توریستی ترکیه است. یکی از شهرهای کمیابی است که گردشگران می‌توانند در دریا، به ویژه در مرکز شهر، شنا کنند. مرکز آنتالیا نیز با خانه‌ها و رستوران‌های قدیمی تزئین شده است. با خرید بلیط هواپیما آنتالیا شما به شهری سفر می‌کنید که در قرن دوم قبل از میلد توسط پادشاه پرگام به عنوان یک بندر تاسیس شد. بقایای کشف شده متعلق به قرن سوم قبل از میلاد، نشان می‌دهد که آنتالیا بازسازی و گسترش یک شهر قدیمی‌تر است.

بلیط هواپیما آنتالیا
بلیط هواپیما آنتالیا
پرواز آنتالیا
پرواز آنتالیا
بلیط تهران آنتالیا
بلیط تهران آنتالیا
ارزان ترین پرواز تهران به آنتالیا
ارزان ترین پرواز تهران به آنتالیا
پشتیبانی بلیط هواپیما آنتالیا از فلایتیو
پشتیبانی بلیط هواپیما آنتالیا از فلایتیو

سوالات شما در مورد پرواز تهران به آنتالیا

بلیط هواپیما آنتالیا

قیمت بلیط هواپیما تهران آنتالیا چقدر است؟

بلیط پرواز یک طرفه آنتالیا نزدیک به ۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده. بلیط رفت و برگشت آنتالیا هم نزدیک به ۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.

بهتر است در چه تاریخی بلیط پرواز آنتالیا را بخریم؟

از نظر گردشگری بهتر است اواخر تابستان به آنتالیا سفر کنید. از نظر ارزان بودن در فصول سرد بلیط آنتالیا سردتر است.

میزان بار مجاز در پرواز به آنتالیا چقدر است؟

در پرواز تهران به آنتالیا به صورت استاندارد بین ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم بار می‌توانید حمل کنید. این میزان وابسته به بلیط خریداری شده و ایرلاین مدنظر است.

آیا می‌توانم بلیط آنتالیا را تلفنی خریداری کنم؟

برای خرید بلیط هواپیما آنتالیا به صورت تلفنی با شماره ۰۲۱۴۱۵۰۱ تماس بگیرید تا پشتیبان فلایتیو خدمات لازم را برای شما فراهم کند.

آنتالیا کجاست؟

 اگر به قصد سفر در تعطیلات بلیط هواپیما آنتالیا را خریداری کرده‌اید، بدانید که این شهر در منطقه مدیترانه و در غرب ترکیه قرار دارد. آنتالیا پیش از اینکه جزوی از کشور ترکیه باشد، یعنی در سال 133 قبل از میلاد بخشی از جمهوری رم بود. این شهر در رم باستان توسعه پیدا کرد. سالیانه گردشگران زیادی مانند شما به این شهر سفر می‌کنند و بلیط آنتالیا را خریداری می‌کنند. یکی از دلایل آن این است که آنتالیا با داشتن آب و هوای گرمسیری و مکان‌های باستانی اصلی ترین تفرجگاه گردشگری در مسیر ترکیه است.

این شهر قدیمی توسط دیوارهای مستحکم که در دوره رم، بیزانس و سلجوقی بازسازی شده، قله صخره‌ای کم ارتفاع مشرف به بندر را اشغال کرده است. آثار برجسته موجود در این شهر شامل یک برج باستانی است که احتمالاً زمانی به عنوان فانوس دریایی مورد استفاده قرار می‌گرفته. ییولی میناره، کلیسای سابق بیزانس که به مسجد سلجوقی تبدیل شده است، اکنون موزه باستان‌شناسی محلی را در خود جای داده است.

آنتالیا یک شهری است که به چهار ناحیه تقسیم شده است، تاجران مسیحی در اطراف بندر ساکن بوده و محل زندگی آن‌ها را دیواری بزرگ احاطه می‌کرده و دروازه‌هایی داشته که در طول شب و روزهای جمعه بسته می‌شده ‌است. یونانیان که ساکنان اصلی و قدیمی این شهر بوده‌اند و یهودیان و خانواده سلطنتی هر یک در نواحی چهارگانه خود ساکن بوده‌اند. مسلمانان در شهر اصلی ساکن بودند.

بلیط هواپیما آنتالیا

 سفر کاری در آنتالیا

اگر آنتالیا جزو کشورهایی است که آن را در گزینه‌های مهاجرت کاری خود قرار داده‌اید، بهتر است قبل از تهیه بلیط هواپیما آنتالیا راجع‌به آن شرایط کاری آن مطالعه کنید. شرایط کار در آنتالیا، مانند دیگر شهرهای ترکیه آسان است به شرط آن که یکسری از قوانین مربوط به کار را رعایت کرده باشید. یکی از شرایط کار در آنتالیا گرفتن مجوز است. به این صورت که یک فرد خارجی نمی‌تواند، درخواست مجوز کار بدهد و حتما این درخواست باید از طریق موسسات و کارفرماهای ترکی داده شود. برای درخواست اول یک سال اجازه کار می‌دهند و بعد از برای تمدید تا 2 سال اجازه کار و بعد از آن جمعا 6 سال می‌توانید اجازه کار موقت دریافت کنید.

یکی از نکات بسیار تاثیرگذار برای کار در آنتالیا، اطلاع از بازار کار این شهر است. با توجه به گزارشی که به تازگی منتشر شده است، شغل‌هایی مانند مترجمی، تورلیدر، مهماندار، مدیر فروش، مشاغل مربوط به فناوری اطلاعات، آرایشگری، بسته‌بندی، حسابدار مالی، مدیر بازاریابی ارتباطات، نقاش‌کاری، کاشی‌کاری، نجاری و آشپز در این شهر نیرو می‌خواهد.

سفر تحصیلی در آنتالیا

تحصیل در آنتالیا با توجه به جاذبه‌های گردشگری و نزدیکی آن به تهران، یکی از بهتری گزینه‌های مهاجرتی برای دانشجویان است. این شهر چند دانشگاه معروف و بین‌المللی دارد که می‌تواند برای تحصیل گزینه خوبی باشد. دانشگاه آک دنیز در مرکز شهر آنتالیا قرار دارد که دارای ۵۵ هزار دانشجو در مقاطع مختلف و ۴۵۰۰ پرسنل رسمی بوده و دانشکده‌ها، انستیتوهای تحقیقاتی و کالج‌های مختلفی در آن وجود دارد. حدود هزار و ۵۰۰ متقاضی از ۱۰ کشور مختلف برای ورود در این دانشگاه از راه آزمون یوس اقدام کرده‌اند.

 دانشگاه بین‌المللیUluslararasi Antalya یا blim نخستین دانشگاه خصوصی آنتالیا است. این دانشگاه در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد. فرآیند پذیرش دانشگاه براساس سوابق تحصیلی و نمرات دانشگاهی گذشته دانش آموزان است. Antalya Akev   یکی از دانشگاه‌های خصوصی و غیرانتفاعی آنتالیا است که در سطح بین‌المللی دانشجو می‌پذیرد. این دانشگاه جزو جدیدترین دانشگاه های آنتالیا است و در سال ۲۰۱۵ تأسیس شد. پیش از خرید بلیط هواپیما آنتالیا و سفر به این شهر، اطلاعات کاملی از شرایط تحصیلی در این دانشگاه‌ها پیدا کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

سفر تفریحی به آنتالیا

چه علاقمند به تاریخ باشید چه یکی از دوستداران سفرهای ساحلی از خرید بلیط هواپیما آنتالیا و سفر به این شهر پشیمان نمی‌شوید. این شهر مکان فوق‌العاده‌ای برای تن سپردن به ماسه‌های سفید «ترکویس کوست» ترکیه است. محله‌ی پرپیچ‌وخم کاله‌ایچی با عمارت‌های سفیدکاری‌شده با سقف‌های قرمز مربوط به دوره‌ی عثمانی یکی از جاهایی است که قدم زدن در آن را نباید از دست دهید. بندر قدیمی آنتالیا که در دل صخره‌ها قرار گرفته، پر از بوتیک‌ها، کافه‌ها، بازارها و قایق‌های تفریحی که در مدیترانه جا خوش کرده‌اند.

 مناره‌ی ییولی درست کنار دروازه‌ی ورودی کاله به شهر قدیمی قرار دارد. درمقابل مناره، برج ساعت آنتالیا متعلق به دوره‌ی عثمانی قرار گرفته و در کنار آن هم چند مقبره که قدمت‌شان به قرن چهاردهم برمی‌گردد. قلعه‌ی رومی که در قرن دوم میلادی ساخته شده، امروزه جزء جاهای دیدنی آنتالیا محسوب می‌شود. آکواریوم آنتالیا یک تجربه تفریحی و فرهنگی را همزمان با بیش از 40 نمایش موجودات دریایی در یک تونل زیرزمینی در حدود 130 متر ارائه می‌دهد. این آکواریوم دارای حوضچه‌های کوسه است و به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا آنها را از نزدیک ببینند و با آن‌ها شنا کنند.

مقصد محبوب بلیط هواپیما

پیشنهاد فلایتیو

پرواز هواپیما پاریس
پرواز هواپیما پاریسلیست بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما کیشلیست بلیط هواپیما کیش
بلیط هواپیما تورنتو
بلیط هواپیما تورنتولیست بلیط هواپیما تورنتو
پرواز هواپیما دبی
پرواز هواپیما دبیلیست بلیط هواپیما دبی
پرواز هواپیما مشهد
پرواز هواپیما مشهدلیست بلیط هواپیما مشهد
بلیط هواپیما شیراز
بلیط هواپیما شیرازلیست بلیط هواپیما شیراز