بلیط هواپیمایی اتحاد

بلیط هواپیمایی اتحاد

خرید پرواز الاتحاد

بهترین نرخ بلیط پرواز الاتحاد

پرواز الاتحاد

پرواز خارجی

در حال دریافت ارزانترین پروازها ...

flightio
flightio

درباره بلیط هواپیما الاتحاد

سوالات متدوال پرواز اتحاد

خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

برای این کار کافی است وارد سامانه فلایتیو شوید و در صفحه پرواز خارجی، مقصد و تاریخ را وارد کنید. سپس وارد صفحه‌ای می‌شوید که می‌توانید بلیط‌های مختلف را ببینید و قیمت‌های هر ایرلاین را بررسی و در نهایت مناسب‌ترین بلیط را خریداری کنید. در طول رزرو و خرید بلیط هواپیما نیز می‌توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته ما تماس بگیرید تا راهنمای شما باشد.

بلیط چارتری بخریم و یا سیستمی؟

بلیط چارتر مشکلاتی دارد. اول از همه اینکه بلیط چارتری را نمی توان کنسل کرد و نرخ بلیط کودک (2 تا 12 سال) مانند قیمت بلیط بزرگسال محاسبه می‌شود. فلایتیو برای اولین بار در ایران اقدام به ضمانت بلیط چارتر کرده است و چنانچه پرواز از سوی ایرلاین کنسل شود، فلایتیو در اولین پرواز ممکن، بلیط را برای مسافر تهیه کرده و مابه التفاوت هزینه های بلیط را خود متقبل می‌شود.

چه زمانی برای خرید بلیط مناسب‌تر است

اگر شما زودتر از ۶۰ روز برای سفرهای خارجی اقدام به رزرو بلیط هواپیما کنید، بلیطی گران تر از حد معمول نصیبتان می شود. چون شرکت های هواپیمایی محدودیت هایی در سامانه رزرو خود دارند که از 6 تا 8 هفته قبل از پرواز برداشته می شود و باعث پایین آمدن قیمت بلیط می‌شود.البته اگر می خواهید بلیط خود را برای زمان های پیک سفر بخرید، به علت تقاضای بالا باید هر چه زودتر اقدام به رزرو بلیط هواپیمای خود کنید.

میزان بار قابل حمل در پرواز خارجی

مقدار بار مجاز در هر پرواز، متفاوت است. این میزان بین 20 تا 50 کیلوگرم برای هر چمدان است که بسته به نوع هواپیما، شرکت هواپیمایی، مسیر پروازی و نوع بلیط (اکونومی یا بیزینس) تعیین می شود. این میزان معمولا روی بلیط شما درج شده و می‌توانید طبق آن نسبت به بستن چمدانتان اقدام کنید. هنگام پرواز خارجی به این نکته توجه کنید که بار دستی شما هم (باری که با خود به هواپیما می برید) باید وزن مشخصی داشته باشد.

ایرلاین محبوب بلیط هواپیما

به جز اتجاد از کجا بلیط هواپیما بخریم؟

بلیط ایران ایر
بلیط ایران ایربلیط هواپیمایی
بلیط قطر
بلیط قطربلیط هواپیمایی قطر ایرویز
بلیط ماهان
بلیط ماهانبلیط هواپیمایی ماهان
بلیط امارات
بلیط اماراتبلیط هواپیمایی امارات
بلیط قشم ایر
بلیط قشم ایربلیط هواپیمایی قشم
بلیط ایرفرانس
بلیط ایرفرانسبلیط هواپیمایی ایرفرانس
بلیط اتریشی
بلیط اتریشیبلیط هواپیمایی اتریشی

شرکت هواپیمایی اتحاد، شرکت هواپیمایی حامل پرچم امارات متحده عربی و بزرگ ترین شرکت هواپیمایی آن بعد از ایرلاین امارات است. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در شهر ابوظبی واقع شده و فرودگاه بین‌المللی ابوظبی، قطب و آشیانه اصلی آن است. فعالیت شرکت هواپیمایی اتحاد از نوامبر سال 2003، با فرمان شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان، اولین رئیس جمهور امارات متحده عربی آغاز شد. این شرکت هواپیمایی که اولین پرواز خود را به شهر العین، زادگاه خلیفه آل نهیان، انجام داد، سال 2004 با سفارش 5 عدد بوئینگ و 24 عدد ایرباس به تجهیز ناوگان خود پرداخت.

در حال حاضر این شرکت هواپیمایی هر هفته حدود 1000 پرواز به بیش از 120 مقصد در آفریقا، آسیای میانه، آسیا، اروپا، استرالیا و آمریکا انجام می دهد. در حال حاضر این هواپیمایی رتبه هشتم دنیا را از نظر وبسایت world airline awards دارا است. شرکت هواپیمایی اتحاد همچنین یکی از ده شرکت هواپیمایی برتر جهان از نظر امنیت پرواز است.

خرید بلیط هواپیما الاتحاد

یکی از ارکان اصلی فعالیت شرکت هواپیمایی اتحاد، خرید سهم از دیگر شرکت های هواپیمایی است؛ شرکت‌هایی همچون ایر سربیا (49%)، ایر برلین (29.21%)، آلیتالیا (49%)، داروین ایرلاین (34%) و جت ایرویز (24%).

این شرکت با وجود طول عمر کوتاه خود از زمان تشکیل جوایز متعددی را تصاحب کرده است. از مهم‌ترین این جوایز که تعداد آنها به ۳۰ عنوان می‌رسد می‌شود به موارد زیر اشاره نمود:

  • بهترین شرکت هواپیمایی جهان در سال ۲۰۰۹ از لحاظ داشتن بهترین صندلی‌های بیزینس کلاس
  • ایرلاین پیشرو جهان در سال ۲۰۰۹- ۲۰۱۰- ۲۰۱۱- ۲۰۱۲
  • ایرلاین پیشروی جهان در سال 2013 از لحاظ برتر بودن کابین‌های فرست کلاس
  • انتخاب شده توسط Skytrax به عنوان بهترین ایرلاین جهان در کابین‌های فرست کلاس در سال ۲۰۱۰ و در تمام بخش‌های کابین‌های فرستکلاس در سال ۲۰۱۳

مقصدهای هواپیمایی اتحاد

ایرلاین اتحاد در کنار بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی جهان مانند بریتیش ایرویز، دلتا ایرلاینز، قطر ایرویز و ... به هر 6 قاره جهان پرواز دارد.

این شرکت هواپیمایی در حال حاضر روزانه به ۹۶ مقصد در خاورمیانه، اروپا، آمریکای شمالی، آفریقا، آسیا و استرالیا پرواز مستقیم از فرودگاه بین المللی ابوظبی دارد. پروازهای این هواپیما از تهران در فرودگاه ابوظبی توقف دارد و پس از آن به سوی مقصد مورد نظر می‌رود.

میزان بار مجاز هواپیمایی اتحاد

مقدار بار مجاز برای تمام کشورهای جهان به جز آمریکا، کانادا و برزیل به شرح زیر است:

  • فرست کلاس: حدکثر وزن ۴۰ کیلوگرم و ابعاد ۹۰×۷۲×۴۵ سانتیمتر
  • بیزینس کلاس: دو کیف با وزن کلی ۱۲ کیلوگرم با حداکثر ابعاد ۱۱۱ سانتیمتر در مجموع (مجموع طول و عرض و ارتفاع)
  • اکونومی: حداکثر وزن ۳۰ کیلو و ابعاد کلی ۹۰ سانتی برای قسمت بار و یک کیف ۷ کیلویی با همان ابعاد به‌صورت همراه

وزن بار کودکان نیز نباید از ۱۰ کیلوگرم تجاوز کند.

ناوگان هواپیما الاتحاد

ناوگان شرکت هواپیمایی الاتحاد از 127 فروند هواپیمای مدرن، متشکل از هواپیماهای ایرباس و بوئینگ تشکیل شده است. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر 194 هواپیمای تازه نیز در دست سفارش دارد.

کلاس های پروازی الاتحاد

از دسامبر سال 2014، با آغاز به کار هواپیماهای ایرباس A380s و بوئینگ 787-9s، کلاس های پروازی جدیدی با نام رزیدنس، آپارتمنتس، فرست کلاس سوت، بیزینس استودیو و اکونومی اسمارت سیت در شرکت هواپیمایی اتحاد معرفی شدند.

به جز کلاس پروازی رزیدنس و آپارتمنتس که مختص هواپیماهای ایرباس A380s است، بقیه کلاس های پروازی در تمام هواپیماهای این شرکت موجود است.

رزیدنس (The Residence):

این کلاس پروازی که فقط در هواپیماهای ایرباس A380s موجود است، دارای کابین هایی یک نفره و دو نفره است و در هر هواپیما تنها 3 کابین از آن وجود دارد.

این کابین ها دارای اتاق نشیمن، اتاق خواب و دستشویی و حمام جداگانه، به همراه امکاناتی چون مبل راحتی، تخت دو نفره و تلویزیون هستند.

فرست کلاس آپارتمنت (First Class Apartment):

این کلاس پروازی که در هر هواپیما تنها 9 جایگاه از آن به فروش می رسد، دارای صندلی، تخت و محل سرو غذای جداگانه است.

این کلاس پروازی در هواپیمایی اتحاد، بهترین فرست کلاس در میان شرکت های هواپیمایی، از نظر نوآوری های لوکس شده است.

فرست کلاس سوت (First Class suite):

این کلاس پروازی که تنها در هواپیماهای بوئینگ 787-9s قرار دارد، مخصوص هواپیماهایی با عرض باریک تر است و شامل یک تخت جداگانه با صندلی هایی بزرگ و راحت می شود.

بیزینس استودیو (Business Studio):

این کلاس پروازی دو مدل دارد؛ یکی با 70 عدد صندلی در هواپیماهای ایرباس A380s، و یکی با 28 عدد صندلی در هواپیماهای بوئینگ 787-9sقرار گرفته است. صندلی های این کلاس پروازی 22 اینچی هستند و قابلیت تبدیل شدن به تخت را دارند.

اکونومی اسمارت سیت (Economy Smart Seat):

این کلاس پروازی صندلی هایی 17 تا 19 اینچی دارد که هریک دارای یک تاچ اسکرین با سرگرمی های مختلف هستند.

از مهم‌ترین فعالیت‌های اسپانسری شرکت هواپیمایی اتحاد می‌توان به حامی اصلی لیگ فوتبال آمریکا و کانادا در سال ۲۰۱۴، اسپانسر رسمی دسته اول لیگ فوتبال قبرس در سال ۲۰۱۳، حامی لیگ «هارلینگ» جوانان ایرلند در سال ۲۰۰۸ و ... اشاره کرد. این شرکت در گذشته حامی باشگاه امارات، باشگاه راگبی ابوظبی و باشگاه ورزش‌های دریایی ابوظبی بود.