درباره سفر به یزد

بهترین زمان برای سفر به یزد چه زمانی است؟

یزد شهری خشک و گرمسیری است. بنابراین شما در فصل تابستان نمی‌توانید سفر راحتی به این شهر داشته باشید. اوایل بهار، سراسر زمستان و پاییز بهترین زمان برای سفر به یزد است. در این فصل‌ها یزد روزهایی مطبوع و به خاطر کویری بودن، شبهایی نسبتا سرد دارد.

هزینه‌های سفر به یزد به چه صورت است؟

در یزد هتل‌ها و اقامتگاه‌های سنتی زیادی ساخته شده و این افزایش اقامتگاه به پایین آوردن قیمت آنها کمک زیادی کرده. شما در کمترین حالت با شبی ۳۰۰۰۰ و در بیشترین حالت با حدود ۷۰۰۰۰۰ تومان می‌توانید هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. البته طیف وسیعی این بین وجود دارد که این تنوع قیمت از محاسن یزد است.

راه‌های حمل و نقل در یزد

اگر هتلتان را در بافت سنتی رزرو کنید می‌توانید با پای پیاده خودتان را به نود درصد جاذبه‌های گردشگری شهر برسانید. با این‌حال تاکسی‌های آن‌لاین، تلفنی و خطی زیادی در شهر فعالند که هر کدام قیمت‌های بسیار پایینی دارند و به راحتی قابل دسترسی‌اند. اگر اهل ورزشید دوچرخه هم گزینه‌ی مناسبی در این شهر است.

جاذبه‌های گردشگری شهر یزد چیست؟

یزد با ساباط‌ها یا کوچه‌های سنتی‌اش می‌تواند دل هر بازدید‌کننده‌ای را ببرد. میدان امیر‌چخماق، موزه آب، خانه‌های سنتی که امروزه با حفظ اصالتشان تغییر کاربری داده‌اند، مسجد جامع با بلندترین ورودی جهان، باغ دولت‌آباد و بادگیرهای زییا تنها بخش کوچکی از جاذبه‌های این شهرند.

مسافر یزد هستید؟

اگر تصمیم دارید به یزد سفر کنید، همین حالا بلیط قطار خود را رزرو کنید.


برای رزرو با بهترین قیمت عجله کنید!